Zanechávám za sebou stopy, stačí hledat.

Jedna z vody :) (15.6.)

27. june 2013 at 7:38 | Kristy |  Vzpomínky na jednu kapitolu
Když se koukám na to datum, napadá mě, že za měsíc touhle dobou budu řešit jeden velkej problém: Občanka. Né, vůbec už teď nevim, že na ní nebudu vypadat jako kok*t :D

Ale k dnešku: Poprvé tenhle rok jsme byli v Hanzlíkovci:). Já vytáhla Vandi bez sedla, aby na ty otlaky nešla osedlaná, a taky, protože bylo vedro, a nikam jinam než k vodě to nebylo:)

S Čamikem v HK písáku, minulý rok:). fotka od Nikol N.
Ve stáji jsme se sešly dřív ( já, Eli a Nikol), a jelikož byly hotový boxy, tak jsme si sedly do klubovny a začaly hrát tužku. Jo:D. Úkoly jako objet na kole klubovnu, zalít holínky vodou, sednout si na traktor, namočit ruku do smradlavýho starýho žrádla pro kočky, sjet na kole schody od klubovny, nebo si lehnout do vidlice od traktoru, jsou fajn:DDD.

Pak jsem šla pro Vandi, rychle ji vyčistila na uličce, dala repelent, bezudidlovku a může se jet! :)

Nasedla jsem ze schodu a v doprovodu Elči ( Kess), Nikol ( Viki) a Simči ( Malmik) jsme se vydali směr voda:).

Vandi se chtělo dost, většinou jsme šly první, ale byla hodná:). Sice jsem jí parkrát musela usměrnit, ale bylo to minimální. Když se za nás koně moc lepili, tak jsme odklusaly a byly jsme spokojený všichni.).

Byla první kůň v sézóně 2013, který šel do vody!:D. Zastavila se metřík od kraje a začala brutálně mohutně hrabat. Nikdy jsem to nezažila! Taková radost z vody..:*

Ve vodě jsme byli asi půl hoďky, Vandi pořád hrabala, frkala, dokonce šla tak hluboko, že udělala i pár temp :-**. Prostě jsme si to parádně užily!

Cesta domů byla taky pohodová, zase vpředu:D. Na louce si Vandi sundala bezudidlovku, tak jsme se chvilku pásly, a pak šly do stáje bez ničeho:). Crhův pohled byl vážně fajn:D.

Postarala jsem se o ní a ještě přivedla Gvelušku:). O tu se taky postarala a pak jsme jely domů, kde jsem šla ještě se Sis :*.

Viki a já v Noříně :) Fotka od Nikol

Já jsem si dnešní den parádně užila! Miluju ty tři holky :*

Kristy
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Dena Hviezdička Dena Hviezdička | Web | 27. june 2013 at 8:32 | React

Občiansky!!! 10.7.2013 budem mať už 15 rokov a ešte stále nemám vybavený občiansky!!!!

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement