Zanechávám za sebou stopy, stačí hledat.

April 2013

TT: Nejsmutnější vlastnost: Litování se

27. april 2013 at 17:04 | Kristy |  Psáno pod mým jménem
Dala jsem si předsevzetí a hodlám ho dodržet. Takže otevírám novou rubriku ( "Psáno pod mým jménem") věnovanou TT, příběhům, které jsem si navymýšlela a dalším písmenkům, které jsem nechala napsat černě na bílo.

Někdy vidím celý svět černě. Vidím sebe, své blízké i své nepřátelé jako šedé myšky na kousku sýra. Nevidím nic důležitého a velkého. Vidím malé, nepotřebné věci, které by se daly jediným zmáčknutím odstranit z tohoto světa. Bohužel, lidé, jejich činy a osud mě naučil být pesimistkou a já nevím, jak se toho zbavit.
( foto by autor)


Mám na to? Splním si Sen? ( 20.-21.4.)

27. april 2013 at 15:02 | Kristy |  Den za dnem
Klepu se, klepu. Mám strach? To si pište! Děsím se úterý? Nejen jeho, ale i celé budoucnosti. Protože bůhví, kam povede dál moje cesta. Jde tu o dvě hodiny, které v úterý rozhodnou, kam moje další část života nasměřuje. Smířím se s Boskovicemi, nebo budu žákyní své vysněné školy? Vážně, jen doufám a sním. Ale mám na to? Mám vůbec na to, abych si splnila Sen? Poslední dobou se mě drolí všechno pod rukama a já mám velké obavy, že moje velké úterý skončí fiaskem.

Moje budoucnost leží ve hvězdách.. Ale přesněji řečeno v mých rukách, což mě na jednu stranu děsí, na druhou jsem ráda, že se jednou smím spolehnout jen sama na sebe, protože lidem se nedá věřit.


Bez času, ale jsem šťastná!? ( 13.- 14. 4.)

25. april 2013 at 20:58 | Kristy |  Den za dnem
Omlouvám se všem, kterým jsem naslibovala hromadu věcí a nestíhám: Především Andy, která nejspíš čeká na odpověď na mail, ale já vážně musela po 14 dnech něco sem napísat, aby si lidi nemysleli, že jsem umřela:D. Taky se ti omlouvám za to, že tvůj blog už dobrej půl měsíc nezažil polorománky psané pod mým jménem, což mě upřímně mrzí. Taky dalším blogařům jsem slíbila odpověď, ale vážně- jsem časově hrózně vytížená ( antiironie! :D). Můj poslední článek je o týdnu 8.- 12. dubna a dneska není úbec 25.- to se mě zdá! :D

Sice nemám čas psát, odpovídat, číst, dokonce ani spát, ale fotit bych mohla furt o.O


Jednohvězdičkový týden

25. april 2013 at 13:44 | Kristy |  Den za dnem
Tenhle týden vážně stál za prd.. Nebo aspoň většina dnů.

Moje skokanka! Sice bez uší, ale stejně jsem na nás hrdá :D ( na ní, že to skočila a na sebe, že jsem to stihla blejsknout :D).


I breathe? ( 7 th April)

13. april 2013 at 9:59 | Kristy |  Den za dnem
V nocích se mě zdaj krásný Sny o tom, jak se mě všechno plní a vše vychází. Mám vše, co jsem si kdy přála a jsem šťastná.. Jenže pak zazvoní budík a jediné, oč doufám, je se znova ponořit do těch krásných Snů..

Obrázek jsem stáhla ZDE


I don´t have time..on problems? ( 6 th April)

12. april 2013 at 19:18 | Kristy |  Den za dnem
Já vím, věčnost jsem tu nebyla, nic nenapsala, neodpovídala a ani nestačila se dívat, jak se mý nejbližší blogeři mají.. Je mi to líto, ale asi to tak má být. Je toho hodně, ale nechci psát zase litující se článek, že jsem jediná na světě, která má problémy, protože má nedostatek času. Jo, a k tomu fůru problémů. Blížíce se přijímačky, stěhujícího se milovanýho koně, o druhýho milovanýho v podstatě taky přicházím, hádání se s blízkými lidmy, kvůli věcem, o kterých si nejsem vědoma, že jsem vina, ignorace od jednoho důležitýho člověka.. Je toho vážně dost. Ale doopravdy si nechci stěžovat, protože zase, když otočím minci, tak jsem si tenhle víkend splnila další Sen :Oo.

Nový člen rodiny- Dreamáček :-* ( Nikon Coolpix L820 po dlouhém vybírání!), foto by autor


Velikonoční prázdniny 2013, II.

5. april 2013 at 19:01 | Kristy |  Den za dnem
Tady je zbytek povídání o mých prázdninách.. :)

Od soboty do pondělí jsem chodila na procházky se Sis a Baruškou:) Na fotce Baruš, foto by autor


Velikonoční prázdniny 2013, I.

4. april 2013 at 19:20 | Kristy |  Den za dnem
Zas se po týdnu vracím, abych něco konečně napsala. Mám tak málo času! Ale asi bych měla být ráda, než si stěžovat, že se nudím doma.
Tenhle článek bude asi mega, ale takový byly moje velikonočky. A jaký byly ty vaše?:)

Moje blonďatá příšera, kterou ze srdce miluju ♥ fotka z podzimu 12, foto by Eli K.

Gvell; Možná odcházíš z naší stáje, ale neodejdeš z mého srdce! :-* Fotka ze zimy 13, od Eli K.

A moje milovaná Sisi ♥ foto by autor