Zanechávám za sebou stopy, stačí hledat.

Píšu.. ( už) bez brejlí! ( 28. 3.)

28. march 2013 at 18:42 | Kristy |  Den za dnem
Jo, kdyby přišel dneska někdo známý a viděl mě, jak tu sedím u počítače bez brejlí, tak by se asi podivil. A dokonce ani nemžourá, není deset čísel od monitoru.. Buď se přejedla mrkve a nějakým zázrakem vidí, nebo konečně přemluvila rodiče, aby jí dovolili čočky.. Jop, s mamkou jsme byly u očaře a přesto, že taťka s tím nesouhlasí, jsem si dneska poprvé ( po hodině..) nandala čočky :). To je asi zpráva dne, jinak tohle bude hatla-patla článek o dnech, u kterých si už nepamatuju datumy, ale jen děje :))

Měnim image..? Spíš už mě nebaví to věčný myšlení na to, že mám něco na nose. Pořád vypadávaj sklíčka, kroutí se to, když piju čaj, tak se to mlží a dalších milion důvodů, proč maj štěstí všichni, kdo nenosej brejle.. Jinak fotka je od Barči H. :)
Ve všem, co děláš srdcem, můžeš být dobrý.

Takže v první řadě se omlouvám všem, který normálně otravuju na blogu, že mám tak málo času. Já se snažím, ale je to i příkaz našich, že tu musím být maximálně hodinu a půl denně. Jakože, chápu je. Nemáme peníze na to, abych celý den vysedávala u počítače, protože mám na sobě deset pupínků a nemůžu do školy. Chápu. Taky bych asi měla mít sama rozum, když mám brejle a vím, že se mě to čuměním do počítače nezlepší. No prostě; promiňte. Nekašlu ani na Vás, ani na blog, jen mám omezený čas..

A jinak? Včera i dnes jsem byla s Bertíkem a Sis na procházce; včera jsme byli na škarpě a přes pole jsme šli domů. Dneska jsme se vydali přes Peliny, do kopce a přes louky, kolem chat a hřbitova domů. Už jsem pomalu koukala, co bych mohla fotit, až miláček bude doma, a mám pár nápadů:). Tak za pár dnů/ týdnů uvidím, jestli jsou reálné. Já se tak těšim!

A jinak; včera jsem byla v knihovně, vyšel (poslední) třetí díl série Les rukou a zubů, tak jsem si to chtěla hned půjčit, ale bohužel mám doma dlouho knížky, takže jsem si ji jen zamluvila a ve středu musím tam zas. Ten kopec nahoru mě jednou zabije! Ale spojím to s návštěvou u foťáčků a hned to nebude tak hrozný:)).

Co dál se stalo za těch pár dní? Tak zpráva tisíciletí je, že mám čočky:)). Dneska jsem si pro ně šla a po hodině, co jsem si je nandávala, jsem vstala a viděla:D. Nejhorší bylo, když jsem nandala levou a zjistila, že mě za patnáct minut jede bus. Tak co teď? Sundat ji, vzít brejle, nebo to zkoušet rychle dál, nebo snad jet jen s jednou? Uteklo osm minut, já si řekla, poslední pokus pro čočku do pravýho oka a šup- byla tam :D.

Další věc je ta, že jsem zdravá. Jo, oficiálně. Ale na tělák můžu až od čtvrtka, což je na pytel, protože jsem přibrala tím nicneděláním další kilo, a už těch špíčků je fakt dost. Těšim se, až to zas půjde dolu, než opačně o.O.

Abych nezapomněla, dneska odjíždí Bertík, v pátek příjíždí Bára:). Výměna psí stráže, Sisi je z toho fakt nadšená :D.

Trochu starší, ale jediná s nima:* Bertík, já a Barča! Fotka od Barunky H.


No a dneska je poslední čtvrtek v měsíci- vyšlo Jezdectví. Tak už před Vánocemi jsem se dozvěděla, že mě ocenili povídku na téma "Můj nejlepší kamarád kůň", kterou jsem psala o Vandi, ale že výjde v Jezdectví, to jsem fakt netušila:). Jen je škoda, že mě tam neotiskli tu fotku, kterou jsem tam posílala s Vandičkou. Ale i tak mě spadla čelist.. Psala jsem to ještě za dob, kdy jsem měla pronájem, takže.. Nostalgie, kámo!


A víš co? Já bych stejně teď dala všechno za to, kdybych měla ji v pronájmu a klapalo to ♥. Fotka od Elči K.

Asi to nikoho nezajímá, ale mě skoro porazilo auto, když jsem se to dozvěděla o.O

Vzpomínky o.O

A jinak? Já ani nevim :D. Zaregistrovala jsem se na stránku, kde se recenzují filmy, takže se chystám, že sem taky něco budu pisálkovat o filmech a mých názorech..

Dala jsem si další předsevzetí: Až bude foťáček doma, tak začnu psát ( a fotit!) na TT. Nápad to není v žádným případě nový, ale až dneska to píšu černě na bílý:). I když spíš černě na světle modrý -_-.

Užívejte prázdniny :)

Kristy

 

1 person judged this article.

Comments

1 Zasněná Zasněná | Web | 28. march 2013 at 18:58 | React

Chci na gympl. :)

2 Kristy Kristy | Web | 28. march 2013 at 19:20 | React

[1]: Takže čeština, matika a všeobecka? ;)

3 Zasněná Zasněná | Web | 28. march 2013 at 19:46 | React

Ne, ne. Jen matika, čeština. :)

4 The Lady of the Lake The Lady of the Lake | Web | 28. march 2013 at 19:53 | React

Promiň že jsem včera neodepsala, vůbec jsem to nějak nestihla.. Promiň!
Učitelky těláku jsou prostě zmije škodolibé. Co už s tím nadělám.. Ale od svých spolužaček jsem to teda nečekala, no.. Ale co, nestalo se mi to poprvé (pak se stalo to samé při astmatickém záchvatu) a určitě ne naposled.
Jo, to je fakt ohledně toho učení - každý na něčem občas uletí.. Tak snad si to nějak opravím no, kdyžtak toto pololetí už nebudu mít samé no se nic nestane (stane, stane, stane! :D).
Němčina je příšerná, ale možná tak soudím podle učitelky, kterou má druhá polovina naší třídy - ona jim zadává tolik slovíček a všeho možného, že u nich čtvery jen lítají.
A já jsem ráda za ruštinu, jako azbuka a celkově ten jazyk mě baví, ale jsem v tom nějak pozadu díky ukecané učitelce která nic neprobírá a pak to po nás chce i když jsme se to neučili, takže asi tak :D
Jinak, doufám že si taky užíváš prázdniny :D

Skvělý, že už nemáš brýle jestli si je nechtěla :) Mám kamarádku, která je přímo nesnáší a zoufale chce čočky, ale druhé holce zase nevadí a říká, že jí to takhle sluší víc takže s nimi problémy nemá.. Takže doufám, že jsi ten první typ, aby ti nevadilo že je nemáš :D Ale očividně ne :D Ach jo už zase melu :D
S tím časem v pohodě, já třeba někdy na počítači prosedím celý den a někdy tam ani nepáchnu, takže kdyžtak se za takové případy (jako třeba včera) předem omlouvám :)
Les rukou a zubů? To neznám, podívám se,  taky díky za tip:D Už nevím co číst :D
Doufám že tentokrát Bert neutekl :D
Já na to jestli přibírám nebo ne docela kašlu :D Ne, že by mi to nevadilo, ale prostě jídla se vzdát nehodlám a na nějaké to cvičení není čas nebo příležitost.. Takže, tento rok to nějak budu muset vydržet se zatahováním břicha :D
Blahopřeju k uzdravení i k tomu správnému nasazení čoček :D
Páni Bára je teda pořádné psisko :D Ale zase ti ji závidím:))
Wow.. že ti vydali ten článek, no, doufám že ho někde seženu! :D Né, počkat, teď jsem sjela dolů, takže jde se na to! :D
... No, kdybych měla s koněm podobný vztah a věděla bych o čem mluvíš, tak by mi určitě tekly slzy, takhle mě to jenom dojímá protože jsem tu důvěru a vše kolem toho nezažila.. Klobouk dolů! :)
Nejkrásnější je poslední věta ^^
A mě to náhodou zajímá :P Tím jsi mě jako urazila :D
Tak na to TT se těším :) Já osobně na ty témata moc nejsem, protože jsou tam málokdy takové, které mě zaujmou...
Takže, užívej prázdniny a uzdravení s Bárou a Sisi a prostě všemi :D
Měj se :)

5 Andy Andy | Web | 29. march 2013 at 8:17 | React

Ahoj,
omlouvám se, že píšu až teď, ale nějak teď chodím spát brzo, i když je volno. Nerada bych se zase dostala k tomu, jak jsem trávila letní prázdniny. Jak už víš, mám alergii na sluníčko. Tudíž jsem "žila" v noci, ve dne jsem spala. No asi tak, že jsem šla spát ve 4 ráno, vstávala jsme kolem poledne. Pustila jsem si seriály, protože skoro všichni byli někde na koupálku. Večer jsem si s pár lidma psala, pak zase filmy, spát..

Musí říct, že mě to léto šíleně ničilo a vůbec jsem si neodpočinula. Není divu, když jsem pak koncem srpna měla s Ann v 7 sraz na seznamovák, tak jsem nemohla spát, protože jsem večer nemohla usnout. Trvalo to docela dlouho, než se to srovnalo. Jenže, pak jsem zase o školi začala trávit noci na chatu -jak víš..

Jinak ten článek je krásný, fakt, že jo! :) Mě vycházeli články jen ve školním časopise :D Mě vždycky bavilo psát, jen asi nemám moc fantazii. Ale teď mě zase baví blog, tak uvidíme, co z toho bude. Nějak jsme nikdy moc neřešila návštěvnost nebo komentáře, ale když vidím, že to někdo čte, tak to prostě potěší. Jenže včera koukám na návštěvnost a za včerejšek tu bylo nějakých 70 lidí. Dost jsem zůstala koukat teda. Vím, že to není hodně, ale na mě jo.

Jinak k těm čočkám. Já měla nosit brýle, když jsem byla menší. Jenže mě z nich bolela hlava a viděla jsem rozmazaně, tak jsem se na to vykašlala. Tehdy jsem jezdila k doktorce do Ústí, která mi nutila pořád silnější a silnější dioptrie. Pak jsem přešla k očnímu, co je u nás ve městě, ke kterému jezdí lidé z celé republiky. No, ten mi řekl, že je dobře, že jsem ty brýle nenosila, že bych si akorát zkazila oči. Jinak já chtěla spíše barevné čočky, jenže si neumím představit, jak si něco dávám do oka. Ono ze začátku, když jsem se začínala malovat, tak jsem měla i hrozný problém s řasenkou :D Takže gratuluju, že jsi to takhle zvládla :)

Tak to si to v úterý ve škole užij. Já snad budu nemocná "jen" přes prázdniny. Protože do školy celkem chci, ba ne, musím. Musím opravit známky. Ve st píšeme ze zemáku, ze kterého mám 4 a ve čt píšeme čtvrtletku z matiky, kterou zase zkazím :D

Promiň, že melu zase o sobě, ale v 8 ráno jsem nějaká bez nápadů :D
Užij si to dneska u koní, pa :)

6 *Lella_Zee* *Lella_Zee* | Web | 1. april 2013 at 14:11 | React

tak krásné fotky^^ co bych ti tak řekla :D..
asi nejvíc mám co říct k těm čočkám :D protože já už je nosím druhým rokem.. rozhodně od brýliček hodně lepší.. nezkreslují a všechno věští pohoda.. na druhou stranu, každý den vyndávat a nandávat, práce a čas navíc :/.. a taky si neužiju vodních radovánek, jelikož čočky a voda by se měli od sebe držet co nejdál.. navíc skákat do vody taky není super nápad :/.. .. ale to jsou jen maličkosti a minimalni nevyhody oproti vyhodam^^..

ale zas.. ve výsledku mě čeká operace, kdy už pak vubec korekci zraku potřebovat nebudu ^^ a to teprve je super věc! :D

7 Andy Andy | Web | 2. april 2013 at 19:31 | React

Ahoj, už tu budeš, určitě napiš :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement