Zanechávám za sebou stopy, stačí hledat.

I breathe? ( 7 th April)

13. april 2013 at 9:59 | Kristy |  Den za dnem
V nocích se mě zdaj krásný Sny o tom, jak se mě všechno plní a vše vychází. Mám vše, co jsem si kdy přála a jsem šťastná.. Jenže pak zazvoní budík a jediné, oč doufám, je se znova ponořit do těch krásných Snů..

Obrázek jsem stáhla ZDE
Jinak dnešek se vážně vyvedl:). Ráno jsem šla se Sisi a pak jela s Eli na koně. Měla jsem vzít Norťase ven, ale napsala mě Simča, ať ji vezmu Malmika. Elča nadšeně přikyvovala na Malmika, protože chtěla, aby se Kess proběhla a Nort může cválat jen kousíčky. Takže se bral Malmišák :).

Vážně to mrzí. Ten pohled, když jsem přišla do stáje.. Jakoby mě chtěla zabít, vážně. Byl to pohled nenávisti. Dívala se na mě, propalovala mě očima. Já šla dál, ale měla jsem na krajíčku. Copak si tohle vážně zasloužím? Nevím, co se děje, ale mám toho dost! Nechápu, proč je na mě takhle hnusná, ale já jí nic neudělala. To ona nás / mě s Elčou /, pomlouvá na každým rohu a všem vykládá, jak jsme hrozný. Hrozný? A nezměnila se náhodou ona? Už všechno bere jako samozřejmost a ničeho si neváží. Jen prostě všechno mít, zadarmo a jistě. Je těžký to snášet v klidu, kor když mě záleží na tom, abych tam byla spokojená a všechno bylo hezký. Čím dál těžší nevybuchnout jako sopka, a neříct jí všechno, jak cítím. Vyčíst ji to, jak mě obrala o milovanýho koně, jak se teď chová, a jak se k nám před časem chovávala. Už není lehký, ani hezký, být v její blízkosti a jen tak si bezstarostně povídat. Povídat? S ní? A o čem? To je ten problém. Je všeho konec. Ale ten zlom přišel dřív.. Už po velkých prázdninách.. Tam se měnily moje názory, ale snažila jsem se jí dát další šanci. Po 4 měsících jsem to vzdala.. Ona se nezmění! Ale já taky ze svých názorů nepolevím, prostě ne.

Venku to bylo super:). I když cesty stály za prd, protože se většinou klouzaly. Dohodly jsme se, že půjdeme na Dobříkov, ale jaksi jsme se ztratili. Na druhou stranu jsme našli fajn cesty, který budou na jaře úžasný. I tak se daly najít úseky, kde jsme si zaklusali a 2x naskočili. Jakože ten poslední cval na álejovce v popředí s Malmikem, kterýmu se chtělo, ale nezlobil, byl dokonalý! :*. Jen na přilnutí, a já šťastná a s úsměvem na tváři. Ten kůň je anděl!

Malmaz. Kůň, který umí lítat a na jehož hřbetě lze zapomenout na problémy :-*. Foto by Anatas

Ve stáji jsem mu připravila svačinku a namazala mu kopýtka. Pořádně zkontrolovala nožky a ještě ho vypucovala.

Rychle přivedla Norťáska, připravila ho a v doprovodu Elči se vydala na trojuhelník. Tam jsme byli asi půl hodinky, kde jsme chodili po sušší části a zlehka jsme klusali a 2x naskočili.

Pak dostal venku "suchou svačinku" ( kukuřici- nespařenou-, jablíčka a nějaký ten chlebík) a musel na jízdárnu a my domů.

Byl to moc fajn den! I když mě ho děsně zkazila její nálada a smradi, kteří tu zas byli. Ten harant Vandě rval do zubů udidlo, neměl jí nasedlanou, ani vyčištěný břicho. Udělala jsem to všechno: Vyčistila jí bříško, nasedlala, nauzdila. Viděla to ona a zase ten pohled stylu Chcípni!

Nortík:). Fotka od jeho majitelky- Martiny P.

Mohl to být úžasný víkend! Jen kdyby se nechovala tak, jak se chová.. A taky kdyby smradi chcípli! Jo, nesnášim je, no a? Kdo by se mě divil? Nebejt jich, tak bych do teď mohla mít svůj milovaný pronájem s tou úžasnou kobylkou a byla bych šťastná. Ale? Jo, jsem moc ráda, že zase jezdím Gvelu, beru ven Malmišáka a Norta, protože mám čas, ale stejně mi to schází.. Ta jistota a když teď vidím, jak se vzdalujeme, je mě to hrozně, ale hrozně líto.

Kristy
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 abys neřekla že sem úplný anonym, tak dávám blog(ale moc na něj nechodím) abys neřekla že sem úplný anonym, tak dávám blog(ale moc na něj nechodím) | Web | 13. april 2013 at 17:57 | React

Mysli na to, že i ty si byla kdysi ten smrad, na kterýho jiní co milovali ty koně nadávali(když ses všechno učila).

2 Andy Andy | Web | 21. april 2013 at 17:53 | React

Ahoj,
jak už jsem ti psala - kašli na ní. Vím, že to není jednoduché, ale podle mě je to jedna z těch osob, kde by to bylo jen plýtvání slov, kdyby jsi jí něco řekla. Navíc, ona by si ta slova ani nezasloužila :) Drž se :)

3 Chriss Chriss | 1. january 2015 at 2:49 | React

[1]: Začínala jsem na poníkovi, o kterého se nikdo nestaral, takže s Tebou nesouhlasím.

[2]: Díky!

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement