Zanechávám za sebou stopy, stačí hledat.

Tři dny pryč. Tři šance pryč. (4.- 6. března)

7. march 2013 at 20:54 | Kristy |  Den za dnem
Čas plyne, mění se ve dny a ty v týdny. Všechno jde dál, svět nepohlíží na jednu praštěnou holku, která se bojí jen svého vysněného prince pozdravit. A on asi nepohlíží na to, že existuje,..

1812161_large
Zdroj obrázkuStejně je to těžký. Je to těžší, než se může zdát. Projít kolem něj bez toho, aby všichni viděli moje emoce. Jsem asi lepší herečka, než si myslím, protože moje tajně střežené tajemství hlídá jenom moje duše. Zatím jsem nebyla ochotná se o něj podělit s někým jiným, a možná je to tak i lepší.

Ale abych se vrátila k pointě, proč jsem otevřela nový článek. Utekly tři dny, během niž se samozřejmě nic nezměnilo. Pořád chodím kolem něj po špičkách a pořád jsem vzduch. Asi už je to tak.

Pondělí 4. března

Celý den jsem doma. Na jednu stranu jsem byla ráda: Celý dopoledne jsem se proflákala na počítači, nedělala nic, přitom se jakžtakž zabavila. Na odpoledne jsem se domluvila s Májou a vyrazily jsme se Sis do lesa. Chvíli tam pobyly, pak to otočily a se Sisi jsme ji vyprovodily k Zámečku.
Doma jsem se učila, uklízela a k večeru si šla ještě zaběhat se ségrou. Jo, asi mě vážně hráblo!

Jarní les
V lese bylo krásně! Jaro už se hlásí o moc a my si to parádně užily :) foto ke stažení ZDE

Úterý 5. března

Tak zas pěkně do školy. Tu jsem nějakým zázrakem přetrpěla, ta přetvářka mě ubíjí. Mezitím neustálý hádky mezi Elčou a Áňou, já jsem samozřejmě Švýcarsko! Ne že by mě to vadilo, jen mě to taky ubíjí a už tý energie moc nemám. Jenže když mě příjde Míša na pomoc, je v Elčiným očích ta nejhorší a Míša na to taky nemá. Mě narozdíl od ní neuráží, a alespoň vyslechne, co si o tom jejich hašteření myslim. Jo, takovej byl celej tělák!

Odpolko jsem vzala Sis a alou s ní do Pelin. Parádně jsme se proběhly, a domů se vrátily tak akorát, abych stihla Áňu. Vzala jsem si prašulky a mobil, a šlo se směr nádraží. Lístek koupen do Pce, nákupy! Elča měla kecy, že peču na koně, ale já si to nemyslim. Je to jinak, než ona si myslí. Jenže to bych spíš zacházela do jinýho tématu. Prostě a jednoduše: Ano, dneska je úterý, jedu s Áňou nakupovat, místo obvyklých cest na Dolní, ale prostě to tak je!

Nákupy jsem si vcelku užila, ale něco tomu chybělo. Mělo to negativní nádech už jen z tý strany, že Vavrek rozbil Áně mobil a ta se celou dobu kvůli tomu vztekala a bála se, kolik bude stát oprava. Jinak jsem si konečně koupila ty šaty z Terranovy, který tam naštěstí byly, narvala do sebe od číňanů nudle a koktejl. Áňa vzala z Reservedu tričko, taky nudle a obrovskou čokošku :). Ale jo, užila jsem si to!

Ale už mám na delší dobu "přenakoupeno!" foto ke stažení ZDE

Středa 6. března

Škola. Jedno velký zlo, už jo. Neuvěřitelně se těšim až vypadnu. Unavuje mě všechno: Pořád stejní učitelé, jejich způsoby, způsoby týhle školy. Stereotyp. Asi by se tady hodila ona věta, kterou nadevše nesnášim: Změna je život. :Oo

Odpoledne jsem šla na skoro dvě hodiny se Sis ven. Pod hradbou, lesem na Zítkov, přes ten a kolem "nových Pelin" k Máje domů.
Užila jsem si to, moc. Pořádně popřemýšlela, tak nějak o hezkých věcech, taky upřímně hodně o Něm. No a tak to rychle uteklo. Sisi lítala jak prdloň, měla jsem radost i z ní. Neposlouchala, ale to jsem nějak neřešila, moc lidí jsme totiž nepotkaly. V lese i na loukách bylo krásně :jarní sluníčko, měkká tráva, já jen v mikině, s mým hyperaktivním psem. Hezčí plán na volný odpoledne? Není!

Před čtvrtou se pro mě stavila Míša. Zklamalo mě, že řekla, že vezmem kola a přijela na kolečkáčích. Dost dobře ví, že já si kolečkáče půjčuju od mamky a ta mi je nepůjčí pod 15 stupňů, abych nezničila kolečka! Takže já měla kolo, ona brusle. To by nebyl problém, ale přece jen, byla proti mě vážně pomalá. Já jela na místě, ona po chvíli nemohla. Myslela jsem si, jaká to bude nuda! Trochu jsem se spletla,..

Po Mýtkově byla zralá na obrácení to domů, já odmítala. Chytla se na kole sedátka a já ji vytáhla na všechny kopce, které vedly k Brandýsu. Tam jsme si odpočinuly a s odhodláním jely na ten obrovský kopec, který se táhne nahoru k Mostku. Někdy jsem ji táhla, někdy jela sama, ale byla to makačka. Ale sranda! ( konečně..)

Nahoře jsme byly obě mrtvé, ale vysmáté, což byl účel. Zase se chytla a já od kopce přes Mostek až na Hemže jí táhla za sebou. Tam se na chvilku odpojila, ale to už jsme měli takový záchvaty, že už na nás lidi koukali jak na blázny :-D :-D.

Zase se chytla a já pro změnu začala brzdit. Ale zvládly jsme všechny zatáčky do Chocně, "cikánskou" uličkou jsme svištěly dolu. Lidi na nás nevěřícně zírali, my se tlemily a bylo nám hej. Ještě jsem zamávala Pošťákovi a už jsme jely k nám :-)).

Doma jsem si vzala ájinu a vyrazila na doučko. Hm, tam se dozvim, že žádný nebude, protože si paní na můj čas dala někoho jinýho. Proč ty lidi musí být tak nespolehlivý?!

Doma jsem zasedla k učení, snažíc se do hlavy narvat němčinu, na kterou jsem se následně vyflákla a jen jí vyfotila, jakožto tahák. Radči vzala příraz, ten se učím snadněji a k něčemu mě narozdíl od němčiny bude. Určitě na mý budoucí škole :-)

Zaveďte místnost smíchu
I přes nudný začátek to byl fajn čas s Míšou :) foto ke stažení ZDE

Byly to fajn dny. Ale pořád něco schází k dokonalosti: Označila bych to jako něco, proč žít. Můj celý dosavadní život byli koně. Jenže od prosince už takový pocit nemám. Ztrácím se ve svých pocitech, ale nemyslím na to, že opouštím koně. Jen chci už svého, už nechci další zklamání, sakra! Copak jsem jich nezažila dost? Někdy bych se na to raději vykašlala, ale na druhou stranu si neumím představit život bez koní.
Vím, co bych chtěla teď do těchto dnů: Lásku. Jeho. Haha. Tak proto jsem takový snílek, proto miluju Sny. Protože tam je to možné, ale v realitě budu asi dál vzduch. Nebo, kdoví? Třeba se to jednou změní..

Kristy
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Bekky Bekky | Web | 8. march 2013 at 0:18 | React

Tak já ti snad jen popřeju abys našla odvahu a sílu, abys našla svůj smysl života a užívala si víc takových dní venku s kamarádkami a třeba i s ním :-)

2 Sarah Sarah | Web | 8. march 2013 at 10:49 | React

Krásný blog! :)

3 Kristy Kristy | Web | 8. march 2013 at 18:09 | React

[1]: Díky moc! :-))
[2]: Díky :)

4 vsehochut-smes vsehochut-smes | 10. march 2013 at 12:45 | React

Jak jsi vyráběla ten layout a vůbec celkově design? Máš to překrásný! :)

5 Kristy Kristy | Web | 10. march 2013 at 21:03 | React

[4]: Záhlaví jsem upravovala ve wordu a pozadí jsem stáhla na internetu :)
Díky ;-).

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement