Zanechávám za sebou stopy, stačí hledat.

I don´t have time..on problems? ( 6 th April)

12. april 2013 at 19:18 | Kristy |  Den za dnem
Já vím, věčnost jsem tu nebyla, nic nenapsala, neodpovídala a ani nestačila se dívat, jak se mý nejbližší blogeři mají.. Je mi to líto, ale asi to tak má být. Je toho hodně, ale nechci psát zase litující se článek, že jsem jediná na světě, která má problémy, protože má nedostatek času. Jo, a k tomu fůru problémů. Blížíce se přijímačky, stěhujícího se milovanýho koně, o druhýho milovanýho v podstatě taky přicházím, hádání se s blízkými lidmy, kvůli věcem, o kterých si nejsem vědoma, že jsem vina, ignorace od jednoho důležitýho člověka.. Je toho vážně dost. Ale doopravdy si nechci stěžovat, protože zase, když otočím minci, tak jsem si tenhle víkend splnila další Sen :Oo.

Nový člen rodiny- Dreamáček :-* ( Nikon Coolpix L820 po dlouhém vybírání!), foto by autorV sobotu jsem zavítala s našima do elektry a po duelu Nikonků Cooplixů L310 a L820 nakonec vzala ten výkonější, lepší a samozřejmě zřetelně dražší L820. Vítej doma drahoušku :*. Sice mě stál celý moje budoucí narozky, všechny nastřánaný prašulky, ale oproti tý L310 fotí vážně líp, sice tam je rozdíl jen dva megapixely a nějakých 9 zoom, ale je to znát.

První fotka novým foťáčkem- ten nejhezčí model, co jsem si mohla přát! Sisinka ♥, foto by autor

No a hned jel ke koním, kde sice kvůli nedostatku času nestihl udělat ani jednu fotku, ale nevadí, no :D.

Jo už vim:D. Trochu vzpomínačka, co bylo skoro před týdnem, no. Nejdřív jsem vzala ven Vandi, Elča Norta. Šly jsme po loukách, který byly totálně podmáčený, takže jsme asi třikrát kousíčky naklusaly a odebraly se do lesa. Kolem Pětinohy, na álejovku. Za Pětinohou jsme ještě zklusly, potkaly druhou skupinu a na álejovce naskočily asi dvacet metrů střídaje na obě nožky. Jo, Vandi se chtělo, ale i bez udidla byla moc hodná:).

Mrzí mě chování jednoho nejmenovanýho člověka. Už nevím, co tu můžu psát, protože mě někdy příjde, že už sem choděj snad všichni. No, ti co mě znaj, stejně poznaj, o kom mluvim, ale tak co už. Já se nechci hádat, chci žít v pohodě a tak nějak bejt v přátelský atmosféře a ne se hádat s lidmi, na kterých mi záleželo. Už každopádně pěknou řádku pátku nezáleží, ale měla jsem je ráda a vážila jsem si jich. Před pár měsíci jsem zlehka / úplně! změnila názor, ale to řešit nechci. Prostě mě ty hádky stejně mrzí, i když ten člověk ztratil u mě veškerou důvěru a už k němu v žádném případě nevzhlížím a ani si ho možná nevážím. Protože ty vskutky, co udělal jsou neodpustitelné. Mluvim v hádankách, ale nemůžu to říct na plnou hubu, už ne. Ještě víc líto mi je, že ani nevím, proč je poslední dobou mezi náma tak dusná atmosféra. Nemám si s tím člověk co říct, jen poslouchám, jak všechno dělám špatně, a mě to nebaví. Místo vděku, co pro něj dělám toto? Bez komentáře, vážně. Zamrzí, moc. I když od něj už bych měla být zvyklá..

( píšu to k "tomu člověku", kdyby někdo chtěl říkat, že jde o nějakýho kluka:))

Pak jsem vzala Gveluš a Elča Kess. Vyrazily jsme s holkama se projít do lesa. Šly jsme jen na písáky, protože už bylo dost hodin. Bohužel, předtím jsem rozervala uzdečku, takže to bylo vcelku komplikované, ale dalo se. Příjemně jsme si zaklusaly, dvakrát naskočily. Gveluš byla asi až moc hodná, ale chtělo se jí.

Gveluška! Rezavý zlatíčko, na který nikdy nezapomenu ♥ foto by pan Crha

O obě jsem se samozřejmě po ježdění postarala ( dostaly svačinky, namazala jsem jim kopýtka a ještě je vypucovala). No a najednou bylo děvet hodin a my jely domů :).

Krásnej den, stejně! Miluju tyhle dny.. Tyhle dny, kdy nemám čas přemejšlet nad věcma, který stejně nezměnim. Nezměnim lidi, který jsou pohrdlivý a rozmazlený, nezměnim ani to, že mě chybí.. Prostě tyhle dny žiju. Proč? Protože mám kolem sebe svýho milovanýho psa, dvě úžasný kobyly, nejlepší kámošku a rodinu, která mě podrží. Díky jim!

Moje milovaný holčičky :* foto by pan Crha

Užijte si večer a víkend :)

Kristy


 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Kachňák :D Kachňák :D | 14. april 2013 at 18:44 | React

Až budu mít foťák i já, tak je musíme jít "vyvenčit" někam ven :D ...I když, možná by mi stačil i foťák na mobilu ;D Například na focení bot, žejo ? :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement