Zanechávám za sebou stopy, stačí hledat.

January 2015

Nezvládla jsem tenkrát odletět

8. january 2015 at 22:14 | Chriss |  A teď vážně
Takový to nezáživný tlachání o běžných dnech. O obyčejných pádech, kterých je pořád víc než dost, a o stále těžším stoupáním vzhůru. O tom, jak občas i každý nadechnutí je boj, že každý krok možná není jen pohyb kupředu, ale vracení se pořád zpět, a možná i o tom, že mám občas pocit, že i srdce přestane fungovat. Stačí, že už to na mě zkouší mozek..


@ citát


Knižní výzva 2015:)

6. january 2015 at 12:54 | Chriss |  Pro večery pod peřinou
Knihy jsou lidem tím, čím jsou perutě ptákům ♥.

Ha, svět se pohnul, země se zachvěla, já se doopravdy zúčastním výzvy! :D Vyvěste vlajky, zatleskejte :D. Nikdo nemá takovou nechuť k podobným akcím jako já, ale když jde o ty knížky, tak jdou předsudky stranou :D.

Zaregistována ZDE (odtud "půjčen" i obrázek)


Sny o velkém životě

3. january 2015 at 23:55 | Chriss |  A teď vážně
Zase jedna půlnoční.
-Když jsme byli s našima a ségrou na výstavě "Body" v Brně, tak jsem se dozvěděla, že lidský mozek nejlépe pracuje v noci. Tak to ten můj buď není lidský, nebo to je výjimky potvrzující pravidlo, protože MŮj mozek zásadně odmítá něco dělat v noci, jediný co zvládám a u toho neusnout, je psát články na téma, který si vymýšlím za chodu, většinou jsou to ty kecy, jak mám hrozně smutný život, ale že jsem hrozně happy, ale taky hrozně forever alone, že mě to hrozně mrzí, ale vlastně hrozně vyhovuje. Takže jediný, co z toho všeho vlastně vyplývá je fakt, že jsem pořád malá holka, která absolutně neví, co chce, ale je vlastně šťastná z toho, jak si pořád na svůj život stěžuje. Ámen.


Rok velkých snů a hlubokých pádů (je za mnou)

1. january 2015 at 2:25 | Chriss |  A teď vážně
A je to tady. Je skoro jedna hodina nového roku. Ne, nejsem ta, která patří do skupiny většiny. Nejsem tou, která od večera nasává, že bych nedokázala napsat jednu souvislou větu, natož článek. Ale možná ne dost střízlivá, abych si nevypálila do klávesnice díru při zapalování svíčky. Jo, to ten starej rok dobře skončil. Notebook starej sotva měsíc. Doprdele.