Zanechávám za sebou stopy, stačí hledat.

Mám na to? Splním si Sen? ( 20.-21.4.)

27. april 2013 at 15:02 | Kristy |  Den za dnem
Klepu se, klepu. Mám strach? To si pište! Děsím se úterý? Nejen jeho, ale i celé budoucnosti. Protože bůhví, kam povede dál moje cesta. Jde tu o dvě hodiny, které v úterý rozhodnou, kam moje další část života nasměřuje. Smířím se s Boskovicemi, nebo budu žákyní své vysněné školy? Vážně, jen doufám a sním. Ale mám na to? Mám vůbec na to, abych si splnila Sen? Poslední dobou se mě drolí všechno pod rukama a já mám velké obavy, že moje velké úterý skončí fiaskem.

Moje budoucnost leží ve hvězdách.. Ale přesněji řečeno v mých rukách, což mě na jednu stranu děsí, na druhou jsem ráda, že se jednou smím spolehnout jen sama na sebe, protože lidem se nedá věřit.pro celý článek platí, foto = autor

Tenhle víkend jsem měla brát ven Malma. Na sobotu jsem se domluvila s Martinou. S Elčou jsme vyrazily na kolech ( já poprvé v tomhle roce..) a jely na Dolní. Upřímně, cestou se stavily v Čermné, kde jsme potkaly jednu paní a dostaly tip... Takže jsme dalších x hodin strávily plánováním a těšením se na další dny, které prožijeme na místech, které jsme objevily..

Náš společný výlet byl za moc :DD. Ztracení se, flusání na sedátka pro myslivce a ptání se všem okolo, kde jako jsme:DD ( pěnkava?)

Akorát co jsme dorazily na Dolní, přijela Martina. Vyčistila jsem Malma venku, kde šíleně blbnul a v boxu ho začala chystat.

Ne, vůbec mě nebylo líto, jak mě oslovila! /všichni moji blízcí vědí, jak hrozně nesnáším oslovení svým celým jménem!!. Hrozně mě mrzí ty pohledy, ty kecy.. To všechno! Naschvály.. Bude to horší a horší? Co mám dělat? Vzdát to a odejít se svěšenou hlavou? Zbývá vůbec jiná možnost? Já ji totiž už nevidím!

V boxe šíleně zlobil, ale jakmile jsem na něj sedla, byl zlato. Šel s náma ještě Maldini s Crhou ( ...). Vyjížďka Malmika vůbec nebavila, byla totiž jenom klusová a ještě taková "unavená". Klusalo se málo a pomalu, takže všechno jen ne to, co jsem si já i on představovali. A k tomu tvrdá hodinovka. Ne, nesnáším klasický vyjížďky! Ať žijou ty naše, do nekonečna a ještě dál! :)

Na posledních sto metrech vyjížďky se Malmik lekl a nechal mě na zemi:D. Naštěstí to odnesla moje přebytečně tuková oblast těla, takže se mě nic nestalo a jemu taky ne:). Aspoň nějaký vzrůšo:D. Pád po třech měsících:D.

prachobyčejná hodinová lesní vyjížďka. Ani Malmika nenadchla x)

Ve stáji jsem ho odstrojila, namazala mu kopýtka a dala sváču. Potom ho dala do výběhu a vzala Gvelušku na procházku; sice na uzdečce, ale stejně jsem se těšila:).

Šla s náma Elča s Kess a Áďa s Kájou. Vyprovodily jsme je k Pětinoze a pak to otočily a šly nazpátek přes álejovku a kolem rybníka. Fajn procházka :*.

Víš že tě miluju, Gveluško? ♥

Ve stáji jsem jí jenom rychle dala sváču na sucho a vybrala kopyta. Mezitím co žrala, jsem ji promasírovala hřbílkem a pak dala do výběhu. Bylo skoro půl deváté- vážně čas vyrazit!

Domů jsme přijely za tmy, ale nálady nám to neubralo. Doma jsem se spráskala jídlem a šla se učit. Jenže jsem u učení usla ( asi rostliny nejsou to, co chce můj mozek vnímat ..).

Druhý den jsem vzala Sis ráno na procházku a jely jsme s Ell na koně. Tam jsem brala ven Malmika s Eli, která brala Norta. Chystala jsem venku, Malmik byl hrozně hodný, dokonce jsem ho mohla pustit a on nikam nešel:).

Vyjížďka byla úžasná!!!! Našly jsme úplně nový cesty, kluci se po 14 dnech proběhly / chodily na výjdy, ale jen klusový, takže si myslim, že je ten den nadchl jako nás:)). Někdy jsme šli první, někdy druzí. První a poslední cval si ale Malmik krásně vyhazoval z kopýtka:D. Skoro mě sejmul! Ale jen skoro :).

Byla to vážně skvělá ( skoro 3hodinová) vyjížďka:). Vážně SUPER! Díky Malmišáčku :*

Jenže hned jak jsme přijeli tak jsem si sakra hořce zkazila náladu. Viděla jsem Michalu, která za sebou táhla Vandu.. Udělalo se mě špatně. Ona na ní jela? Děláte si do hajzlu ze mě srandu?!! Tý kobyle je skoro 19, nohy špatný, poslední dobou při těle, unavená a tahá Michalu?! Bez komentáře, toto!!! Kdyby to aspoň nebyla moje Vanda!! Co mám dělat? Jak se s tím mám smířit?

Upřímně? I přes předsevzetí, že už mě nerozbrečí, jsem se zase zamkla v koupelně. Nedokázala jsem to.. Nevěděla jsem, co mám dělat.. Chtěla jsem vraždit, naskoči na blonďatou a ujet! Jak mě to mohly udělat? Jedna jak druhá! Přes ty sliby? A pak že mám lidem věřit! Co mě uděláte dál? Nechci vědět..

Hodně naštvaná a rozlítostněná s rudýma očima, jsem vyběhla ven s Malmikem v závěsu a neohlížela jsem se dozadu.. věděla jsem, co bych viděla. Vandu. Vandu, moji milovanou Vandu! Ale s někým jiným. S člověkem, u kterého opovrhuji jeho způsobem ježdění a jednání s koňmi. U člověka, který nepatří mezi nejlehčí a nejcitlivější. U člověka, kterého od té doby opovrhuji celého!

Prý vybrečet se pomáhá. Vážně? To bych byla už asi happy. Jen za tu pitomou neděli jsem brečela zas tak, že to vážně není normální. Jenže přenýst to? Jde to? Jde to odpustit jim? A až Vanda začne zase kulhat? Co pak? Budu si to vyčítat jako dodnes ten květen? Ten celý měsíc, co se Vanda trápila a ani nedokázala bez bolesti vyjít z boxu? Budu?

Víte co je strašné na tom, když se zamilujete? Strach, že ho zase ztratíte!

Vyčistila jsem Malma, odmítla se s bavit, a pak ještě vyčistila Gveluš. Přijela Kiki a domluvily jsme se, jak to bude se mnou a Gvell. Ve zkratce: Těším se na prázdniny :*. Je mi líto, že odjíždí, ale oddychnu si, protože ve stáji nevím, komu můžu věřit a při každém odjetí mám strach, aby na rezavou zase nesedl někdo na tajňačku.. Bude to tak lehší. Nestěhuje se na konec světa, co líp, možná jí budu pravidelně vídat dál.. Ale to bych předbíhala:).

"A flusni ji na tu hnusnou kapotu!"
" Škoda kemru!"

_ my o vlku a vlk na stromě _ :DD


Kristy 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement