Zanechávám za sebou stopy, stačí hledat.

Moje priority a Sny o.O

23. march 2013 at 12:01 | Kristy |  A teď vážně

"Will you love tomorrow?"
"Forever my love!"


Obrázek jsem stáhla ZDEAť se to podle úvodu nezdá, tenhle článek budu věnovat svým Snům. Potřebuju si ujasnit, co chci a co bych chtěla mít i být.

"Přeju si koně!"

Na tohle téma už jsem psala vážně mockrát. Ale jak to ve skutečnosti takhle přímo cítím? Na jednu stranu, kdybych měla peníze, tak se rozběhnu a nějakého toho koníka si koupím. Na druhou; nevydělávám si, a ať se to nezdá, peníze, které do koně vrazíte při koupi, jsou potom nulové proti výdajům, které za něj dáte. Ustájení, krmení, veterinář, kovář, příslušenství ( sedlo, uzdečka, deky, vitamíny atd.) a nedejbože, když se stane neštěstí a kůň musí na kliniku. To potom peníze lítají.. Jen za dva dny tam můžete nechat dvacet tisíc, a to nemluvím o operacích..

Alekdyž otočím stránku, je to stejně můj ( největší) Sen. Mít přítele, mít svoji věrnou polovičku, mít někoho, kdo by mě vyslechl. Umím si živě představit, jak bude vypadat, co ho a kdy ho budu učit. Budeme spolu chodit na procházky, ale i skákat. Budeme spolu chodit plavit, ale určitě se budeme někdy potápět. Půjdeme makat na jízdárnu, ale budeme si i hrát. Bude to prostě můj nejlepší kamarád ♥

Můj nejlepší kamarád? Ano, takového jsem měla.. Tristánka ♥ foto by autor

Slzy ti nevrátí, co ti osud vzal.Chci být veterinářkou!

Když jsem začínala jezdit, řekla jsem si, že půjdu na veterinu. Většina lidí se smála, vždyť nesnášíš krev! A ostatní lidi si klepali na čelo.

Je pravda, že mezi tou dobou a dneškem jsem už taky mohla být trenérkou, žokejkou a i učitelkou ( u toho si měli klepat na čelo, když nesnáším děti!).

Mezitím Sisi musela na operaci. Ty tři hodiny, co jsem čekala, byly tak nesnesitelné. Nevěděla jsem, jestli přežije. Nemohla jsem ale nic dělat.. jen čekat. Musela jsem věřit lidem, které jsem neznala. Těm lidem, za kterými vlál bílý plášť a na vizitce by jste jejich jméno našli za titulem MVDr. .. Když mě vraceli mou milovanou Sisinku, uzrála ve mě myšlenka, že taky jednou takhle budu pomáhat.. Budu pomáhat mým nejbližším- zvířatům.

Pak se stala ta hrozná rána. Byl to největší šok, nikdo to nečekal. Otřáslo to se mnou a skoro mě to položilo. Nikdo nebyl tak blízko spadnutí, jako já. Zvedla jsem se. A ať je to možná ironie, řekla jsem si, že na jeho počest budu pomáhat nemocným. Nemocným zvířatům.

A teď tu sedím, obě přihlášky poslané. Poslala jsem je na veterinu. Na moji vysněnou školu. Už mě nezáleží na tom, na kterou školu půjdu. Je mě jedno, kudy cesta povede k vysněnému cíli. Ať půjdu kteroukoli, vrcholu prostě musím dosáhnout.


Protože pro tohle stojí život žít.. :-* fotka je stažená z FB stránky Zvíře v nouzi

Hodně mě mojí volbu potvrdilo tohle video:


Je v něm plno pravdy a holých faktů, jenže většina je přehlédne, nebo chce přehlédnout. Běžme za tím, co doopravdy chceme! Kašleme na peníze. Peníze se tisknou každý den, je jich neskutečné množství. Vždycky se k nim můžeme dostat. Ale život, ten máme jen jeden. Upřednostněme si, co chceme od života, co doopravdy chceme. Protože jen život, který nás baví, stojí za to žít.

It is true :)) fotka stažená od FB stránky Motivační citáty


Chci navštívit Norsko!

Neptejte se prosím nikdo, proč zrovna Norsko. Já nevím! Ta země mě očarovala, líbí se mě, jak je blízko přírodě.. Jezera, zvířata, způsob života.. Já se tam prostě jednou podívám! A co víc, klidně bych tam mohla žít! Ta země je prostě můj Sen.. :Oo

Fotku jsem stáhla ZDE

Pořídit si borderku

Vždycky jsem chtěla psa, s kterým bych mohla něco dokázat. Chodit s ním na cvičák, běhat s ním agility.. Jenže naši řekli, že žádného velkého psa do domu nechtějí. Neříkám, že s malými to nejde, ale přece jen, sen byla borderka. Koupili jsme Sisi, vážně bylo v plánu ji trénovat. Jenže Sis onemocněla a celý rok byla stůně. První rok života. Potom jsem jí stěží naučila "Sedni", "Čekej" a "Popros" či "Pozdrav!". Tím to skončilo.

Můj Sen prostě je si jednou pořídit tohle nejchytřejší plemeno ( takže borderku:)). Bude se mnou chodit ke koním, budeme docházet na cvičák a lítat na poli plném úkolů ( agility). Jo, to je můj Sen!

Jedna úžasná borderka :* fotku jsem stáhla ZDE


Koupit si foťák.

Tak to není žádný tajemství, žejo:). Pořád o tom píšu, furt o tom básním. Ale když jsem se ptala, sama sebe, proč potřebuju foťák, odpověděla jsem si, že chci mít svůj život nafocený. Jednou, až budu stará babča, se na to budu dívat se slzou v oku a říkat si, jaký život jsem to vlastně prožila. Budu to vidět a nebude těžký, se do toho zase vžít. Proto chci foťák.. Já chci mít vzpomínku o.O

Foťáček :Oo fotka ZDESamozřejmě, že mám potom další priority: Mít lidi kolem sebe, kterým budu moci věřit. Jednou třeba i toho vysněného prince. Taky sním o tom, že jednou napíšu knížku, nebo se projedu na losovi. Mým Snem je i to, že navštívím Velikonoční ostrov, nebo uvidím novorozené hříbě. Aby Sisi a všichni z mého okolí byli zdraví a šťastní.. Těch Snů je hodně a času málo..

Los (Alces alces americanus)
Neptejte se, proč los. Nevím:) ale je to už holt Sen :) fotka ZDE

I tohle patří mezi mé Sny- navštívit tenhle podivuhodný ostrov! Fotka ke stažení ZDE


A co je Vás Sen?

Kristy


 

1 person judged this article.

Comments

1 Andy Andy | Web | 23. march 2013 at 15:49 | React

Máš krásné sny :))
Určitě se Ti něco z toho vyplní, přeju ti to! :)

Já jsem teď přijela domů, tak půjdu ještě ven se psem :) Venku sice svítí sluníčko, ale je pořád dost zima, což mě teda štve.

Ale tam bylo fajn, jen jsem měla dilema :D Prostě jsem věděla, že když pojedu v teplé bundě, tak mi sice bude teplo, ale nebude se mi chtít ji tam tahat po obchoďáku. Tak jsem jela v slabé bundě a venku jsem celkem mrzla :D

Napíšu večer, pa :)

2 Kristy Kristy | Web | 23. march 2013 at 17:36 | React

[1]: Snad jo:) Díky moc:)

U nás bylo krásně, ale šíleně fičelo. Já si musela vzít ven jak mikinu, tak zimní bundu a stejně když zafoukalo, tak mě byla zima:D

:)) Jo tyhle rozhodnutí znám:D ale taky bych si vzala tu slabou:)

Večer tady budu stopovat:P zatím;)

3 Andy Andy | Web | 23. march 2013 at 17:56 | React

Můj sen je být šťastná.
V současné době bych chtěla kamarádku, které bych mohla říct všechno a která by vždy stála při mě. Takovou, která by mě nijak nepodrazila a neudělala by nic, co by mi mohlo ublížit. Měla by být taková, že by mi říkala všechno, neměly bychom mezi sebou žádná tajemství a nelhala by mi. Také by tu pro mě měla být pořád, kdykoliv bych to potřebovala. Měla by být schopná mi poradit, když ne pomoci.  

Chtěla bych strávit třeba jen měsíc v Anglii nebo Americe. Obě dvě země jsem již navštívila, ale teď bych tam chtěla kvůli Angličtině.

Ráda bych jela sama někam s nějakou kamarádkou, mimo ČR. Prostě nějaký takový skvělý výlet. Už dýl sleduju americkou blogerku - Beautybaby44. Kupodivu už jí i rozumím vše, co říká. Jenže, líbí se mi to, jak ona i když jí je jen 18 všude cestuje sama, bez rodičů. Prostě sedne do letadla a jede na sraz s kamarádkama do LA, či NY.

Dalším bodem je mít na to peníze :D Prostě by se mi líbilo jít a koupit si co chci a nemuset koukat na cenu. Já mám obrovské štěstí, že mi mamka i táta, asi i koupí, co chci. Někdo tomu říká, že jsem rozmazlená, že mám hodně oblečení, hodně věcí. Jenže, napadlo někoho, že je to možná to jediné, co mám? Kamarádi mi lžou, lidé ubližují, rodina rozhádaná..

Chtěla bych, aby moje rodina byla v pohodě. Konec všech hádek, lží a intrik. Chci, aby si všichni konečně začali pomáhat a né házet klacky pod nohy.

Chtěla bych si ve škole zlepšit známky. Letos bych chtěla, nemít žádnou 4. V druháku žádnou 3. Vím, že kdybych se snažila, šlo by to. Celkem mě mrzí, když mi někdo řekne, že na to nemám. Tak nejsem prostě přirozeně tak chytá jako ty holka, ale i snaha se cení ;)

Chtěla bych třeba studovat VŠ v Anglii a pak tam i žít. Líbí se mi Londýn, bylo by to super. Třeba né tam žít, ale to už se vztahuje k předešlému bodu.

Přála bych si, aby nikdo neměl žádné problémy, aby se měl každý dobře. A také bych chtěla, aby se vyplnilo rčení > Na každou svini jednou dojde.

Jo, jsem dost skromná, já vím no :D
Večer bude článek, měj se :)

4 Kristy Kristy | Web | 23. march 2013 at 18:10 | React

[3]: To jsou ale krásný Sny:)
Taky bych chtěla kámošku, které bych mohla všechno říct. Které bych mohla věřit. A taky jet s ní někam pryč- třeba do toho Norska :D.

Máš angličtinu hodně ráda? Já jí třeba nesnášela kvůli naší angličtinářce, ale poslední dobou se snažím, cokoli řeknu česky, říct v duchu anglicky a příjde mě to hrozně vtipný a líbí se mě to:D. Já mám k ájině němčinu a musím přiznat, že i nad češtinou prostě ta angličtina vítězí. Je to krásný jazyk:) Pak se mě líbí ještě takový ty jako španělština.. Joj, to jsou taky hezký:)

Bylas v Americe, jo? A kde přesně?:) A Londýn je tak hezkej jako na fotkách? :))

No jo, peníze. Tak jakože, my jsme dali hodně peněz do baráku, takže i na koně si připlácím ze svých úspor, který se neustále tenčí. Ale co, můžu bejt ráda, že mě naši živí Sisi:))

Hrozně se mě tvoje Sny líbí:) Je vidět, že jsi upřímná a hodná, a ne jako já, že všechny Sny se týkají jenom mě, mých zvířat a blízkých.

S tou sviní plně souhlasím. Kéž by se každá z nich pořádně popálila :/

Večer příjdu:) zatím se měj:P

5 The Lady of the Lake The Lady of the Lake | Web | 23. march 2013 at 19:45 | React

Ahoj :) Neboj, určitě si tě nebloknu :D To já dělám jenom u lidí kteří řeknou že Iron man měl na konci Avengers raději umřít, takže jestli si dáš pozor na tuhle větu tak by to mělo být v pohodě :D
Já jsem zvyklá psát delší komentáře, protože vím, jak mě dokáží naštvat komentáře typu: "Pěkné." A nic víc. :D
No, skákání přes tyč mě až tak neděsí, spíš zlomení vazu a strach z takových věcí..
V dramaťáku hrajeme Manon Lescaut. A než se začneš ptát - tak já jsem křoví :D Tak jako já a moje kamarádky jsme tam nejmladší, takže je jasné, že vyšší gympl dostává hlavní role.. :D Ale tak nevadí, mě baví hlavně ty tři dny kdy hrajeme představení, za oponou.. to je vždycky sranda :D
Hmm.. Proroctví jsem neviděla, díky za tip. :D Já mám taky ráda komedie, na horory ale vždycky dojde u hecování :D
Nechci tě moc obírat o peníze, takže si ohledně těch realistů vnímané jako pesimisty potřeseme rukou virtuálně, jo? :D

Takže.. kvůli koním tě teda opravdu obdivuji. Vždycky jsem si chtěla zkusit se na nich projet, ale tak trochu jsem na poslední chvíli couvla, protože mě koni trochu děsí a navíc, nejsem moc jejich fanoušek celkově - jako že mě nefascinují tak moc jako tebe, takže mi to připadalo zbytečné... To raději uvolním místo někomu, kdo o ty lekce ježdění opravdu stojí..
Pokud jde o to, že se ti lidi smáli kvůli tomu veterinářství, tak si představ, co mi lidi říkali, že se chci stát patologem. Jo, nakonec jsem začala prohlašovat, že se stanu chirurgem, ale mezi námi, to je jen aby přestaly s těmi řečmi. Chci být spíše výzkumný patolog, aby tě to nějak nevyděsilo :D Ale krev nebo tak mi nikdy nevadila (horory..), takže v tomhle ohledu by to problém být nemusel..
A mám k tobě respekt, že si za tím snem jdeš. Já to asi takhle nedokážu.. protože kromě té patologie ještě uvažuju o spoustě dalších oborech, takže to vypadá tak, že se příští rok budu hlásit na sedm škol a pokud nějak pořád nezjistím co chci dělat, tak dodělám školu na osmiletém, kam teď chodím.
Já teda jak už jsem psala jsem si za svými cíli nikdy moc nešla, z části proto, že jsem vždycky byla vychovávána tak, aby byly peníze na prvním místě a pak až to co mě baví. Takže teď jsem hodně zmatená, protože se nedokážu rozhodnout ještě více než předtím..
Páni, Norsko? Ne že bych proti němu něco měla, je nádherné. Mě to zase vždycky táhlo /kromě Anglie/ k Islandu.
S tím snem ohledně psa jsme na tom stejně. Taky jsem totiž chtěla s ním cvičit, dokonce jsem stejně jako ty chtěla borderku.
Ohledně foťáku.. No, v rodině máme tři. Ale nikdo je nepoužívá.. a já jsem foťák vždycky chtěla mít u sebe, dokumentovat VŠECHNO, ale tak trochu se bojím s tím svěřovat rodině, a tak..
Ten sen o projížďce na losovi je skvělý :D Když se nad tím zamyslím, tak bych se chtěla projet na slonovi nebo velbloudu.
Velikonoční ostrov je taky zajímavý sen.. Ohledně tajemnosti mě zaujali Mayové, takže bych chtěla procestovat tu střední Ameriku ^^

Jinak, mé sny..
Odstěhovat se z Česka. Do Ameriky, nebo Británie, na tom mi moc nezáleží. Ale nechci stvrdnout tady - už od doby co si pamatuju mě Česko nějak nudí, a navíc si myslím, že mám docela cestovatelskou povahu, je tolik míst které bych chtěla navštívit.. Londýn (kam sice pojedu za měsíc, ale pořád se to počítá), New York, Dallas, Ohnivá země, Niagáry, Ohio, Island, Petrohrad, Pierrefonds (zámek ve Francii), znovu Paříž.. A mohla bych ti vypsat dalších asi dvacet míst, kam mám na své nástěnce na mapě zapíchnutý červený špendlík :D
Potom, ačkoliv je to vážně směšné, bych chtěla pracovat někde u záchrany životů. Medicína je jedna věc, ale taky musím přiznat že čím dál častěji přemýšlím o armádě a takových věcech, i když je to možná jen pobláznění z množství superhrdinských a akčních filmů které jsem už viděla.
Možná se ti tohle bude zdát..nevím, ufintěné? Nedokážu najít to správné slovo :D
Každopádně, chci říct, že další sen je setkat se s mými oblíbenými herci a říct jim, že občas byli oni a jejich filmy/seriály jedinou věcí, která mi dodávala chuť do života.. Pokud tě to zajímá, tak těmi lidmi jsou:

Colin Morgan, Bradley James, Katie McGrath, Michelle Head, Angel Coulby, Richard Williams, Robert Downey Jr., všichni z The Bravery a Rock Kills Kid, Ioan Gruffudd, Jessica Alba, Chris Evans, Michael Chiklis, Ashley Benson, Lucy Hale, Shay Mitchell, Troian, Bellisario, Jim Parsons, Kunal Nayyar, Simon Helberg, Kaley Cuoco, Johnny Galecki, J.R. Ward, Sigourney Weaver, Simon Baker, Ian Somerhalder, Nina Dobrev.. jejda promiň, už tak jsem jich napsala vážně hodně :D

Taky chci napsat knihu. Protože, jsem hodně velký drtič knih, nebo alespoň čtu opravdu vždy když mám čas :D A mám docela bujnou představivost..takže třeba jednou. :D
Další mým snem, který je nejšílenější ale přesto asi největší, je stát se superhrdinkou :D Mysli si o tom co chceš, ale za nějaké sérum co by mi dodalo nevím co výjimečného bych dala cokoli.

Tobě taky pěkný víkend, ať se uzdravíš! :)

6 Andy Andy | Web | 23. march 2013 at 20:36 | React

Ahoj,
no byla jsem v New Yorku :) A bylo to super :) Anglie je krásná, byla jsem tam v hodně částech :)

No jsem to prostě moje takové přání no :) Ale ještě nevím, měním názory dost často a rychle :)

Jinak už jsem konečně napsala mini článek o dnešku, trvalo mi to dost dlouho no :D Nějak jsme se k tomu nemohla dokopat :)

Měj se :)

7 Kristy Kristy | Web | 23. march 2013 at 21:15 | React

[5]: Ahoj:))
Jak sis asi stačila všimnout, taky nejsem fanda do komentářů typu: "Hezký blog. Koukneš se na můj?" To mě vždycky rozesměje, když třeba vidím tuhle větu nad románkem, který tu nechá Andy, nebo, jak doufám, třeba už i ty:))

Já abych se ti přiznala, jsem Iron mena ani nikdy neviděla, takže tuhle větu odemě neuslyšíš:))

Ono, někdy není sranda to, kvůli čemu se ti lidé sejdou, ale situace, který z toho nastanou. Jako krásnej příklad dám ten, že když jezdíme na výlety, nebo exurse se třídou, tak nejlepší, jsou jízdy vlakem :DD. To na nás pak řvou všichni, ať už jsme zticha:D takže s tou oponou to plně chápu:).

S tou rukou, ti teda třesu pravicí, protože vážně na tom nejsem finančně nejlíp :D. Tvůj návrch na virtualitu přijímám:))

Jo koně. Tak na jednu stranu, když jsem byla menší, tak to pro mě byli cizí velký zvířata. Milovala jsem psy a křečky, to mě ke spokojenosti stačilo. Ale pak přišel zlom- kámoška začala jezdit a přemluvila mě, že nechce jezdit sama. Zamilovala jsem do krásný šimly Borůvky a už koně neopustila- i když jsem měla už namále. To je zase jiný příběh.
Já jsem si tu veterinu prostě vysnila, no. Lidi se smáli, protože nesnáším krev a injekce. Jenže jsem zjistila zajímavou věc- já nesnáším svojí krev a injekce, které se dávají mě. Mám v sobě špatnou vzpomínku z dětství, takže tady je ten zakopaný pes ( tohle přirovnání mě vcelku děsí o.O).
Jdi si za tím, jestli tě to láká a myslíš, že tě to bude bavit. Mě na tom nepříjde nic špatného. Ba naopak. Pokud se nepletu, patalogové zkoumají i nemoci, ne jen mrtvý ( což mezi náma dělá ségra kámošky a vždycky říká, že si nemůže stěžovat: Prý má v práci alespoň klid a ticho - hahaha- a solidní peníze). Takže já se vůbec nesměju, banaopak, příjde mě to zajímavý:)
Jestli chceš, tak si za tím prostě jdi. Je to tvůj život, tvůj cíl a ty se s tim musíš poprat. Možná mám štěstí, že mě doma, i kdybych přišla s tím, že půjdu na konec světa zametat chodníky, řeknou ok, jdi, a dělej to. Podpoří mě, protože je rodiče dali tam, kam chtěli a dá se říct, že minimálně mamce zkazili příští život. Ona sama vždycky chtěla dělat v ZOO, ale skončila jako prodavačka. Nemyslím si, že je to něco hrozného, nechci aby to tak vyznělo. Jen si myslím, že kdyby si mohla jít za svým, tak by byla teď jinde. Byla by třeba šťastná. Ona nesnáší lidi jako já, tak to je..

Island? Jé! To je prostě další etapa mých cestovatelských Snů:)) Island, Finsko, Dánsko, Austálie.. Vždycky mě (až na tu Austálii) lákaly severní země spíš než ty jížní:) Ale Anglie? To je klasika:) Já bych chtěla vidět Irsko.. Ta zachovalá příroda, páni!

My doma máme jeden ještě po dědovi ( takhle to zní divně, ale ten foťák je starý asi tak 8 let, ale protože dědeček umřel, tak jsme si ho nechali), s kterým toho už moc nenafotím. Často se vypíná, a naši nový nepotřebují. Když si ségra přála foťák dostala nějaký, proti kterému má už mobil lepší fotky, takže si ho budu muset ( chci!) vybrat sama:)

Jo, s tím losem je to potrhlý, ani nevím, kdy mě to napadlo:D. Na slonovi ti prasknou nohy a jestli ne, tak chci fotku:D. Ale na velbloudovi se můžeš projet někde v Africe. Já vím, že nám to babička domluvila když jsme byly s mamkou a ségrou v Tunisu, ale to už je dávno:)

Upřímně, moc jsem se zasmála nad větou: Hlavně pryč z Česka. Já vím, měla bych spíš brečet, ale mě to příjde vtipný, jak to tu padá. Já jsem byla rozhodnutá, jestli zvolí Fishera prezidentem, protože mě už štval jen fakt, že kandidoval se svojí temnou minulostí, tak se balim a v 18 mizim kamkoli pryč od týhle země. Nedivím se. Mě by taky nevadilo vypadnout, už jen kvůli tomu, že třeba v Anglii a v Německu ( který teda z celýho srdce nesnáším) nabízí lepší pracovní místa. Někdo by se možná smál, holka ještě na základce a už jede pryč aby měla fajn fleka, ale prostě jen myslím dopředu, no.

Jinak, taky používám červený špendlík na místa, který chci navštívit a dost se nám shodují:)) Třeba Ohnivou zemi a klidně bych znova jela do Francie. Ten stát je prostě překrásný!

Za ty lidi, co hrají v tvých oblíbených seriálech se ti nedivím. Já zas mám předsevzetí, že navštívim autory svých knížek, který mě hodně pomohli, když už jsem nechtěla ani být. I když teď už tak často nečtu, protože není čas, tak knížky jsou mojí velkou kapitolou života.

Vůbec se mě nezdá nic špatného na tom, že by jsi chtěla zachraňovat životy:) Je to krásný.. je to poselství.

Takže se jednou třeba sejdeme někde na agility se svýma dvěma borderkama:)) Mě se to vždycky líbilo, běhat mezi překážkama. I Sisi, když jsem měla pamlsky :DD

Buď superhrdina:) Hlavně, že nebudeš padouch:) Teď jsem si zase připomněla tu scénu ze Stmívání: "A co když nejsem superhrdina? Co když jsem padouch?" Jakože, film je fakt hrozný, ale ty knížky :Oo. Já je žeru:D Jinak upíry fakt neřešim, neberou mě. Ale dárek, je dárek.. A knížky se číst musej:)

Děkuju:) užij si neděli:) A promiň za chyby, za přesmajlíkováno ( :)) a za to, že ZASE píšu o sobě:D jsem hrozná!

8 Kristy Kristy | Web | 23. march 2013 at 21:28 | React

[6]: A kdy jsi byla v NY? A nemáš o tom článek?:) Teď se mě nezbavíš, než mě neřekneš všechno dopodrobna :D. Takže jestli ten článek nemáš, tak ho doporučuju napsat:D

Jé Anglie:) To muselo být fajn. Já byla minulý rok se školou ve Francii a klidně bych tam jela zas. Jen jsem blbá a Anglii jsem odmítla, čehož lituju, no.. Myslela jsem, že ty peníze, co ušetříme, dám na pronájem, jenže ten jsem o měsíc dýl skončila.. Škoda, Anglii jsem taky chtěla vidět:)

Měj se, užij si neděli:)

9 Andy Andy | Web | 23. march 2013 at 22:30 | React

Ahoj,
v NY jsem byla víckrát, ale jako vyloženě na "dovču" jsem tam jela v roce 2009. Článek byl na starém blogu, ale ten jsem už zrušila. O článku jsem přemýšlela, jen nevím, jestli by to někoho bavilo číst a jestli bych si na všechno vzpomněla :D Taky bych teda musela někde dohledat fotky :)

Já jeden rok -2010 jela do Anglie, ale tam byla součástí zájezdu i Francie, takže super. Viděla jsme sice jen Paříž, ale stálo to za to. Já prostě jsem taková, že radši dám peníze do zážitků, než třeba do nového počítače nebo tak :) Říkám si, že dokud mám tu možnost něco začít, tak bych ji měla využít. Věci si můžu klidně koupit, až budu stará, ale teď bych si spíš měla užívat :)

Já bych tomu chlapovi něco řekla, ale jsem taková ta slušná no :D Takže většinou si nic nedovolím, ale k lidem, co znám, to je něco jiného :D

Ano ten den s ním byl fajn. Ona je prostě strašně hodná, znám ji 2 roky -seznámily jsme se na roztleskávačkách. Je to holka, které můžu říct všechno a chápe mě, to je pro mě podstatné :)

Užij si neděli :)

10 Andy Andy | Web | 23. march 2013 at 22:30 | React

PS: Ano jsem ta napravo s mobilem v ruce :D Snad ses mě moc nelekla :D

11 The Lady of the Lake The Lady of the Lake | Web | 24. march 2013 at 19:10 | React

Promiň, včera jsem ti už neměla čas odepsat..

Přesně, taky na školních akcích je největší sranda ve vlaku nebo v buse :D
Myslím, že Iron man by se ti ani nelíbil :D I když je to jeden z mých tří nejoblíbenějších filmů (další The Avengers a Parked), tak bych ti to nevnucovala aby sis o tom neudělala špatný názor :D
Ta oblíbenost koní.. to ti asi závidím. Já nic takového nemám, co by mě tak bavilo a měla bych to ráda a zajímala se o to.. což je myslím škoda.
Jo, právě tím výzkumným patologem jsem myslela ten obor, kde "zkoumáš nemoci".. Třeba jsem trochu posedlá myšlenkou najít lék na rakovinu a HIV.. ale to už je prostě moc daleko.
To, že ti rodiče tolerují pro co se rozhodneš, ti závidím.
Protože upřímně, já bych chtěla být hlavně cestovatel, což je z finančního pohledu docela nemožné. To doktorství mi vnukl táta, když se mě jednou ptal na to, co chci dělat. Tehdy jsem mu myslím řekla, že by nemuselo být špatné dělat v bance (ačkoli si jasně pamatuju, že jsem neměla tušení co říct a plácla jsem první věc která mě napadla). Táta se na mě divně podíval a řekl: "V rodině ještě nemáme žádného doktora."
To bylo všechno. Žádné povzbuzení, nic. I když od něj bych to nečekala, tak mě to stejně ranilo. Takže je taky možné, že mě medicína ani tolik neláká jako to, že bych se mohla rodičům konečně zavděčit, aby konečně uznali, že jsem v něčem dobrá a mohli o mně mluvit s pýchou. Zatím se mi nic takového nepodařilo a nechci znít opět egoisticky, ale ve škole jsem jedničkářka a vyhrála jsem taky spoustu soutěží, nejsou se mnou žádné problémy jim je to přesto jedno. Vážně, úplně ukradené. Což mě, samozřejmě, mrzí.
Promiň, teď zase kecám o sobě já :D
Ohledně toho Česka - taky mi přijde vtipné, jak to tady upadá. Když si píšu s lidma se zahraničí (momentálně jeden polák, londýňanka, holka z Taiwanu, Mexika, Ghany), tak se vždy diví nad tím, jak se za svůj stát stydím a jak moc nesnáším češtinu nebo celkově vše, co souvisí s Českem.. Jako nikdy jsem nebyla vlastenec. Ale poslední dobou se to znechucení rodilou zemí postupně zvyšuje.. Až bych se za to měla stydět.
Ale tak, je to můj názor a určitě ho nesdílím sama.
A Německo taky z celého srdce nesnáším. Jak němčinu, tak celý stát a lidi.. A ze spousty důvodů.
Možná se někde potkáme na agility, ale taky je dost možné že i ve Francii, Norsku nebo na Islandu :D
Autory svých oblíbených knížek bych taky chtěla potkat, ale vůbec se to nevyrovná snění o tom že potkám ty seriálové a filmové herce..
Padouchem bych se doufám nikdy nestala :D
Knihy ze Stmívání mám taky moc ráda, ale nevydávám se za ty šílené fanynky co zbožňují hlavně filmy :D Filmy byly jakože..no, oproti knize zpackané ale co už, taky se na ně občas podívám :D
A já upíry taky nějak nežeru, i když no.. Dívám se na Upíří deníky, ale to už je tak ze zvyku, protože se na ně dívala kamarádka, se kterou se teď už moc nekamarádím takže..
A taky musím přiznat, že zbožňuju knižní sérii Bratrstvo černé dýky. Je to sice o upírech, ale většina knihy je o tom, jak brání svoji rasu (jsou to vojáci) a dvoří se ženám, a jsou to takoví roztomilí ochránci prostě :D
Pěkný zbytek víkendu :)

12 *Lella_Zee* *Lella_Zee* | Web | 25. march 2013 at 16:43 | React

Jej koníčka, toho mi kdysi babička chtěla koupit, ale já zas odmítla. Protože .. vím, co je s tím starosti a já bych tomu taky chtěla dát vše..

Mám ale svého vysněného psa. Ale toho až pak. Bydlíme v bytě, máme kočku, potkany.. Psa chodím venčit jedné paní.. a už takhle mám málo času, mimo jiné mám španělštinu, florbal a další kroužky.. a školu, potřebuji ji udělat dobře, udělat si výšku a pak si jet.. svoji cestou, s cílemi, které si určím já^^..
taky mám zemi, kterou mám ráda :) chci do švýcarska,

no a ten los :D toho už jsem viděla, mě šíleně chybí pohled na soba ^^ :D a pohladit si ho! :) (tak blíízko Santovi^^ :DD)..

mno a hrozne moc snů, které.. sama nevím, které mám raději .. je jich moc.. a máš krásny článek :)

13 Andy Andy | Web | 26. march 2013 at 8:06 | React

Ahoj,
tak něco nového? Jak se máš? :)
U mě asi nic, nebo něco málo máš asi v emailu :) Měj se hezky a napiš :)

14 Kristy Kristy | Web | 26. march 2013 at 12:04 | React

[9]:[10]: Jé tam muselo být krásně!:) Mě by ten článek zajímal, takže jestli se do toho pustíš, tak já si to přečtu určitě:)

Tak tos měla super:) My byli se školou ve Francii, mě se tam moc líbilo, i když jsem rostla z toho malýho prostoru v autobuse, a taky celodennímu chození. Plán by šel vymyslet určitě líp, takhle jsme toho prošli sice hrozně moc, zato jsme neměli moc času si to prohlédnout a projít sto kostelů, když mezi náma nebyl jediný věřící, je vážně krása:D. No nic, já byla ráda za to:) Anglie se jede u nás tenhle rok, ale já to v říjnu odmítla, měla jsem ještě pronájem a nechtěla se od Vandi hnout. Bohužel teď už bych se rozhodla jinak. Moc věcí se za tak krátkou dobu změnilo:(

Ale s tím, že raději zážitek, než věc, tě chápu. Taky už jsem se tak parkrát rozhodla. Například mezi 10- 13 narozkama jsem neměla neměla k Vánocům nabo narozkám ani jeden dárek; jezdila jsem na soustředění a dostávala je k tady těm dnům "D":). Stálo to za to! Nevyměnila bych to♥

Věř tomu, že já bych k němu taky byla slušná, ale líbí se mě psát opak:D. Já sama o sobě nejsem na lidi drzá když mě nenaštvou a neurážej- o tom by ti mohla moje ségra vyprávět:DD

Já znám Barču od koní a je jediná, která nezradila a který můžu říct všechno:) Vlastně je jediná, před kterou nemám tajemství :Oo. Což je u mě dost neobvyklý, nejsem žádná otevřená kniha x)

Náhodou ti to na tý fotce sluší:) i kámošce:)

[13]: Novýho to je spousta! Večer o tom musim napsat článek:))Mám se fajn, jak se máš ty?:)
Už jsem ti (konečně!) na e-mail odpověděla:)) Ty se měj taky hezky:)

15 Kristy Kristy | Web | 26. march 2013 at 12:23 | React

[11]: Ahojda:) Omlouvám se, že jsem se tak dlouho neozvala, ale měla jsem zaracha, že prý moc plýtvám energií, že si budu na ní připlácet a blá blá. Když jsem nic neříkala, tak jsem dostala zaracha, takže jsem musela být hrozně hodná holčička, abych tu dneska mohla zase pobýt:) To jen tak úvodem, proč jsem byla nezvěstná:D

Jakože, my jsme tenhle rok učitelkám navrhli, že chceme jet do Aši a zpátky vlakem:DD toť vše:D Nepochopili, noo:D

Já se koukám zas na úplně jiný filmy a mezi nejoblíbenější patří: Marley a já ( já ten film prostě žeru :*), Mezi námi děvčaty a teď jsem viděla krásný film Super náhradník, což je sice o fotbale, ale fakt se mě líbil:) Ale pak takový ty klasiky jako Zaříkávač koní, Rychlý Stripes, Norbit, 10 důvodů proč tě nesnáším, Sexy pistols a Klik život na dálkové ovládání taky nejsou špatný:D Já jsem takovej ten typ na komedie- romantický komedie. A ještě jedna, když jsme u toho: P.S.: Miluji Tě. Ten mě prostě připomíná můj život, no.

Já jsem za koně hrozně ráda, protože nebýt jich, tak jsem dole. Stáhla by mě parta. Byl by ze mě úplně jiný člověk, ale nejsem. Naštěstí. Díky koním a Sis:) Asi bych nedokázala zdorovat, ale jsem ráda za to, jak na tom jsem teď.

Já si vážně myslím, že jestli máš svůj sen být patalogem, tak si za tím jdi. Já chtěla být taky učitelka, a to nesnáším děti! a nikdo se nesmál. A kdyby jo? Můj život, vaše starost:) Jdi si za svým. Rodiče na tebe můžou být pyšní i tak, je přece jedno, jestli lidem pomůžeš přímo v ordinaci, nebo v laboratoři. Je krásný, že by jsi chtěla vymyslet lék a bojovat proti těm hrozným nemocem, která lidem/ a nejen jim.. způsobuje takové starosti a smutek.

Já tě chápu, že by jsi chtěla, aby na tebe rodiče byli pyšní. Ale neohlížej se na ně tak, že by jsi měnila svůj sen. Doktor je sice krásný povolání, ale jestli můžu, tak řeknu pár vět o tom, když jsem se bavila s taťkou o doktořině. On jezdí se sanitkou a nebudu přehánět, že někdy závidí svým kolegům, že prostě měli na to, aby nosili ty bílý pláště. Říkal, že maj plat a pracovní dobu, o který se nám jiným nesní. Ale taky je známý, že kdyby neměli odhodlání a dělat to nechtěli, tak v životě nejsou tam, kde jsou. Na doktořinu se prostě hodí lidé, kteří to maj jako sen, jako poslání. Takže jestli to nechceš dělat TY, tak to doma zkus probrat. Je zbytečný, abys ležela v učení a trápila se. Si myslím já:)

Je mě líto, že na tebe nejsou hrdí, když máš tak skvělý prospěch a další úspěchy. Lidé by asi nejdřív měli něco ztratit, aby si toho začali vážit. Nemyslím to doslova, ale třeba, že kdyby jsi byla ta, která kašle na školu a propadá, tak by si tě teď vážili.

Taky bych klidně chtěla být cestovatel, kdyby nevyšla ta veterina:D Musí to bejt krásný.. ale taky nákladný, toť pravda:P.

Já nejsem tak utvrzelá v tom, že to tu nesnáším. Jen spíš vidim, jak to tu padá a chci pryč. Přesto, že Německo nesnášim , tak jim je hej. Jak finančně, tak politicky. Ale tam bych se prostě neodstěhovala, prostě se mě Německo příčí ze všech nejvíc.

Možná jo:) Já teď mám na hlídání mladou borderku jednoho chlápka, co chodí s mojí babčou a prostě jen si pořád potvrzuju to, jak jsou tihle psi skvělí:*.

Francie a Island? Tam se prostě jednou potkáme!:D.

Já jakože na telku moc nekoukám, takže spíš jsem vždycky četla. K Stmívání si myslím, že ve filmu Edward vypadá, jak špatnej vtip. Ty vlasy jsou prostě hrozný a neustále koktá a vypadá jak kluk ze zvláštní školy:D Ale mohla bych pokračovat přes všechny role:/. Na to, jak je skvělá knížka, tak film je vážně hroznej! Chudák Steffi Mayer, nebo jak se to píše, nemůže z toho být nadšená, ale asi nic nenadělá. Mít film, který se točil podle takový knížky, kterej získá Zlatou Malinu, je vážně asi síla. No nic:)

A jak se máš? Měj se:)

16 Kristy Kristy | Web | 26. march 2013 at 12:28 | React

[12]: Tak to máš fajn, týjo, mít takovou babičku! Ale jestli víš, že chceš studovat a máš svoje sny, tak je zase krásný, že jsi to odmítla jen kvůli tomu, že víš, že by jsi mu nemohla dát vše. To je vážně krásný!

Jé potkánky:) Taky jsem přemýšlela, že budou další, co obydlí můj pokojíček, protože mě šíleně chybí zas takovýhle zvířátka. Mývala jsem křečky, ale poslední mě umřel v zimě, a od té doby čekám, až budu mít po přejímačkách, abych si mohla zase nějaký pořídit:) Asi dvě morčátka, doufám:)

Švýcarsko je krásná zem:Oo. Jo, kdybych byla milionář, taky bych se do ( a do dalších sto zemí!) podívala:) Ale já už mám na plánu Norsko, Island, Finsko, Austrálii.... :D

Jé sob:) Tak aspoň někdo, kdo má podobný bláznivý sen:) Když totiž řeknu nahlas, že chci vidět a projet se na losovi, lidi se smějí:) Ale já být na jejich místě, tak se asi taky směju:D

Jo, snů je spousta, ale jen jeden je ten pravý ♥. ( zas nějakej citát, na který jsem si teď vzpomněla:))

Díky:) Měj se hezky:)

17 pavel pavel | Web | 26. march 2013 at 13:29 | React

Zůstat zdravý a šťastný, co lepšího si přát. :)

18 Kristy Kristy | Web | 26. march 2013 at 17:48 | React

[17]: To je pravda ;-)

19 Popelář online-adminka2 Popelář online-adminka2 | Web | 5. april 2013 at 14:05 | React

Máš krásný sny, a některý i stejný jako já. Taky chci koně, foťák a podívat se do Norska, to by bylo teda "hustý"! :-)

20 Kristy Kristy | Web | 5. april 2013 at 14:37 | React

[19]: Díky:)
Jo, to máme vážně hodně podobný:)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama