Zanechávám za sebou stopy, stačí hledat.

Fajn Borová! (16.-17.6.)

30. june 2013 at 10:18 | Kristy |  Den za dnem
Lhala bych, kdybych tvrdila, že to nebylo fajn. Bylo. Bylo. Takže, chtělo by to začít od začátku :).

Haha, důkaz že jsme tam byli :D. Fotka od naší třídní :)


Ráno po deváté jsme měly být na vlakáči. Já si koupila lístek, popřála jsem Elča k narozkám a obě dvě + Áňa a Míša, jsme vyrazily s ostatníma nahoru. Jeli jsme rychlíkem na Svitavy, s takovým chudákem chlápkem, který se učil matiku :D. To naši krkání, nadávání a hlášky, bylo za moc:D. Se divim, že si neodsed:DD.
Ve Svitavách jsme si přesedli na motorák, který nás dovezl na Borovou. Vracet se do míst, kde byla moje tehdy malinkatá Sisi, bylo víc, než dojemný. Tou samou cestou. Do toho samýho kempu. Do toho samýho lesa. Do těch samejch míst. Slza? Až tak moc ne. Spíš takový ten přeblblý sentimentální úsměv a v očích ztraceno. Ztraceno ve vzpomínkách.
Když jsme přišli do kempu, tak jsme se s holkama upřímně modlili, abychom nebyly zase u Květáků. Musely jsme ještě hodinu počkat v místní hospůdce, protože jsme dorazili brzo ( dozvědět se, že nejsem jediná, kterou T.K. vytáčí, je víc než fajn, nebo kecy typu: Kolik chlapů může v péčku na ženskou?:D Pět:D!).
Naše modlitby byly vyslyšeny, byly jsme na druhý straně, než oni. Rychle jsme převlíkli postele a za výměnu dostali zpět naše batohy ("To je vydírání!" - Jířa :D). Pak jen převlíknout do plavek a hopsa do bazénu! Bazén byl krásně vyhřejvanej, a prostě žúžo :D.
Ale samozřejmě byl problém: Do chatky pro tři jsme se chtěly narvat čtyři. Přece nenecháme Áňu stranou:). Takže holky si smrskly postele k sobě a já byla na druhý straně. Sama, samotinká.
V bazéně jsme blbly, někdy samy, někdy s klukama, hlavně s Jířou, Michalem, Hášou a k večeru taky s Matesem a Bóďou. Holky moc do bazénu nechodily, hlavně jsem tam byla já ( rak se pozná:D) s Elčou. A Míša. Pravda.
V bazéně to byla sranda: Potápění se všichni na vzájem ( né, vůbec na mě neskákali Michal s Jířou dohromady a stejně mě nepotopili:DD), kohouti ( jo, já na Elče proti klukům:D, nebo s Matesem:D za moc:D), cákání ( ehm, pistolky Míšo? :D), skákání ( a že jsme s Míšou shazovali kluky a oni nás? Že si u toho Jířa nalomil kosti? Ou :D), a nebo prostě jen lítání a potápění se? Senza chvíle!
Když už jsme všechny "naše" holky vylezly, tak jsme si sedly s jídlem ( okurkou, Áňo?:DD) a četly si Automechanika ( :DDDDDDDDDDDDDDDDDD). Na večer jsme si zaplatily kulečník ( víte že jde prohrát 3:O? Míšo? :DDD). A vzala si pistolky a proháněli kluky, kteří nás tam tak dlouho šikanovali ( Jířa, Michal a Háša:D). Jenže jejich odveta byla taky pěkně "mokrá":D. Nakonec jsme dali míra, polili Áňu s Elčou, která s náma nehrála a šli se usušit:).
Taky jsme vyrazili všichni na pizzu ( do Poličky?! :DDD). Né, vůbec mě nenaštvalo, že jsem měla malou sýrovou pizzu za kilo a ostatní, když si dva rozdělili pizzu 5x větší, tak jí měli ještě za čtvrtku levnější:D. Né, vůbec:D. Když chce někdo drahou sýrovou a ostatní chytří lidi si dají levnou šunkovou ( kterou já nee:D), tak se není čemu divit.
S plnými žaludky jsme se ještě vykoupali v bazéně ( pokračovalo to, co jsme v bazéně předváděli před pizzou:D) a ještě jsme si šli zakopat proti "zvláštní škole" :D. Jenom holky, máme líný kluky:D. ( stejně prohrála sportovní škola proti speciální:D. Ou máj:D).
No a pak, že bude flaška u holek. Takovej ten trapnej pocit, když tam přišla celá třída ( kromě dvou extrémních introvertů) a bylo ticho. Nikdo nevěděl co říct, do udělat. Nic. Pak kdosi zhasl a já usla. Aha. Haha. Jo, bylo toho na mě moc.
Ale byla vážně zábava ( hrozná!), holky nakonec napadlo ( mě by zrovna tohle nikdy nenapadlo), že budou číst Přiznání holek a kluků. Aha. Hrozná sranda. Haha.
Pak se to pomalu začalo balit a postupně všichni odcházeli. My nejdřív s Áňou šly ke klukům, ale z těch se stali Zelený nádechové a nedalo se s nima bavit, takže jsme to zabalily a odešly. Na terase narazily na Jířu s Elčou, takže jsme se tam všichni utábořili a jen seděli, a kecali. Někdy se připojil Háša, jindy Lucka, Burcu. Přesouvali jsme se taky do klubové místnosti, nadopovali se čokoládama a kafema, abychom vydrželi, a pak zase na terasu. Někdy i k holkám, ale tam to lehce zapáchalo kouřem, takže jsme spíš byli venku.
Jo, příjemně to ubíhalo, ale pak najednou, když jsme se bavili o hororech, se objevili Květáci. Vidět je nenamalovaný a rozcuchaný, to byl ten největší horor ze všech. Květáky pěkně nahoru:D. Lehce jsme se lekli:D.
S holkama jsme šly už do chatky. Chvilku jsme pozorovaly s Eli hvězdy, pak přišla Zuzka s Burcu. Já už spala a pomalu jsem usínala. Byla mě zima, ale to bylo kvůli tomu, že jsem místo spacáku měla deku. Blbá? Říká se blonďatá.
Ráno jsme vstavily brzy, abychom uklidnily a mohly jít ještě do vody. I když včera to bylo lepší, i ten den to bylo bezva. Ale někdy to bylo moc urážlivý a hraničilo to. Například: "Mám alergii na malý věci." :D. Ach jo:D.
Cesta domů byla taková .. smutná. Možná i tím, že jsme se moc nebavily s Míšou a Áňou, byly nějaký nafouklý. Koupili jsme si nanuky a pití, a vyrazili na vlak. Ve Svitavách jsme čekali, protože nějaký debi* skočil pod vlak, a díky němu jsme nabrali hodinový zpoždění, protože skočil v Ústí a přes to jsme měli jet. Né, vůbec holky nevyhlížely mrtvolu:D. Ale bylo nám blaze: Samy v kupéčku, jídlo jsme měly, klid jsme měly:D.
Doma jsem popadla kolo a jela za Gvell a Vandi:). Večer se Sisi a hotová lehnout a spát:).

Obrázek stažen ZDE

Ano, tenhle článek je napsán v takovém tom "puberťáckém, facebookovském" stylu, ale prostě je vzpomínací. A proč v takovém? Protože jsem byla s puberťáky a lidmi, z kterých většina bez FB nevydržela ani den:). Normálně takhle nepíšu, ale líp si takhle připomenu poslední chvíle se svojí třídou, s kterou jsme si to senzačně užili:)

Kristy
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Andy Andy | Web | 30. june 2013 at 22:28 | React

Jsem moc ráda, že sis to tam takhle užila :) Koukám, že o srandu nebyla nouze. Závidím ti, že jste někde byli. My letos mohli jet na 3 dny někam do Pelhřimova. Jenže, prostě ta cena byla celkem vysoká a pak - museli bychom jet s 1.C, kterou ne, že nemáme rádi, ale tak na lyžáku jsme byli s 1.B tak k nim máme asi takový lepší vztah. Navíc koukám, že jste tam měli celkem "volnost". To já si pamatuju lyžáky se základkou, kde byl přísný zákaz pití Coca Coly, návštěvy na pokojích apod. Nejlepší bylo, že jsme vždy po večeři měli nekonečnou přednášku třeba na téma voskování lyží, jen abychom prostě neměli volno :D

Ps: Neboj, na tvůj blog chodím stále, dokonce čtu všechny články, jen s komentářema je to bída :)

2 cambera cambera | Web | 1. july 2013 at 18:21 | React

Ten bazén je úžasný.

Na mém blogu je další díl Počátku temnoty. Prý jsem se ti měla ozvat, a tak upozorňuju. Jsem vděčná všem svým stálým návštěvníkům.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement