Zanechávám za sebou stopy, stačí hledat.

Sice pozdě, ale přeci:) ( 11.- 12.5.)

19. may 2013 at 7:55 | Kristy |  Vzpomínky na jednu kapitolu
Nestíhám, jako vždy, ale přece to napíšu:) Dneska už je sice 19. května a já mám psát přes týden zpět, ale pořádek musí být o.O

Sobotní den patřil Vandičce ♥. Foto by Anatas

A nedělní Gvell :** foto by Nikol N.


11. května

Na koně jsme dojely na kolech a vrhly se na boxy. Pár jich udělaly a šly si pro holky, s kterými jsme šly ven :*.

Vandičku jsem vyčistila v kruhovce, a i když sem tam poprchávalo, zavedla ji do stáje, kde ji nasedlala a dala bezudidlovku.

S Kess a Eli jsme vyrazily na dvě hodinky ven, objevovat cesty na Horní. Kolem hřbitova a tam pěkně to prošmejdit:). Lehce jsme klusaly a pár metrů naskočily, čistě na pohodu.

Bylo to super a i když na mě Vandi zkoušela nový fígle, který se zatím stihla naučit, skvěle jsem si to užila a i ona vypadala uvolněně.

Jak se říká, v nejlepším jsme přestaly a já slezla a Vandi šla vedle mě úplně na pohodu:)

Ve stáji dostala svačinku a namazala jsem ji kopýtka, vyčistila a dala ven.

Vandička v létě :** fotka od Anatas

Večer jsem šla se Sis. Díky těm dvěma jsem si ten den parádně užila ♥
12. května

Dneska jsem měla domluvenou Gvell a moc se těšila:) Ráno jsem vzala Sisi a prošly jsme se, pak jsme sedly na kola a vyrazily na Dolní. Tam jsme udělaly s Eli pár boxů a šly si pro holky. Vyčistily je venku, Gveluška byla moc hodná, šlo to bez přivázání. Nachystaly je vevnitř a na tři hodiny si vyšly ven ♥.

Na jejím hřbetě se prostě nejde nesmát. Nejde myslet na problémy. Nejde ji neříkat, jak je dokonalá a úžasná. A nelze se do ní nezamilovat ♥.

Vyjížďku jsme stočily na "pole v lese" a pokračovaly tam po těch cestách, až jsme se objevily v Hluboký ( :Oo) a vycválaly jsme si vpředu kopeček nahoru svižnějším tempem. Stejně jsem ji nepovolila a držela, stejně hnala jako blázen a byla nadšená z rychlejšího pohybu :**

Parádně jsem si to užila! Ve stáji dostala mňamky, vyčistila jsem ji a namazala kopýtka. Odjížděla jsem s jediným přáním: Ať už je tu další víkend!

Gveloušek :33 foto by autor

A co Vy? :)

Kristy


 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Andy Andy | Web | 19. may 2013 at 16:29 | React

Ahoj,
je krásný číst, že jsi si to moc užila :) Hlavně to, jak jsi pořád venku ti na jednu stranu celkem závidím :)

Já bych měla s kým jít, ale jsou chvíle, že se mi nechce a když chce, tak je mi zase blbě, jak mám ty šílené alergie. Já třeba hodně dnů, jak víš, trávím sledováním filmů. Někdo má kecy, ale tak, co mám dělat, když takhle si nejraději užívám volno a nejvíce si odpočinu? :)

Včera jsem nějak nedělala nic, ale dneska celkem i ano. Ráno jsem koukala na maturitu z němčiny a říkala jsem si, že bych možná mohla zkusit maturovat s ní. Dopoledne jsem strávila s bráchou ve fitku - umírala jsem, ale stálo to za to. Potom jsem šla za prababičkou, ale tam jsem snědla 1 kg zmrzliny, takže práce přišla vniveč no :)

Omlouvám se, že píšu tak krátce, ale měla bych se asi přeci jen na něco podívat do té školy :) Brzo se to snad zase zlepší, měj se krásně a užij si zbytek neděle :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement