Zanechávám za sebou stopy, stačí hledat.

1. června = Den dětí ( u koní ´-)

15. june 2013 at 10:50 | Kristy |  Vzpomínky na jednu kapitolu
Dneska teda furt pršelo, takže na vyjížďku to nebylo. Ale stejně jsme si zablbly:)) I když to nemělo moc šťastný konec..

Někdy je potřeba se chovat jako děti! :D Ilustrační fotka kámošky Míši z jednoho fajn dne:)) Foto by autorKdyž jsme dojely ke koním s Elčou, poprchávalo. Udělaly jsme pár boxů a dorazila Áďa s Míšou. Společně jsme je dodělaly a Leona nás pozvala k sobě:).

U Leony jsme si rozebraly její starý oblečení, dostaly tyčky, jelikož jsme (zase) měly hlad a přesunuly se do klubovny, protože venku pršelo. Trochu jsme blbly, zkoušely si věci navzájem a skončilo to tak, že Míša si oblíkla (už) moje sako a košili, a že půjde pozdravit Čamika, který byl v boxe s ostatními, protože jsme čekaly, až přestane pršet a my budeme moci jít ven. Já měla v tu chvíli na sobě Míši top, který odhalovat víc, než bylo nutný:D. Nechtěla jsem, aby mě to sako zašpinila, čehož by byla schopná, a tak jsem vyběhla za ní. Ona to vzala jako zábavnou hru a sprintovala přes sad k silnici. Běžela kolem oken Leony, kde seděla ona s Jeníkem, kteří nás viděli a koukali na nás jak na blázny. Za okny Míša už nemohla, zastavila a já jí donutila sundat moje sako a košili a rychle jsem jí dala ten hrozně krátkej top. Né, vůbec zrovna nejelo auto:D. Vidět dvě polonahý puberťačky v dešti na silnici je sen každýho řidiče:DDD.

S Míšou jsme se přesunuly do klubovny, kde jsme se převlíkly a rozhodly se, že na vyjížďku to vážně není, a že odvedeme koně do výběhů. Když jsme je pustily, první co nás praštilo do očí, byl přístřešek, ve kterém stála spousta vody. Takže se to dostalo do takový fáze, že jsem já, Elča, Áďa a Míša přinesly lopaty, hrábky a vidle a začaly dělat průtok velké vodě:DD.

Časem se to zvrtlo na "Kanalizace AKEM" a my byly celé mokré a voda pořád stála. Já se naštvala, protože byla celá mokrá od studené vody a sundala si v tý zimě boty, protože ta voda holínky stejně přesahovala:). Holky na mě nejdřív koukaly jak na blázna, ale pak si je sundaly taky:DD. Takže jsme bosí kopaly průtok pro vodu, aby koně byli ( narozdíl od nás) suchý:DD.

Kopaly a rachnily jsme se v tom asi dvě hodiny. Já stála v tý velký kalužině, která byla nejstudenější, s Áďou, Míša si vzala úsek po přístřešku, aby voda vytékala do výběhu níž, a Elča odváděla vodu z další strany. Mezitím jsme taky nohama umyly lavor na vodu, protože byl už "zelený".

A pak najednou už tam nebylo nic v přístřešku. Jen bahno, ale s tím každý počítal. My zmrzlé jsme se odebraly ke stajím, samozřejmě bosy a přes ty největší sra*ky. No a pak někoho napadlo, že si vezmeme jíl z cesty k výběhu a zkusíme z něj něco vytvarovat. Jenže pak se to srthlo ve válku:DDDDD. Takže jílová bitva:DDDD. Né, to nechceš:D. Vůbec jsem netrefila Elču do ksichtu, že jí odlítly brejle:DD. No a pak Michalu, ale to bylo horší.. Ta se naštvala a odešla do stáje. My tři pokračovaly v bojích dál a skvěle se bavily:D. Kdo by ne? Bosí v dešti po sobě házíme hrudky mazlavýho bahna:D. Ne to ne:D.

Nakonec se Míša vrátila, ale netrvalo to dlouho a Elča jí strefila do trička, takže se ( pro změnu) naštvala. Šla se umejt do lavoru, ale my už jsme jejího nasírání měly dost, tak jsme šly a co se myla, házely jsme po ní jíl:DD. Nakonec se naštvala po třetí a odešla do klubovny.

My šly a začaly se mejt v tom lavoru. Smály jsme se a tlemily všemu, co jsme dneska prožily. Sice nám byla obrovská zima, já už dobrý dvě hodiny necítila nohy a ruce, ale bylo nám fajn. Kdyby nepřijela Kája.. Ta tam spustila takovej bordel! Že Áďu sháněj rodiče, kde si myslíme jako že jsme a tak. Zabít? Málo! Co si ta holka o sobě myslí? O rok mladší a bude poučovat? Áďa šla jak spráskanej pes do klubovny, kde jsme si my tři zalezly do koupelny a začaly to smejvat. Kája řvala, nadávala a vyhrožovala v klubovně, a nám najednou už nebylo tak do smíchu jako před deseti minutama.

Jenže najednou jsme uslyšely uřvanou Michalu a Dášu. Průšvih? Jo lehce. Ale to nejhorší teprv mělo přijít: Leona. Samozřejmě nadávala. A my mlčky stály špinavý a zmrzlý v koupelně a doufaly, že všichni odejdou.

Odešly a my zůstaly v tichosti v koupelně. Rychle jsme si domyly špinavý nohy a ruce od jílu, usušily se a potichu otevřely dveře. "Čistek vzduch!" oddych. Najednou tam vlítla Kája a začala zase nadávat Ádě a pak i nám ostatním. Netrvalo dlouho a už se tam s Elčou hádaly. Nechápala jsem, o co Káje jde. Proč je tak naštvaná? Vždyť to byla jen sranda! Nebo snad závidí, že tam nebyla s náma?

Ádě odjela a my po sobě uklidily binec v klubovně. Bylo půl desátý a my si rychle sbalily věci, připravené odjet. Hrozně jsme se lekly, když jsem potřebovala jít ještě do klubovny a my slyšely bouchnout dveře. Schovaly jsme se za přepravník a ne a ne vylíst. Až po chvíli jsme to opatrně prošly a zjistily, že už tam nikdo není.

Stejně to stálo za to! ilustrační, Denda a Míša. Foto by autor

I když ten finiš nebyl tak krásnej a pohodovej, jak mohl bejt, tak to bylo super:D. Pěkně jsme se pobavily, prostě kanalizace a bitva byly super no :D. A přesto, že je teď Michala s Kájou na nás naštvaný a Ádě bude mít nejspíš dobrýho sprďáka, tak bych to klidně zopakovala:)).

Kristy
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement