Zanechávám za sebou stopy, stačí hledat.

Neděle jakožto sto změn:) ( 19.5.)

24. may 2013 at 20:47 | Kristy |  Vzpomínky na jednu kapitolu
Jo tenhle den bylo všechno jinak, než jsem si to naplánovala. Něco bylo lepší, něco horší, než v těch plánech, ale jak by řekl básník: Takový je život. Takže nezbývá nic jiného, než si vzpomenout jak na to hezký, tak i na to, co bych raději, aby nebylo:)

Dneska jsem slíbila, že vezmu ven Malmišáka:) foto by Nikol N.
Ráno jsem se učila, poklízela a pak nečekaně šla se Sisi napřed, protože taťka jel autem, i když bylo krásně. Sisi nemohla, bylo vážně vedro, takže jsme moc daleko nedošly. Musela jsem jet autem, protože jsem měla kolo na Dolním..

U koní jsem se natáhla do sprcháče s Míšou a Elčou a asi půl hodinky jsme jen tak ležely a kecaly. Povídaly si o filmech, který běžej v kině, já jsem předváděla Edwarda z filmu Stmívání ( ano :DDDD) a pak jsem ehm zažila druhý trapas s .. kamarádkama?:D Lepší asi neřešit:)

Jo, jedno velký tajemství. Nikdo ho nesmí vědět. Jen já a oni dvě. Tečka.

Udělaly jsme všechny boxy ( já Malmika, Gvell a Vandi) a šla jsem pro Malmika. Ven jsem šla s Elčou ( Kylie, Kess kulhá), Míšou ( Čamik) a Maruškou ( Barča). Připravovala jsem v boxe, byl moc hodný:). Poprvé jsem použila repelent, vcelku fungoval:)

Venku jsme šli za Kylie ve všech chodech. V kroku šel vcelku aktivně, v klusu se mu chtělo a ani netřískal s tou hlavou, jak ze začátku, a ve cvalu na myšlenku! Sakra, to je úžasný kůň o.O. Kylie zrychlila, on až, když jsem mu dovolila, pak jsem chtěla větší mezeru, lehce jsem změnila povel a on to udělal, povolila jsem a dovolila běžet, zrychlil.. Panejo, vážně- dokonalý kůň!

Troufám si říct, že je jeden z nejcitlivějích koních, na kterých jsem seděla:) foto by Nikol N.

Vyjížďka trvala jen hodinu a půl (".. to je ale dobrý, ne?" my s Elčou smíchy na zemi:D). Ve stáji jsem Malmikovi dala svačinku, vyčistila ho a namazala kopýtka.

Skočila jsem pro Vandi, kterou v uličce na rychlo vyčistila a namazala kopýtka. Byla hodná, ale taková.. smutná? Bez nálady a energie? Nijaká? NeVandičkovská? Já nevím.. Nebyla to ona :(

Už jsem říkala, že ji miluju? ♥ foto by Nikol N.

No a nečekaně: Šla jsem ven s Gvell! Taková šťastná, že můžu:D

Vyčistila jsem ji ve stáji, zlehka se točila, ale nebylo to nic hroznýho:). Ven jsme šly s Pavlou ( Áda).

Nejdřív jsme šly na louky, kde zklusly ( první..), rychle a prostě po Gveluštinu:). A potom, že naskočíme. Narvaly jsme se dopředu a "hop", cválaly jsme:) Rychle, svižně, a kdybych ji nedržela, tak sakra rychlejc:) Ne, hodně, ale vážně hodně se jí chtělo, ale díky tomu, že jsme šly první a jen ve dvou, tak byla ovladatelná. Naskočily jsme ještě nazpět tou rovinkou, kterou jsme cválaly tam, zase první, zase rychle, ale zase poslušná:). No a jelikož ta rovinka byla krátká, tak že to uděláme ještě jednou, za Ádou. Áda naskočila, vcelku svižně, ale tak, spíš akorát. A pak, že udělají kroužek. Gvell jsem musela hodně držet, dost se vztekala. Kroužek udělala stylem, že jsem čekala, že nás to položí, ale pak poslouchala víc. A ještě jeden. Úspěšně.

A poslední cval na loukách: První. Zase jsme ve cvalu udělaly kroužek, ale větší a pomaleji, takže pohodička. Překvapila mě, jak poslouchala.

Vyklusání na loukách: Sakra rychle ( na volný otěži, ne?:)), ale pořád vnímala:).

V lese jsme na chvíli zastavily, já si přesedlala, protože mě sjela dečka. Daly jsme se na cvalovku, kde naskočily ( první, spíš pomaleji). Pak jsme zklusaly mírný kopeček, což se Gvell divila, že se kluše dolu, ale šla pomalu, takže to bylo v pohodě. No a pak naposledy, na álejovce naskočit, trochu jsem ji povolila ( vážně jen trochu, z těch luk byla vyhecovaná) a cválaly jsme si to po travičce:). Pak vyklusaly, povolily, pochválily a krokem ke stájím.

Ve stáji jsem jí dala sváču a vyčistila. Byla moc hodná a já jsem byla šťastná, že jsem jí vzala, když jsem viděla, jak se jí chtělo:*.

Gvell ♥ foto by Nikol N.

Neděli jsem si parádně užila! Lepší bejt nemohla :**. Měla jsem totiž u sebe všechny: Byla jsem se svojí milovanou Sisi, splnila slib a přitom si parádně povozila zadek ( -> Malmik:D), byla s Vandi, která i odpočívala a projela spokojenou Gvell, která byla radostná z pohybu. Víc nepotřebuju ♥

Kristy
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Andy Andy | Web | 24. may 2013 at 21:28 | React

Ahoj,
vůbec se neomlouvej, spíš já se omlouvám, že vůbec nepíšu komentáře. Já se na blog podívám, článek si přečtu, ale pak už nějak nestíhám.

Mě osobně se prostě lépe pracuje ve stresu, většinou mám díky tomu lepší známky, což je divné, ale zase na druhou stranu nestíhám věci, co bych chtěla. Třeba zvládnu přijít domů, podívat se na nějaká videa na youtube, která odebírám, potom jdu třeba na zumbu, přijdu večer, napíšu mini článek na blog a tím končím. Jenže už nezvládnu ti pořádně napsat ani  nějaký delší komentář, nezvládnu pořádně odpovědět na email, nezvládnu se koukat na seriály, které mám ráda a už vůbec se nezvládnu učit.

U nás je to s třídním výletem celé pofidérní. Na poslední chvíli třídní vymyslela, že bychom jeli kamsi k Pelhřimovu na 3 dny. Znělo to fajn, ale první problem byl, že bychom pořád chodili někde po památkách, další, že bychom jeli s "céčkem" a poslední cena. Prostě mi přijde 2500 za 3 dny hodně no. Takže se to odpískalo, že asi pojedeme někam jen na jeden den. Vypadá to na Prahu, ale tam jsem už byla tolikrát a byly by to zase památky.

Promiň, že je ten komentář tak krátký a o ničem, ale před chvílí jsem přišla z basketu, víc bude pak někdy během víkendu v emailu. Ale byl to celkem fajn večer :)

Zítra se snad ozvu více, užij si víkend, pa :)

2 Lee Lee | 30. may 2013 at 13:58 | React

Kdy bude další článek? :D:))))

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement