Zanechávám za sebou stopy, stačí hledat.

May 2013

Stejně ty prázdniny už jsou cítit o.O (20.-23.5.)

30. may 2013 at 22:07 | Kristy |  Den za dnem
Jeden článek o pracovním týdnu:) Jo, stejně ty prázdniny už jsou cítit.. Ty dny se zkracují a možná to je i tím, že jako třída končíme. Všechno je jinak: Přehnané cvakání na miliony fotek ( učení se s učiteli, na ročenku, na tablo, jako třída..), vymýšlení ročenky, dohadování se na tablu, pomalé se loučení a hlavně.. taková ta přicházející nostalgie nad starými dobrými časy..

fotku jsem si "půjčila" ZDE


Neděle jakožto sto změn:) ( 19.5.)

24. may 2013 at 20:47 | Kristy |  Vzpomínky na jednu kapitolu
Jo tenhle den bylo všechno jinak, než jsem si to naplánovala. Něco bylo lepší, něco horší, než v těch plánech, ale jak by řekl básník: Takový je život. Takže nezbývá nic jiného, než si vzpomenout jak na to hezký, tak i na to, co bych raději, aby nebylo:)

Dneska jsem slíbila, že vezmu ven Malmišáka:) foto by Nikol N.


Spěchací a nepovedená sobota ( 18.5.)

23. may 2013 at 13:37 | Kristy |  Den za dnem
Dnešek byl prostě a jednoduše.. Uspěchaný? Přehnaný? V duchu "Stihnu všechno za každou cenu?"? A co pak jsem z toho měla? Nervy, že nic nestihnu a ani jsem si nic nedokázala pořádně užít. Ne, takhle to do budoucnosti nejde dělat. Musím dělat jednu věc a pořádně. Takže promiň, ale příště už to takhle nebude. Nenechám se přemluvit do věcí, do kterých se mě dvakrát nechtělo, prostě příště to udělám jen tak, jak to cítím.

Tohohle lumpa jsem sedlala:) Ne, byl moc, moc hodný:)) foto by Nikol N.


Trénink po roce a půl o.O ( 17.5.)

21. may 2013 at 13:28 | Kristy |  A teď vážně
Po roce a půl jsem se vrátila na jízdárnu, do ruky vzala bičík a myslela na to, že mám před sebou hodinu makání a jediný, co mě čeká, je pot a dřina. Ale já se těšila. Zase jsem chtěla křik a povely, co mám dělat. Už jsem věděla, že ježdění po lese na volné otěži bylo dost. Přišel zase čas světu ukázat, že chci něco dělat, něco se naučit, i dokázat.. Že nejsem prostě jenom rekreant..
Bývaly doby, kdy jsem makala pořád.. A teď zjišťuju, že mě to schází.. S Vanillkem :33, foto by Anička S.

Sice pozdě, ale přeci:) ( 11.- 12.5.)

19. may 2013 at 7:55 | Kristy |  Vzpomínky na jednu kapitolu
Nestíhám, jako vždy, ale přece to napíšu:) Dneska už je sice 19. května a já mám psát přes týden zpět, ale pořádek musí být o.O

Sobotní den patřil Vandičce ♥. Foto by Anatas

A nedělní Gvell :** foto by Nikol N.


Moje první návštěva stáje Suchá ( 10.5.)

10. may 2013 at 19:31 | Kristy |  (P)foto gallery
Tak, dneska jsem poprvé navštívila Suchou oficiálně. Představila jsem se, domluvila si na příští týden svůj první trénink tam, a jelikož s sebou měla Dreamáčka, tak i něco vyfotila:)

Trénink se mě moc líbil, už se moc těším, až začnu pracovat i na sobě:) Tak uvidíme, jak to za týden dopadne o.O

pro celý článek platí, foto = autor

Amonka:)


Opožděná víkendová

9. may 2013 at 20:50 | Kristy |  Vzpomínky na jednu kapitolu
Já vím, omlouvám se. Nestíhám, nestíhám. I přes sliby, že sem budu dávat fotky, psát, odpovídat na maily, komentáře a tak, tak nestíhám. Sice fotím, píšu, odpovídám, ale nestíhám všechno najednou. Takže to končí tak, že jsem půl týdne pozadu, fotky tu nejsou žádné, na komentáře neodpovídám a píšu na blog jen těm nejbližším blogerům. Ano, to jsem ale skončila:D. Ale mám si na co stěžovat? Já jsem asi spokojená, takže litovat se tu nebudu:) Že den má jen 24 hodin, to vážně nezměním..

Sobotní den jsem si sedla na hřbet tomuhle lumpovi :) Malmišák. Foto by autor

Vandičce je 19! V sobotu si oslavila svoje velké narozeniny :**, foto by autor

A neděle patřila Gvell :-*. Sice jsme byly jen na poklidnější vyjížďce s více koňmi, která jí moc nenadchla, ale přece jen <3, foto by autor


Jedna taková nedělní.. ( 28.5.)

7. may 2013 at 18:07 | Kristy |  Vzpomínky na jednu kapitolu
Ano, nestíhám. Je mi to moc líto, ale rozbil se nám počítač a já se až teď dostávám ke psaní. Pozornějším pravidelným návštěvníkům neunikne, že tu bude méně fotek. Bohužel. Počítač se rozbil a viry nám smazaly všechny fotky, které ani nebyly zazálohované. Takže konec. Všechno je pryč. Slza? Má to vůbec cenu? Jenže nad myšlenkou, že všechny "hmotné" vzpomínky na doby, které se už nevrátí, jsou pryč, je mě do pláče.. Ale co nadělám? Už jsem zažila horší věci...


Já jí miluju! Když jsem s ní, existuje jediný: TEĎ a ne předtím, ani potom. Jen TEĎ. ( foto by Nikol N.)


Splnil se mě SEN! (23.4.)

1. may 2013 at 15:43 | Kristy |  Den za dnem
Já vím, je dneska prvního května a já jsem týden pozadu.. Ale nestíhám. Nedivte se proto, že článek píšu v čase "dnes"..

Fotku mojí vysněný školy jsem si "půjčila" ZDE