Zanechávám za sebou stopy, stačí hledat.

Jedna taková nedělní.. ( 28.5.)

7. may 2013 at 18:07 | Kristy |  Vzpomínky na jednu kapitolu
Ano, nestíhám. Je mi to moc líto, ale rozbil se nám počítač a já se až teď dostávám ke psaní. Pozornějším pravidelným návštěvníkům neunikne, že tu bude méně fotek. Bohužel. Počítač se rozbil a viry nám smazaly všechny fotky, které ani nebyly zazálohované. Takže konec. Všechno je pryč. Slza? Má to vůbec cenu? Jenže nad myšlenkou, že všechny "hmotné" vzpomínky na doby, které se už nevrátí, jsou pryč, je mě do pláče.. Ale co nadělám? Už jsem zažila horší věci...


Já jí miluju! Když jsem s ní, existuje jediný: TEĎ a ne předtím, ani potom. Jen TEĎ. ( foto by Nikol N.)Když odbočim, tak od přijímaček jsem se ve středu a v pátek válela doma :D ( ve středu vážně a v pátek šla na chíru a ostatní měli sporťák, takže jsem tam se svým zlomeným malíčkem ani nezavítala..). Ve čtvrtek jsem sice do školy šla, ale stejně vim jen jedno: Furt jsem se tlemila:DD.

V sobotu jsem měla brigádu, kde jsem si vydělala na sluchátka ( k 7. květnu: Už jsou doma :*).

Neděle: Přijíždíme do stáje na kolech. Bohužel, ve výbězích se pase o jednoho koně míň, Kaťas odjel pryč. Sice jsem ho nestihla skoro ani poznat, ale stejně se mě po tom trdlym koníkovi bude stýskat.

Ve stáji jsem si nachystala Gveluš a s Eli ( Kess) jsme vyrazily na naši první společnou vyjížďku bez sedel!!! Příjemná krokovka na naše území, cesty zcela neznámé, ale prostě úžasný o.O. Ušly jsme flák cesty.. Ale pro nás dvě stačí říct kostel a my víme.. :DDD

Venku jsme byly asi tři hodiny a nechaly holky ještě napást, postaraly se a odjely domů. Zase pozdě, ale zase šťastný ♥


Nechápu, jak to dělá, ale v její blízkosti jsem prostě ŠŤASTNÁ :* Díky Gvell! foto by autor

A jak jste prožily víkend Vy? :)

Kristy
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Andy Andy | Web | 7. may 2013 at 18:59 | React

Ta fotka je prostě skvělá :)
To s tím počítačem mě mrzí, ale ber to tak, že vzpomínky budeš mít pořád - v srdci :) Mě se stalo něco podobného, tak to moc dobře znám, ale netrap se kvůli tomu :)

Jo ten hokej, prostě no, musí být líp a já věřím, že bude :)
Moc se omlouvám, že píšu takhle v krátkosti, ale nějak nemám sílu :D Nemám být z čeho unavená, ale prostě jsem. Navíc ta představa, že se budu muset zítra učit mě unavuje ještě víc.

Na email se určitě těším, až budeš mít čas, tak napiš, já bych pak měla odpovědět :) Ono já jsem na notebooku každý den, akorát ne vždycky je nálada a ne vždy čas no :)

Měj se krásně :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement