Zanechávám za sebou stopy, stačí hledat.

August 2013

Další trénink pod vedením pana Mundila.. :) (3.7.)

31. august 2013 at 21:31 | Kristy |  Den za dnem
A máme tu další trénink:*. Těšila jsem se, i když jsem byla nervózní. Byli jsme v lotu tři: Já (Gvell), Míša ( Čamik) a pan Crha ( Maldini). K tomu jsem měla zavázanou levou ruku obvazem, ne příliš hezký pád z kola, řekla bych. A nastátá Gvela, protože včera nebyl žádný čas jí vzít. Jo, krásný to kombinace:).
pro celý článek platí, foto = Nikol N.
Per aspera ad astra -*

( Přes překážky ke hvězdám)


Předtréninkové vyběhání :) ( 2. července)

30. august 2013 at 20:58 | Kristy |  Den za dnem
Jo, to máte tak, když máte hyperaktivní zvíře, a máte s ním jít na trénink:D. Tak ho asi budete chtít zlehka den před tím velkým dnem "D" proběhat.. Jenže co když spíš unaví vás?:DD
Né, ona je miláček :** ( od Nikol N.)

Začneme jinak.. ( posledního června)

30. august 2013 at 20:54 | Kristy |  Vzpomínky na jednu kapitolu
Po včerejšku už vím, jak chci s Gvelou pracovat, jak by to ve výsledku mělo vypadat, a jak rozhodně ne ( viz. včerejšek). Nechci nic unáhlovat a dělat něco proto, protože si někdo, kdo ani jednu z nás nezná, myslí, že by to bylo správné. Byla to chyba, jít včera skákat před lidi. Kdybych to vrátila, nešla bych. Počkala bych, až zase přijede pan Mundil, až budeme trénovat do posledních ( mých:DDD) sil, a až on kývne, že jsme připravené, tak půjdeme i ostatním ukázat, jakou jsme udělaly práci:). Ale na včerejšek. Bylo to na nás obě moc.. Nejsme spolu tak dlouho, abychom to, co jsme mezitím zvládly, měly ukazovat ostatním.. Ale i to možná chtěla. Mě srazit. Zesměšnit. Aby si ostatní ukázaly prstem a řekly, že je nuly. Abych to neslýchala jenom od ní. To možná chtěla. Mě trochu snížit, nejlíp k zemi, abych si nevyskakovala a říkala jenom: "Ano, máš pravdu..", "Bude to tak jak říkáš,". Jistě. Ztrapnila jsem se, ale přikyvovat nehodlám. Banaopak, my zaberem ještě víc!

Gvela <3, jedna tréninková. Fotka od Nikol.


První závody s Gvell:* ( 29.6.)

27. august 2013 at 9:54 | Kristy |  Vzpomínky na jednu kapitolu
Že jsem byla nervní? Byla. Že jsem se bála? Bála. Že jsem si nevěřila? Nevěřila. Ale stejně jsem do toho šla. "Jezdectví není jen o tom hezkým, je to i o dnech, kdy musíš jít na doraz, kdy se musíš vyhecovat, abys pokračoval dál. Je to o dnech, kdy už nebudeš moci dál, o spoustě slz a zklamání. Jezdectví není jen ježdění za potlesku a sklízení úspěchů. Jezdectví je dřina."

Nemiluj jí ♥ ( tréninková fotka od Nikol N.)


Procházka před závody! (28.6.)

27. august 2013 at 9:45 | Kristy |  Vzpomínky na jednu kapitolu
Jo, byla jsem moc nervózní. Věděla jsem, že Gvela zítra udělá binec, že bude nervní, bude zlobit, bude chtít běžet, že to bude hrozný.. Ale pořád jsem doufala, že to bude tak málo šílený, že to každý druhý člověk v hledišti přehlédne..

Gvell a já ♥ ( fotka od Nikol N.)


Skvělý koník a hrozná smůla ( víkend 22-23. června)

1. august 2013 at 11:45 | Kristy |  Vzpomínky na jednu kapitolu
Jo, to máte tak, když je něco hrozně fajn, ale najednou se to všechno neuvěřitelným způsobem pose**. Tak třeba sobota. Tak třeba neděle. Tak třeba tenhle víkend. Měl být tak hrozně fajn.. Ale stačí troška "štěstí" a ze skvělého víkendu se stává víkend horší, horší a najednou je všechno, jen ne ten, který bych chtěla prožít znovu.

Tak tohohle krasavce jsem v sobotu jela:) A parádně si to užila! ( foto @ Nikol N.)