Zanechávám za sebou stopy, stačí hledat.

Pohádková nedělní! :) ( 26.5.)

9. june 2013 at 10:13 | Kristy |  Vzpomínky na jednu kapitolu
Jestliže včerejšek byl kvůli špatnému povrchu nepříliš vydařený, tak za to nedělní vyjížďka se sakra povedla!

Miluju jí ♥ A když to řeknu nahlas, už mě je jedno, co na to určitý lidi řeknou! fotka od Nikol N.Jelikož tohle měl být poslední víkend s Gvell na Dolním ( jak čas ukázal, tak nebyl), tak jsem se rozhodla, že Gveluška má prostě předevšema přednost, a proto jsem vzala ji a Malmika nechala stát. Jak kvůli času, tak kvůli dešti, který začal, když jsme přišly do stáje.

Ven jsme šly s Elčou, která měla samozřejmě Kess:). Vydaly jsme se na pískovky, pořádně je prozkoumat. Našly jsme parádní cesty k Hluboký, ke které jsme přišly přes takový zajímavý kopeček, vážně moc fajn cesty. Sice k Hluboké vedl takový kamenitý kopeček dolu ( fujky :D), ale jinak to bylo fajn:) Nechaly jsme je tam chvilku napást a když jsme vyšly, mohly jsme si na lesních, travnatých, měkkých cestách oči nechat! Najít něco tak neskutečného, jako kilometry dlouhé měkké cesty uprostřed tvrdého oceánu těch špatných, je jako najít jehlu v kupce sena!

Samozřejmě jsme naskočily:) A ne tak rychle jako včera s Malmikem, ale o hodně svižněji, řekla bych spíš, v režii Gvelušky, která šla první.

Ten den jsme našly spousty, spousty dalších cest. Bludiště lesních cestiček, kde se dalo pohodově cválat, plno rozcestí, odkud šly pěšinky travnatých cestiček. Ráj ♥

Dokonce jsme došly na cestu, od které jsme viděly, že před námi je silnice! Nějaká hlavnější, aut tam jezdilo dost ( časem se ukázalo, že je to silnice z Horního na Jaroslav!).

Ten den byl sakra, sakra parádní a každým dnem si přeju, aby se opakoval :-**. Tak úžasný čas s Gvell, mojí skvělou kamarádkou, v lese na báječných cestách .. Dokonalej den! ♥

Ve stáji jsem dala Gvell pořádnou svačinku, vyčistila jsem jí a ještě jsem se s ní šla napást, aby trochu chudinka přibrala. Na trojuhelníku se jí moc líbilo a za půl hodinky už jsme šly do výběhu a já jí s poděkováním, za krásný tři hodiny v lese mohla jenom dát chleba a pusu na čumák :**.

Jí nelze nepropadnout :Oo :**. Fotka od Nikol N.

Dnešní den neměl chybu! Prostě úžasný! Kéž by takových bylo víc..

Kristy
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement