Zanechávám za sebou stopy, stačí hledat.

Stejně ty prázdniny už jsou cítit o.O (20.-23.5.)

30. may 2013 at 22:07 | Kristy |  Den za dnem
Jeden článek o pracovním týdnu:) Jo, stejně ty prázdniny už jsou cítit.. Ty dny se zkracují a možná to je i tím, že jako třída končíme. Všechno je jinak: Přehnané cvakání na miliony fotek ( učení se s učiteli, na ročenku, na tablo, jako třída..), vymýšlení ročenky, dohadování se na tablu, pomalé se loučení a hlavně.. taková ta přicházející nostalgie nad starými dobrými časy..

fotku jsem si "půjčila" ZDEPondělí 20. května

V pondělí jsem přežila školu ve složení: Učící se němčiny, protože Pošťák nepřinesl projekt, poté následovala hodina češtiny s diktátem, angličtina, jakožto dostávání známek ( ou, Revision Test za dva- yés!:D), dohadování se Elči s Coufalkou, který potom docházely argumenty a říkala jen: "Proč to tak je? Protože prostě proto!", no a potom komentování typu: "Aby se neposrala!" -> v žákovský poznámka: Písemku jsem komentovala: "Abych se neposrala!". Sice to nedává smysl, ale tak.. :D Pak hádání se holek a já si hraju na Švýcarsko.. Jo a zas všechno odnesu.. WTF?

Následovala chemie, matika, zemák a občanka, aneb film o tsunami v nějaké zemi a jak se s tím lidé vyrovnávali.

Doma jsem se najedla, popadla kolo a jela na Dolní. Jelikož nebyly mouchy, tak jsem vzala holky ( Vandi a pak Gvell) na jízdárnu a lehce jsme pracovaly: S Vandi jsme chodily bez ničeho v kroužkách, vlnovkách, zastavovaly jsme, couvaly, pak jsem připravila kavaletu a přes tu chodila ( jen za mnou, bez vazáku). Z jedné se staly dvě a když je asi 4x úspěšně přešla, tak jsem naklusala. Flákala hlavou, ale šla ráda. Utíkala za mnou, vedle mě, zastavovala, přecházela do kroku. A zase, vlnovky, kroužky. Zase na výbornou. Přišly na řadu kavalety: Nejprve jedna, přecházela to vážně na jedničku. Později i dvě, skvělý výsledek se opakoval. Pořádně jsem pochválila a nechala ji stát na jízdárně a šla pro svačinku.

S Gvell jsme to zopakovaly, až na to, že jsme měly ohlávku a vazák. Stejně hnala jako blázen a já za ní často vlála. Na to, že bylo pondělí a předešlý den šla, tak byla jak urvaná ze řetězu.. Ale mě to nevadí, ba naopak :**. Taky dostala svačinku a pak jsem odvedla Vandi, až potom Gvell.

Proč? Protože ji miluju! ♥ with Vandi :** fotka od Nikol N.

Úterý 21.5.

Upřímně se mě špatně vybavuje, co jsme dělali ve škole: takže když to vezmu zkráceně, tak jsme na těláku běhali 800m ( čas hrůzostrašný, nebyl přede mnou žádnej tahoun, sice první, ale s hrozným pocitem, zpět k času: 3:22).

Doma jsem se najedla a natáhla se venku s knížkou Les rukou a zubů a taky dějákem a chemií. Potom jsem jela na Dolní, kde obě holky vyčistila a namazala jim kopýtka. Doma jsem šla se Sisi a pro změnu pozdě spát.

Sisinka :** foto by autor

Středa 22.5.

Celej den jsem byla nervózní. Nesvá. Nepřátelská. Zatichlá. Mlčenlivá. Mimo. Na svůj vkus zcela mimo realitu, nebavila jsem se s nikým, a když už si mě někdo všiml, tak jsem nevěděla, o co jde.

Když jsem šla za Krskovou s propušťákem, měla jsem nervy před výbuchem. Asi proto jsem jí zcela bez servítek řekla, že kam jdu, do toho jí nic není. Omluvenka je napsaná od mamky, klidně si jí zavolejte. A rovnou jsem jí řekla, že na její slavnej článek se jí můžu z vysoka.. Nenechám se vydírat.

Doma jsem se najedla, skočila do LIDLu pro jazýčka a pečivo a hurá poklusem na vlak. Sotva jsem stihla vlak, sedla jsem si do přeplněnýho kupéčka, kde bylo sakra teplo, chtěla si pustit písničky, ale zjistila jsem, že mám vybitou baterku ( nálada pod bod mrazu), k tomu jsem zjistila, že lístek jsem si koupila dražší na Ústí město, což je stanice blíž k nemocnici, kam jsem jela, ale jela jsem rychlíkem, který samozřejmě na městě nestaví. Aha. Hezký noo.

Za necelou hodinku, kdy jsem se cestou asi třikrát ptala na cestu, koupila si (hnusnou) tříšť a knížku pro taťku k narozeninám ( výprodej po cestě no:D).

V nemocnici jsem to taky nenašla na první pokus ( ba naopak.. :D). Ale najednou jsem byla u ségry a hoďku jsem seděla s mojí drahou polovičkou, která jako jediná může sdílej můj pokojíček, a povídaly si. Joj, zas taková.. celá jsem byla :**.

I když jsem ne vždy byla ráda, že ona je moje sestra, přišlo na dny, kdy vím, že bych si nemohla přát lepší :**, foto by autor:)

Domů jsem jela zase rychlíkem, takže půl hodinka cesty z nemocnice ( poklusem). Měla jsem domluvenou Gvell, že půjdu ještě na trénink.

Domů jsem dorazila deset minut před pátou, v šest byl trénink. V pět nula nula jsem vyjížděla v lehkém deštíku směrem ke stájím. Půl hodinky na to jsem už vedla Gvell do stáje a začala pucovat.

Gveluška stála čistá v boxe a venku začalo nehorázně pršet. Aha. Trénink zrušen. Tomu se říká fajn počasí -_-.

Namazala jsem jí ještě kopýtka a dala sváču. Potom si skočila pro Vandi; vyčistila ji, namazala kopýtka a taky dala žrádlo.

Doma jsem popadla Sisinku a zcela unavená jsem se vydala ještě na procházku:)

Miluju jí!! foto by autor

Čtvrtek 23.5.

Dneska ve škole snad nic. Jen jsme konečně dopsali ty srovnávačky: Všechny testy se skládaly ze dvou kol, první bylo rozřazovací, pro lidi, kteří daly první kolo nad 80% správnosti čekalo těžší, pod osmdesát lehčí. Na konci jsou druhá procenta z druhého kola:):
čeština: 89%, 92%
matika: 58%, 68%
angličtina: 44% ( no jo, poslech:D), 95%!!! ( ano, čumim no:DD)

Matika jako učící hodina byla v pohodě ( :Oo) a tělák taky: Florball. Sice tam nejmenovaná osoba hrozně machrovala a my se musely tlemit, ale tak.. :DD. Pobavila no:D.

Odpoledne jsem připla poprvé Bertíkovi kšírky za účelem ho naučit chodit vedle kola. Jely jsme s Eli, která měla Bobinu, na Dolní. Celkově byl Bertík moc hodný, jenom parkrát se připletl víc do kola, jednou jsem spadla, no a před přejezdem se sekal- holt závislej na páníčkovi. Ale jinak? :Oo. Super! Vážně to šel skvěle! Pak za Bobinou v tempu, rychlejc, úžasně. Poprvé jsem ho na Formance pustila, pak i na louce za Plchůvkama a v lese, kterej jsme ještě objeli, šel prostě úžasně! Poslouchal, běžel vpředu, byl šťastnej. I když před nim vyběhla srnka tak se vrátil! Jako, vážně poslušnej o.O.

Šel úžasně! Proč? Protože ON je úžasnej :**, foto by autor


U koní jsem ho nechala oddechnout, napít a sbalila jsem si věci na zítřejší trénink. Bertíka jsem dala do boxu, kde byla Bobina a s Eli jsme jely na Horní.

Na Horním jsem předala věci Káje a domluvily se, že s náma půjde do cukrárny, protože to byl přesně měsíc, co nás vzaly na školy a my to ještě neoslavily:). Jely pozdravit Míšu, kde si Elča půjčila peníze, pro Káju a hurá do cukrárny:).

Sice jsem musela neustále koukat na čas, protože jsem měla strach o Bertíka, takže jsem si to moc neužila, ale bylo to vcelku fajn:). Moc mě ani nechutnalo jídlo, i když ten koktejl byl skvělej! Jednou za čas to ta váha musí večer zvládnout:D.

Na Dolním jsem ještě pozdravila Gvell a Vandi, vzala jsem Bertíka a vyrazili jsme na zpáteční cestu. On úplně úžasně běžel, až se nechtělo věřit, že to ještě před pár hodinami neuměl. Poslouchal, vnímal.. Prostě úžasný pes! Hlavně jsem si to užila na posekaný louce už před Chocní.. Louka posekaná, my s Elčou na kolech, dva šťastní psi přeskakující trávu.. :-*

A co že je magor? Já ho mám ráda takového, jaký je!!

Doma jsem ho vrátila a omluvila se Sisi, že už s ní jít nezvládnu. Jelikož ale už spala, tak se až tak vražedně nekoukala a já šla spát.

Jo, já vím. Psáno sakra pozdě a sakra dnů před sebou, který zapsat chci. Ale tak, znáte to, málo času, ale moc věcí na práci. Každopádně, užíjte si následující víkend:)

Kristy


 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Mishelle Mourn Mishelle Mourn | Web | 30. may 2013 at 22:14 | React

tá fotka s koníkom je nádherná :) inak zlaté psíky :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement