Zanechávám za sebou stopy, stačí hledat.

Změna je život? ( 14 - 15.3.)

15. march 2013 at 15:31 | Kristy |  Den za dnem
Věta, která mi před pár lety změnila od základů život. Věta, na kterou nikdy nezapomenu, a kterou jistým způsobem budu navždy nenávidět. Jo, takovou větou, bych pojmenovala včerejší večer.
"Změna je život."
Nebo bych to mohla popsat i jako "náhlé ochrnutí mysli". Chci tím říct, že jsem včera udělala něco, co ostatní neuvidí nijak výrazně, někdo to asi nepochopí a druhý si poklepe na čelo. No, prostě: Smazala jsem včechny fotky na FB. Jak říkám, vlastně nic důležitýho, jen prostě smazat skoro půl tisíc vzpomínek a i ty, které jsem opatrovávala jako oko v hlavě, je docela silný. Tak třeba fotky a komentáře, které byly psány ještě za dob, kdy žil Tristánek. Nebo fotky vložené ještě za časů, kdy jsem jezdila Vanilláčka, měla v pronájmu Vandu.. Jak říkám, vzpomínek plno a takový ten optimismum, který sršel z těch komentářů psaných pod nimy. Všechno je pryč. Všechno.. Ale jen z FB, ze srdce mi to NIKDO nevezme!

Na fotce vidíte koně, který navždy zůstane nejvýš. Kdo by se divil, vždyť zážitků s ním mám plno! Chci říct, představuji Vám TRISTANA <3. Foto by autor
Já nevím, co mě to popadlo! Prostě jsem přišla na FB a řekla jsem si, jak můžu být tak sobecký a otravovat svých zhruba 240 přátel mýma věčnýma fotkama. Vždyť ne každý je nadšený, že na zdi neustále kolují fotky Vandičky, Sisi, vyfocený blobsti s kámoškama, ségrou.. Vážně nevím, co mě do toho dotlačilo, ale najednou jsem ukládala všechny fotky do počítače, abych je nesmazala navždy, a pak stiskla parkrát tlačítko a necelých 400 fotek smazala. Konec. Nic. Změnila profilovku, na úvodku dala Sisi, promazala si účet, starý statusy a všechno, a až pak šla spát.

Večer si dala ještě nějaké předsevzetí, abych vážně začala s novým štítem:
Víc číst
Být na počítači MAXIMÁLNĚ 2 hodiny denně
Čokoládu a ovoce jíst jen dopoledne
Nepřejídat se
-> Zhubnout
Chodi všude včas ( hlavně do školy)
Víc se věnovat Sis ( hrát si s ní, chodit na delší procházky..)
Nemluvit sprostě ( jo, vážně se někdy sama divim, co z tý huby pusy vypustim!)
Každý den se učit na přijímačky a do školy
Zeptat se ho
Posilovat
Vstávat na první pokus ( neoddalovat budík na "pět minut")
Večer si mazat nohy ( :DD jo já vím, vtipný, ale trpim suchýma nohama a mám si je mazat, ale kašlu na to x)))
Chodit včas spát
Sledovat aktuální dění ( zprávy jak na telce, tak na inťasu)

A vážně to budu dodržovat! Nebo se o to alespoň pokusím ;-)).

Udělám jump ve svým životě :DD začnu dodržovat předsevzetí! Na fotce ten "big jump" dělá Sis

Dneska jsem vstala s "čistým štítem" a hned si začala plnit ty cíle: Vstala jsem a pustila jsem si na probuzení od Klusáčka Ninu. Samozřejmě jsem neoddolala a začala zpívat.. Do dvou minut tam stála máma a křičela, ať sem zticha, nebo že vzbudim celý barák. Hm. Aby toho nebylo málo, hned po ránu jsem musela poslouchat, jaký tam mám neuvěřitelný binec a ať si ihned uklidim. Slušně, ale jasně jsem ji řekla, že chci vstát v klidu a že to není její pokoj. Dveře se s třísknutím zavřely a já pochopila, že tenhle den bude asi móc fajn, když takhle začal.

Abych se uklidnila, musela jsem si dát k snídani donnutka s kávovým jogurtem a kakaem. Jo, takhle asi nezhubnu, ale nějak ten jekot přejít musim -_-.

Škola. Zewl. Čeština, rozdávání pravopisných cvičeních. Hm, za tři, jo, tomu se říká vážně super den. Chjo.Aspoň že mám ještě schovanýho žolíka ze sedmičky, kdy jsme byly ještě hodný dětičky a učitelka s náma mohla hrát hru a za odměnu dala nejaktivnější řadě žolíky, který jsme mohli používat za špatný známky. Teď jsem jednoho našla ve skříni, tak se hned bude hodit..

Děják. Zlepšení náladičky, s radostí si zapíšu tu jedničku z minulý prověrky, aspoň něco. Celou hodinu jsme strávili ve výtvarce čtením nějakých bilbordů o "dětěch", které si pamatují 2. světovou. Úžasný číst o tom, jaký plyn se používal do plynových komor, a kdo z nich přežil pochod smrti. Tohle nejsou témata, o který bych neustále musela něco číst..!

Jasně, dál mě ignoruj. Nevím, jestli ve mě působí ještě ta tuna čokolády a to víno, že mě to dneska nepřišlo tak hrozný jako jindy. Prostě nic. Ne, lžu: skoro nic. Ale mám ze sebe dobrý pocit; i přes to, že jsem v tomhle týdnu dvakrát porušila svoje starý cíly; že nebudu kouřit, ani chlastat, tak jsem dneska odmítala úplně všechno a za každý další "Ne!" jsem měla čím dál větší radost. Ouha, vyplácí se stát si na názoru!

Příraz, kterej mohl bejt vtipnej, kdybych byla při vědomí. Možná jsem tam čtyřicet minut seděla, ale duchem jsem byla úplně někdy jinde. No jo, ne každýho zajímá půda a podzemní voda..

Výtvarka byla docela sranda. Učitelka nám dala obrázky, my je rozstříhali a a ve skupinách kreslili na velký čtvrtky, který se potom dali k sobě a vznikl začínající obraz. My namíchali super moc barvy, abychom nemuseli přidělávat, malovali po lavicích i po sobě a dokonce to rychle utíkalo.

Na konci jsem si šla umýt ruce do dílny. Už tam stál Hašan s Jířou a myli tam nějaký desky. Hned co si začali mýt ruce, namýčkla jsem se vedle nich a tahala se s nima a ještě s Michalem, který přišel, o kohoutek. Samozřejmě se to strhlo ve vodní bitvu. To by nebylo zlý, jen jsme tak nějak ignorovali Coufalku, která rovnala výkresy za námi a ta najednou začala ječet, že jsme jí pocákali účes. Dostali jsme z ní výřeh. Nevim, jestli z toho, že jsme jí nahodili, nebo možná i z toho, že to, co má na hlavě, nazvala účesem :DD

Doma jsem snědla něco, co mělo být oběd a šla se Sis k Ániný babičce jí dát žákovskou. No jo, já zapomněla nahoře na matiku.. Dneska jsme ji měli první hodinu: Psali jsme ze SCIO testů. Hm, na to, že se je vůbec neučim a nechodim na přípravky, kde je berou, to nebylo až tak hrozný. Maximálně dostanu za 5 :DD. Už nemám pocit jako minule, že jsem pitomá kráv_, deb_l a tak! Což je pokrok :DD.

Dneska mě při písemce třikrát přišla zpráva. To by asi nebylo zlý, jenže já neměla vyplej zvuk a kdykoli, kdy mě příjde SMSka mě zařehtá kůň. Takže jedno zaržání: Říkám si; Hm, trapas. Podruhý už se ani učitelka nesmála a dívala se na mě, jako kdybych to dělala schválně. A najednou po pár minutách potřetí! Všichni takovej výtlem.. No jo, Áňa psala a vždycky spletla nějaký slovo, tak udělala hvězdičku a poslala novou :DD.

Chystám se do neděle k Barči, takže se nelekněte, že nebudu nic psát :DD

Pošlu Vám z Blanska pozdrav, nebojte :D
Užijte si víkend!

Kristy
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Andy Andy | Web | 15. march 2013 at 19:26 | React

Ahoj,
tak dnešek jsi měla celkem fajn. Já budu o dnešku psát teprve na blog, tak až se vrátíš a budeš chtít, tak si to přečti ;) Jinak ty cíle máme podobné hele, jen o víkendu bude menší update. Psala jsem asi před týdnem > Wish to do list < Ale jsou tam věci, co jsem už třeba udělala, tak je potřeba aktualizace :) Jinak SCIA jsem psala vloni a z matiky hrůza :D Ale tak já na školu nedělala přijímačky :) Jinak já si před časem na fb také promazala fotky, skoro všechny, takže nic neobvyklého no :)Ta 3 mě mrzí, to zlepšíš a k 1 gratuluju :) Užij si to tam :)

2 Kristy Kristy | Web | 18. march 2013 at 17:16 | React

[1]: Jasně že přečtu! :)) S tím počítej :P.
Jej tak s tou školou ti tiše závidim :DD. No, já SCIA nedělám, takže se na ně odmítám učit, ale matikářka to asi nepobírá x)).
No já právě na ty fotky měla vzpomínky, protože tam byly ještě komenty z dob, kdy Tristy žil a kdy jsem jezdila Vanillka. Často jsem si je četla, ale pak jsem pochopila, že tam nebyly proto, jak měly být- pro můj úsměv, že byly doby, kdy to bylo fajn- ale pro chvilky, kde jsem brečela a chtěla ( zase) vrátit čas. Rozhodla jsem se, že takhle to bude lepší a rychle to smazala. Zatím toho nelituju..

Díky =))

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement