Zanechávám za sebou stopy, stačí hledat.

Bez času, ale jsem šťastná!? ( 13.- 14. 4.)

25. april 2013 at 20:58 | Kristy |  Den za dnem
Omlouvám se všem, kterým jsem naslibovala hromadu věcí a nestíhám: Především Andy, která nejspíš čeká na odpověď na mail, ale já vážně musela po 14 dnech něco sem napísat, aby si lidi nemysleli, že jsem umřela:D. Taky se ti omlouvám za to, že tvůj blog už dobrej půl měsíc nezažil polorománky psané pod mým jménem, což mě upřímně mrzí. Taky dalším blogařům jsem slíbila odpověď, ale vážně- jsem časově hrózně vytížená ( antiironie! :D). Můj poslední článek je o týdnu 8.- 12. dubna a dneska není úbec 25.- to se mě zdá! :D

Sice nemám čas psát, odpovídat, číst, dokonce ani spát, ale fotit bych mohla furt o.Opro celý článek platí, foto = autor

Sobota. Den všech zmatků, smíchu, změn a zvratů. Ale stejně to byl super den!

I když.. Ráno jsem vstala, uklidila, pustila na chvilku komp a čekala, až příjde jedna slečna mě vysvětlit chemii, kvůli přijímačkám. Přišla, ale z hodinového doučka bylo dvouhodinové, což trochu zatížilo už teď, můj špatný časový plán. Přesto jsem potom vzala Sisi a letěla s ní ven, alespoň na půl hoďky, rychlovka, prostě.


( můj milášek klepe papulí :D )

fotky sice nejsou přímo z toho dne, ale taky z parku a taky Sis :**

Pak jsem na sebe hodila šaty ( první tuhle sezónu :)), půjčila od ségry bolerko, kabelku a boty ( :DDD) a běžela jsem ( !!) na nádro si koupit lístek do Pardubic!

Takže jsme s Kachnou vlezly do vlaku tak akoš, abychom zjistily, že je to nechutný ( sice teplý..) "polski" vlak a sedly si do našeho vagónku, v kterým jsme seděly celou dobu úplně samy:D.

Né, vůbec jsem s sebou netahala Dreamáčka :DD, to se vám jen zdá :DD.

Cestou jsme dělaly hovadiny, který můžem prostě jen my :*. V Pardubicích vystoupily a první co bylo, byl směr Elektra!

Zabije mě:D. Ale ty slucházka byly prostě PECKOVÝ! :D

A já? Vůbec jsem nechodila bosa, když to šlo:D. Takže jako největší socka chodila jednu dubnovou neděli jedna holka po takovým velkoměstě bez bot:D. No, ty ségřiny byly vážně malý! :D. Bez komentáře:D.

A jelikož jsme líná 9.A. tak jsme si koupily lístky a těch pár desítek metrů jsme si pěkně jely MHDéčkem. Podporujem ekologickou dopravu, jestli se to tak dá nazvat:D.

První co jsme udělaly bylo, že jsme v Afině naplnily bříška ( nudlišky :D). Pak jsme se nechaly zavýst schodama nahoru do kina, kde jsme si zamluvily lístky na Hostitel ( ♥) a cestou zdrhaly před "neznámou" partou kluků:D.

Pak jsme se zdržely vcelku dlouho u bot. Já jsem si domů odvezla černý baleríny a Victorky, který měly poslední na krámě, takže sleva jako prase a díky ní jsem neměla strach, že jsem si vzala málo peněz:). Kachna se zamilovala do botišek a furt si je musela fotit:D.

Moje nový kámošky:D

Na tý první nejsou vidět mašličky:D Takže _makro_! :D

Ponožky! :D

Tak prej až budou money.. :D

Pak jsme se poflakovaly a čekaly, až bude čas jít do kina. Nakoupily jogurty, čokolády, nanuky a mohly jsme jít :D.

Né, vůbec jsme nedávaly bacha na toho típka jak kontroluje vstupenky a vůbec Kachna nesnědla půlku nanukáče ještě než to začalo:DD. Né, vůbec! :D

Ten film byl super :3. Jakože myslela jsem si, že to bude podobnej sranec jako Twiling ve filmu ( knížka je super!), ale bylo to super:). Fakt fajn film:).

Než jsme mohly jet dom, čekala nás hoďka a něco, než nám jel vlak. Takže jsme si sedly do křesel, načly čokošky, povalovaly se a nakonec si to křeslo i zaplatily:DDD. Dvakrát! :DD. Tlemily jsme se pánovi, který tam projížděl na takovým tom vozíku, který to uklízí. Za moc tohle:D.

Joo, z nudy jsem zapla i automaty, ale to auto rozmlátila už ve třetí zatáčce:D. Nikde nikdo, jen my, ten týpek, kterej uklízel a dva fešáci ( jo, z dálky fakt fešáci:D). Bez komentáře rači:D.

Na vlakáči byli slávisti/ spartisti, takže vcelku fuška si najít normální kupéčko.

Doma jsme zdrhaly přes park pěkně do teplíčka, kde jsme si daly kakavíčko a šly hajkat se Sis ♥.

Jo, zabije mě:D. Ale prostě.. Spaní u nás, no :DD.

Ráno jsme se naládovaly a už musely zase jít, Kachně jel vlak. Vzala jsem Sisi a Báru a šly jsme společně na vlak.

Barča, Kachna a Sisi :*

Mám je ráda, holky moje ♥

Barušáček :)

Krasavice ;-)

My crazy dog!! ♥

Jako bych to neříkala :D

Bylo to super! Odpoledne jsem jela ještě ke koním, kde jsem vzala Gvelušku a společně s Eli + Kess, jsme objevovaly nový cesty: Došly jsme úplně na nový, který vedou až k Dobříkovu, Rzi, Zámrsku a Týnišcku. Super no :-*. A ten poslední cval do kopečka za Kess? NEZAPOMENUTELNÝ! ♥

Asi ji vážně miluju ♥. S Gveluš, fotka od Nikol N. :)

Byl to super víkend! Ještě jednou se omlouvám Andy ( napíšu ti zítra, snad!!) a všem, co taky zanedbávám o.O. Mějte se a užijte si víkend:). Kachně, Sisi, Báře, Gvell a Elče díky jmenovitě za skvělý dny!! :-*

Kristy 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Andy Andy | Web | 29. april 2013 at 14:35 | React

Vůbec se neomlouvej, už jsem psala hodněkrát, že je to v pohodě:)
Ty fotky jsou skvělý, hlavně ta poslední :) Promiň, napsala bych toho více, ale tenhle týden jsou u nás maturity a my máme pořád jen nějaké písemky :) Až se to trochu uklidní, budu psát víc :)

2 Kachňák :D Kachňák :D | 29. april 2013 at 18:04 | React

KURVA ! :DDDDDDD Tak to je moc ;D Ta fotka focená zhůry mě totálně zabila :DDDDDDDDDDDDDDD A ty fusky v botách nemaj chybu :DDDDDDDD

3 Kristy Kristy | Web | 29. april 2013 at 20:32 | React

[1]: Ale i tak mě je to líto..
Díky moc:)
Jo v pohodě:)
Měj se:)
[2]: Se stává no :DD. Joo tvoje sexy fustičky a botičky:D Jak to s nima vypadá? :) A ta fotka se Sis? Peckáá :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement