Zanechávám za sebou stopy, stačí hledat.

Noc z 19/ 19 března

19. march 2013 at 17:22 | Kristy |  Snář
Tohle není překlep- vážně jsem šla spát dneska ;-). Je to zvláštní takhle to říct, ale je to prostý fakt :).

Můj SEN? To jsi Ty ♥ fotka z obsedání od Anetky M.Tyhle Sny stojí za probrečený noci.. Tyhle Sny stojí za ty depky, co se zase budou valit.. Tyhle Sny jsou totiž pozůstatky našich společných dnů :**

Přicházela jsem s někým (byla to holka, ale nevím kdo) z cesty na nějaký plácek. Vpravo i vlevo byly jakoby kruhovky se střechou. Vlevo byli nějací koně, mohlo jich tam být tak pět, šla k nim ta holka. Já se jistě vydala do prava, kde stála Tara.. a ON. Stál tam a hleděl těma svýma očima, lysinka mu zářila a já si na něm mohla oči nechat..

Asi jsem ho vyvedla, protože najednou stál vedle mě. Byl pohuhlý, lezly mu žebra, jako tehdy.. Srst měl matnou a slepenou a já chtěla kartáč, abych ho vyčistila. Přesto jsem ho neustále hladila a byla šťastná.. Byla šťatná..

Matně jsem viděla, že Tara utekla. Viděla jsem, jak se rozmýšlí a pak cválá pryč od nás. Tristy stál u mě dál. Ta holka se mě zeptala, jestli Tara utekla, ale já nevěděla. Bylo mi to jedno. Hlavní bylo, že jsem byla s ním.. Byla jsem u něho.. Byli jsme spolu!

Jenže pak jsem letěla vrtulníkem a hledala Taru.. Zase jsem ho opustila..

Forever, Tristy! ♥ foto by autor

Hezčí Sen jsem si nemohla přát x). Ani hezčí minulost a hezčí vzpomínky.. o.O

Kristy
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Andy Andy | Web | 19. march 2013 at 18:44 | React

Pěkné vzpomínky :)
Víš, vzpomínky prostě zůstanou napořád :ú A tyhle sny jsou dost fajn :) Mě se zdají jen pitomosti :D Tak nějak se ve snech pořád objevuje lyžák, který prostě letos no, jakože možná díky němu se odehrálo strašně moc věcí a ne úplně pozitivních no :) A co se stalo, že se nemáš moc dobře?/ No, já se mám fajn, jinak na blog napíšu, jdu na to :) Teď jsem přišla domů ze zumby, tak jen sprcha a blog :)

2 Kristy Kristy | Web | 19. march 2013 at 23:05 | React

[1]: Nejhezčí vzpomínky! Asi díky nim teď tady sedim a píšu o.O . Byla jsem na tom tehdy po tom hrozným srpnu dost špatně a dělala věci, nad kterými se mi teď jen točí hlava. Ale to už je naštěstí pryč. I když na druhou stranu, někdy mě zase ty vzpomínky ničí. Přesto bych se jich nikdy nevzdala :)
A co se stalo s lyžákem? o_O
Takový podělaný den kvůli dvoum nevítaným návštěvám a hádkou s holkami, které mám ráda..
Joo článek už jsem četla ;-). Tu zumbu ti závidím.. Taky bych se chtěla vznášet nad parketem, ale já bych spíš válcovala :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama