Zanechávám za sebou stopy, stačí hledat.

Otáčím kurz?

26. march 2013 at 19:32 | Kristy |  Den za dnem
Všechno se otáčí a mění. A já jsem happy. Nehodlám už spadnout- už vím kdo jsem a jakou cestou půjdu. Tou, která mě byla předurčena! Možná zabrknu, ale zase se zvednu a půjdu dál. Nesmím zůstat tam, kde jsem teď. Pokračovat, to je cíl úspěchu! Už jsem na tom tak dobře, že zase dávám makání přednost před flákáním. A nemyslím jen školu, doma.. ale i u koní. A teď? Jsem šťastná! Po jak dlouhé době to říkám? Konečně jsem našla řešení na otázky, které ještě včera neměly řešení..

Staženo z FB stránky "Motivační citáty"



Je to pravda! Špatný doby se střídají s dobrými. Já jsem po dlouhý době šťastná! Mám všechno,o čem bych včera jen snila; Naši mě sami nabídli, ať jdu zase makat a zlepšovat se u koní, takže dávám stopku flákárně, řekli mě, že se s babičkami složí na můj dárek k 15tinám, který už je pomalu na cestě, mám zdravýho a krásnýho psa, úžasný rodiče a skvělou rodinu.

Měla bych asi začít tak nějak, co si pamatuju, že jsem nepsala. Nebudu uvádět dny, protože stejně nevím, co je dneska a co bylo včera. Datumy už vůbec neřeším.

Jen vím, že jsem překonala svůj rekord a jedný noci jsem vůbec nešla spát:). Nikdy jsem to nevydržela, až teď. Myslím, že jsem tu noc viděla sto filmů, dala si několik slabých kafíček a snědla pár sušenek na nový přívaly energie. Ale jsem ráda, i když asi pro nic:)

Pak jsem se pohádala s našima; Nabídli mě totiž, abych si pozvala k narozkám pár kámošek a trochu jsme to oslavili. Řekla jsem si, to je skvělý nápad, a pozvala pět kámošek. Večer mě naši oznámili, že tu můžu být sama od jedné do sedmi, ale pak ať je tu uklizeno a přijede babička. Ale já myslela, že tu můžou spát. Takže jsme se lehce rafli. Já na ně v tom vyvalila, že až budu mít občanku, tak chci jít do Skořenic, což hlavně taťka příjmul dost špatně. Jezdí tam se sanitkou pro mladý, který to přeženou s pitím, takže má strach, aby nejel i pro mě. Takže takhle skončil jeden večer. Jo a ještě denním zarachem na počítač a omezenou dobou do budoucnosti, protože se nedoplatíme za elektriku. Já vím, jenže co mám celý dny dělat? Vycházky mám omezený, docela se učím, vcelku čtu, koukám na filmy, ale taky píšu články a jen tak čtu, co se kde děje.

Další super věc je, že přijel Bert. Mám tohohle střeštěnýho psa hrozně ráda. Mladá borderka, která nikdy nemá procházek dost, no můj typ psa! Můžeme od rána do večera lítat venku a ještě má energii:) Škoda jen, že teď moc nemůžu ven. Ale aspoň něco:)

Jeden den, řekla bych, že by to mohlo být pondělí, jsem s ním a Sis vyrazila ven. Naschvál jsem je vzala pod zeď, abych mohla Berta pustit. Takže jsme pod ní došli, já pustila Berta a ten se hned rozběhl vpřed. Měla jsem vcelku strach, protože ta zeď není nekonečná. Jenže milý Bertík udělal otočku, přeskočil metrovou zídku a utíkal po chodníku pryč. Silnice, lidi, psi,.. Nic. Běžel pryč.

Utíkaly jsme se Sis za ním, ale musely jsme najít skulinu mezi zdí a než jsme se dostaly na chodník, nebylo po Bertovi ani vidu. Sis už nemohla, ale já běžela dál. Měla jsem ohromné štěstí, že Berta zaujaly kočičky z útulku, takže na ně zíral a neutíkal dál. Jinak bych byla nahrátá.

Vzala jsem toho lotra, počkala na tu svoji princezničku a společně jsme se vydali oběhnout Choceň a park.

Dneska jsem je vzala zas a šli jsme spolu do Pelin a na skály:). Super odreágování!

Sis a Bertík:)) foto by autor

Další super zpráva je, že mě naši nabídli, abych zase začala u koní něco dělat. Nabídli mě Suchou! Řekla jsem jim všechno, co mě prozradila Kája a domluvili jsme se následovně: Jestli odvezou Gvell, tak budu 1x do týdne dojíždět trénovat na Suchou a jestli mě budou zbývat peníze, budu si brát Vandi do lesa. Na DJ budu jezdit dál, ale spíš se starat, než jezdit. Jestli Gvell neodvezou, žádný změny nebudou. Budu dál jezdit na Dolní, Suchou prostě pustím z hlavy. Ano, jsem to já, kdo dal přednost jízdárně před lesem. Potu před relaxací. Křičení rozkazů před zpíváním ptáčků. Bylo dost lenošení, sem to já, kdo chce začít něco dělat. Něco dokázat. Něco se naučit. Něco se naučit. Zase ŽÍT.

Žít? Relativní pojem o.O. I with Vanillek ♥ foto by Anička S.

Ať chci nebo ne, lžu si sama sobě, když tvrdím, že jsem v lese na vyjížďkách spokojená. Ne! Chybí mě jízdárna, trenér, skoky, pot, pocit, že se učím.. Chybí mě toho příliš. A už jsem připravená jít dál. Nechci pět let jezdit na koních a mít pocit, že na jízdárně je nedokážu ani naklusat!

Byla jsem překvapená, ale jsem vážně ráda. Těším se.

Další krásný bod v těch dnech, co jsem nemohla psát je, že naši prý půjdou vybrat drobný k babičkám a společně mě zaplatí ten foťák, což je prostě úžasný! A dneska jsem se šla na můj budoucí milovaný kouknout; z těch tří, který jsem představovala v jednom článku, vypadává 2ka, protože s ní jsou problémy s dodáním. Nikon Coolpix L310 ( 1čka) jim příjde příští středu, ten Canon je prý na tu cenu poměrně špatný. A maj tam ještě jeden, přímo na krámě, který je velmi podobný tý dvojce: Nikon Coolpix L820. Takže příští středu směr elektra a vybrat si svůj budoucí ♥

A jinak? Já ani nevím! Ta oslava prostě bude odpoledne, do Roxetu nepůjdu, bude mě stačit M-klub a podobný dětský záležitosti, aby tatínek neměl strach, místo počítače si půjdu číst, zase si budu všímat koní a budu to já! Protože jsem najednou šťastná.. Prostě se nebudu zaobírat problémy, které podle mě nemají řešení. Ztráta času.

A tím pádem, když to tak sečtu, všechny našetřený peníze na foťák můžu dát do morčat a tréninků na Suchý, nebo vyjížděk na Dolním! Super!

Jo, sem to nejrozmazlenější děcko, ale tyhle jsou prostě boží o.O. Měla bych bejt ráda za to všechno co mám, ale tyhle by mě bodly :D

Prostě boží o.O ( stáhla jsem to ZDE)

Takže jsem vlastně happy:) Mám prostě všechno a už vím, kdo jsem. Skvělá změna! Nebudu se měnit. Ne kvůli lidem, kterým jsem byla x let ukradená. Budu to já. Budu se chovat tak, jak to budu cítit, a budu dělat rozhodnutí, které budou vycházet z mýho srdce.


Kašlu na doby, kdy jsem se kvůli všemu trápila. Začnu zase žít, zase místo slz lítosti budu makat. Ano, chybí mi to. Moc dlouho jsem si to nechtěla přiznat, o to víc se těšim, až začnu. Ale stejně doufám, že Gvell neodejde..

A jak se máte Vy? Taky hodláte udělat nějakou převratnou změnu?

Kristy

 

2 people judged this article.

Comments

1 The Lady of the Lake The Lady of the Lake | Web | 26. march 2013 at 20:18 | React

V pohodě, věděla jsem že na mě jen tak pro nic za nic nekašleš :D
My jedeme na školní výlet maximálně do dvacet km vzdálené Horní Bečvy na tůru, že :D Mezi námi děvčaty je úžasný film, stejně jako Super náhradník. Oba jsem objevila asi před dvěmi lety a znám je nazpaměť^^ :D Ale Mezi námi děvčaty má jednu chybu - že ho pojmenovali takto, neboť americký originál se jmenuje Freaky Friday, což je podle mě lepší :D
Díky za všechny povzbuzení.:)
Nevím, poslední dobou si prostě říkám, že se vykašlu na to co si lidi myslí a ještě chvíli s řešením budoucnosti počkám.. Však je to přece jen ještě daleko. Radši si to dvakrát promyslet, ne?
Edward je jak špatný vtip no:D "Herec" k popukání, stejně tak Bella :D A je to Stephanie Mayer ne Steffi ale když chceš :D

Páni. Jsem z tebe hodně nadšená, že jsi tak utvrzelá v tom co chceš a nehodláš se toho vzdát:) Myslím, že bych to taky takhle možná dokázala vidět, kdybych jen v tom měla absolutně jasno. Mimochodem, promiň, že tenhle komentář nebude tak obsáhlý jak bych chtěla aby byl k tak dlouhému článku. Ale krátí se mi čas, tak za deset minut mi drazí parentsové odpojí net :D
S tou nocí ti závidím! Já si vždycky říkám: Dokážu to, dokážu to..do..chrrr... :D Můj rekord je půl čtvrté ráno, celou noc jsem nedala :D
To je škoda, na patnáctiny by to mělo být velké:) Kdy je máš?
A to hlídání psa ti samozřejmě závidím :D Uf, tak to bylo skvělý, že jsi ho neztratila.. Jo, byla bys nahraná :D
Bert i Sisi jsou moc krásní:))
Tak ŽIJ:) Přeju ti to.. i ty koně:) Je skvělý, že jsi zase začla víc dělat u koní..
Tak ten foťák zní teda zajímavě:)
Mně taky přišel můj, nebo teda on je celé rodiny, ale koupili jsme ho jen kvůli mému Londýnu takže je z větší části můj :D
To je úplně šílené, jak jsi šťastná. Já se takhle asi nikdy necítila. Že bych si řekla, jako ty: BUDU TO JÁ.
Závidím ti to :)
Ale přesto jak moc se snažím, mi to prostě nějak nejde... Nedokážu se přestat trápit..
Takže ne, žádnou změnu dělat nehodlám, dala jsem si obarvit a zkrátit vlasy a ta hrůza mi stačí :D

2 Kristy Kristy | Web | 27. march 2013 at 12:46 | React

[1]: Ahoj:)
Promiň, včera jsem taky neodpověděla, chtěla jsem,  ale snažím se/ musím dodržovat maximální čas na počítači.

Nám to taky nedovolila, a ještě se naštvala, když jsme jí řekli, že odmítáme náš poslední výlet chodit po horách:D. Ona vždycky: "Uděláme si malou odpolední vycházku," To si představíš, že půjdem na půl hoďky ven. Hm, vrátili jsme se v osm a vyšli asi v jednu.. Krásná malá odpolední procházka, no..

A kde bydlíš?:)

Jo, oba filmy jsou krásný:) Ale ten název se mě k tomu tak celkově nehodí.. Ale film je prostě boží:) Jestli máš ráda filmy o zvířatech a neviděla jsi Marley a já, tak jsi to pust:) Já teda u konce vždycky brečim, ale jinak jsem asi nikdy lepší film neviděla:) Teď z novinek je ještě fajn Terapie láskou, na tom jsem byla s tetou v kině a líbil se mě:). Nebo ten muzikální Ladíme, u toho jsme se smály od začátku do konce s kámoškou;).

Jo radči počkej:) Já nevím, jestli jsi si pouštěla ten klip, jak jsem měla v článku, ale jestli ne, tak si ho pust. Fakticky za to ty 3 minuty stojí:):
:http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=CveStdybPac

Dobře, tak jsem jí zkrátila jméno:D. Já to moc neřeším, nemám pamatováky na jména:D. Mě se tam prostě ten Edward nelíbí.. Jakože Bellu ok, ale toho Edwarda fakt ne. A film je úplně jiný než knížka, vážně je to bída:). Ale chápu, že natočit film podle knížky je asi nemožný, ale stejně to nestojí za nic:).

Já v jádru jsem děsně nerozhodný člověk, ale jakmile si řeknu, že něco chci, tak se neptám, jestli můžu:). Prostě si za tím jdu. Je mě jedno, co si myslí ostatní. Ať si třeba myslí, že jsem paličatá naivní holčička, která bude mít všechno, co si vysní. Ne, nemám všechno. Ale jestli budu chtít, tak třeba jednou budu. Už dávno si nemyslím, že se objeví někdo, kdo mě k tomu pomůže, ale vím, že to bude dřina. Ale bude mě to za to stát.

Jakože s tou nocí to bylo fakt poprvý:D. Já se hecla, protože jinak se mě taková šance nenabídne, když chodím do školy:).

Já je chápu. Vědí, že moje kamarádky nejsou andílkové, takže bych měla být ta chápavá. 15. července:)

Jo, on je takovej blázen:) Sem si řekla, pod zdí se nic nestane. Šup a byl pryč. Já jsem zvyklá psy pouštět, přijde mě, že prostě na vodítku si to moc neužijou a že potřebují volnost. Ale jeho už nepouštim! x)

S tím, že Sis a Bertík jsou krásní, samozřejmě souhlasím:))

Jo na foťák se moc těším:) Tak to máš dobrý, že máš taky (skoro) svůj:))

No a k tomu barvení: Já se taky chystám jít na stříhání, barvení a sundávání brejlí k tomu, tak mě neděs:DD

Jinak: Žij si svůj SEN!

3 Andy Andy | Web | 27. march 2013 at 15:21 | React

Jsem moc ráda, že jsi konečně šťastná, všechno ti to moc přeju :)

Doufám, že u koní už budou jen úspěchy :) Je fajn vědět, co dělat :) Já vím, že bych se teď měla učit, ale nějak prostě na to kašlu. Šla bych ven, ale je tam pořád hnusně, tak jsem si řekla, že dokud je venku takhle, budu prostě doma, věnovat se blogu :)

No, my se kvůli mě asi za elektriku taky nedoplatíme :D Já mám permanentně v pokoji rozsvíceno, na nabíječce iPod a notebook. Brácha má na nabíječce tablet,  
pak má zapnutý pc, svítí. Do toho je puštěná televize, svítíme v teráriu želvám..No je toho dost :D Já bych ráda to nějak omezila, ale prostě nemám, co dělat.

Doufám, že až budeš mít ten foťák, tak tu bude víc fotek :)) Už se těším a fakt ti to moc přeju :)) Jinak abych nezapomněla, tak všechno nejlepší k narozeninám :)) 15 je krásný věk :) Já teda 15tiny nijak neslavila a to ani 16. narozeniny teda no :) Ale nevadí :)Já ráda přeju lidem celkem s předstihem, ale jak kdy :D

Ty tepláky jsou dost hezký, mám podobný na tancování :))¨

Měj se hezky, pa :))

4 Andy Andy | Web | 28. march 2013 at 14:10 | React

Ahoj,
v pohodě, to se neomlouvej. Je dobře, že se více učíš a tak a nejsi třeba jen na blogu nebo na emailu, to nějak přežiju.

Já dneska ráno byla jen s tátou, jenže jsem nějaká nemocná, takže promiň za krátký komentář.

Ono já spíše asi odpovídám více na emailu, teď na blog celkem kašlu, ale ráda bych dneska napsala to téma týdne, i když mě k tomu nic nenapadá.

Fakt promiň, že teď prostě ty komentáře ode mě stojí za nic, pokusím se s tím něco udělat. Jen teď potřebuju rozčesat a vyfénovat si vlasy. Ono vím, zní to povrchně, ale já mám dost vlnitý vlasy a to není jen tak :D Pak jdu ven se psem a pak koukat na The Carrie Diaries. Jinak Zkus mě rozesmát jsem viděla, super film :)

Měj se krásně, pa :)

5 Zasněná Zasněná | Web | 28. march 2013 at 17:59 | React

Ten citát od Willa je moc pěkný. :)

6 Kristy Kristy | Web | 28. march 2013 at 18:51 | React

[5]: Souhlasim :)

7 Kristy Kristy | Web | 28. march 2013 at 19:09 | React

[3]:[4]: Děkuju moc:) Doufám, že mě tohle období chvilku vydrží, to špatný trvalo nějak dlouho. Konečně jsem si ujasnila, co chci a kdo jsou mí praví přátelé a jsem spokojená.

U nás je taky nic moc. Pořád fouká, ale už jsem si doma užila ažaž, takže se odhodlávám a jakmile to tu dopíšu, tak si jdu asi zaběhat:). Ale taky bych dala přednost blogování s čajíčkem, ale fakt už musím něco začít dělat. I když je to asi otrava. Mě docela běhání baví, ale v týhle zimě? Brr.

Tak to máme doma v bledě modrym :D. Já si v osm sednu k filmům na noťas a do tří do rána běží. Máme v něm slabý baterky, takže je neustále na nabíječce, do toho musí bejt puštěnej inťas, protože stahuju další filmy, někdy nabíjim svůj věčně vybitej mobil.. No, máme to hodně podobný :D

Pro ten foťák doufám, ale pak to tu bude celý zaspamovaný :D. Chystám se jím fotit i fotky k TT, ale to je zatím ve hvězdách:). Tak za přání ( i když lehce víc dopředu :-D) ti děkuju:). Já jako na oslavy moc nejsem, takže si pokecáme a rozpustim to, no:). Můžu bejt asi ráda za to, že je vůbec naši do prázdnýho baráku pustěj, nebo to aspoň tak beru, aby nebyly další hádky..

Joo, ty tepláky bych brala:) Taky jsou přímo na zumbu:))

Mě je líto, že tu nemůžu být víc, ale věřím tomu, že až příjde účet, budu za hodinu a půl ráda, ne-li mě to ještě naši stáhnou o.O.

A co ti je? Výměna stráží?:) Už bereš domácího fleka místo mě?:D.

Já ti už konečně musím odpovědět na ten mail, pořád to jen slibuju :(.

V pohodě:) Tvoje komentáře určitě dostanou zase přivaly energie a budeš mě tu zase spamovat celou dolní půlku stránky :). Joo, ten film je super:).

Ty se měj, užívej prázdniny:)

8 Eliška Eliška | Web | 6. april 2013 at 22:30 | React

Kiki, nedej se!! Jedna věta Ti změnila život jednou, teď Ti ho mění zas a doufejme, že tentokrát to bude k lepšímu.

PS: Mimochodem, super "WillSmithovej" citát.
PPS: Taky bych chtěla umět psát takovýhle slohy! ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement