Zanechávám za sebou stopy, stačí hledat.

I don´t know! ( už 21. 3.)

21. march 2013 at 0:33 | Kristy |  Den za dnem
Dneska zase proflákaný den, ale nudu jsem vážně ( bohužel?) nezažila. Vyznat se v tom, s kým se zrovna hádám a s kým jsem za dobře, je poslední dobou vcelku síla. Už na to nějak nemám. Poslední dobou mám každým dnem strach, kdo mě sem vleze, co můžu psát a co bych raději měla zamlčet.

Citát jsem si půjčila ze stránky FB "Motivační citáty"
Jakože den zase o ničem. Ale s tím musí holt člověk počítat, když se celý den "fláká" doma. Vstala jsem těsně po 11, lážo plážo jsem si vzala k snídani kávový jogurt a zapíjela to kakavem. Uklidila jsem nádobí a sedla si k počítači a dojedla jsem druhou půlku Bebeček, který jsem měla načlý od včera.

Přemýšlím, co jsem dělala na kompu o.O. Jo, psala jsem sem články, dívala se na knížky a dělala nový inzeráty na Bazoži. Mám ohromnou radost, protože na jeden ( ten, který jsem zveřejňovala i tady) mám tři zájemce! Jedna paní by si vzala dokonce všechny tři síťky, což je prostě super;-).

Udělala jsem si oběd a znovu sedla k počítači. Našla jsem si jeden web, na kterém jsme s Barčou chatovaly u nich. Je docela sranda, když člověk jako já, který neumí normálně říct anglicky ani "bů", má anglicky chatovat. Ale docela to šlo:). Přihlásila jsem se ( v angličtině!), našla si člověka, který se mnou bude chatovat ( anglicky!) a začala si s nima povídat ( anglicky!). Náhodou jsem zvládla pár záklaních vět: Pozdrav, jméno, věk, místo, kde bydlí, jak je atd. :)). Ale na otázky typu: "Kolik máte stupňů?" ( což mě zajímalo hrozně u Italů..), jsem spustila překladač.

Ale stejně to byla sranda :DD. Jeden Ital mě dokonce kreslil na obrazovku srdíčka s mým jménem, u čehož jsem se děsně smála :DD. Byl fakt milej:) Dozvěděla jsem se zajímavý věci: Že z něj bude doktor, že má 10 letou kočičku a že má rád zvířata:). Fakt milej kluk:).

Pak jsem si sedla k bedně a dokoukala druhou část filmu Rafťáků. Nakrájela jsem si pomeranč a vlezla si do postele s notbookem. Pustila jsem si "Hudbu složil, slova napsal", ale po půl hodině zjistila, že se to špatně nahrálo a že po 30 minutách končí. Takže jsem si dala na nervy Fidorku a pustila si "Klik, život na dálkové ovládání". Jo, je to mrtě film:)

Mezitím mě volala Áňa a skoro hodinu jsem strávila v prázdné vaně, protože koupelna byla jediná místnost, kam jsem si mohla zalíst bez čumilů. Mrtě mě vymrzly nohy, takže jsem se těšila do teplý postýlky, kde jsem ihned poslala naštvanou SMSku Ell, s kterou jsme si dopisovaly asi půl hodiny. U filmu se jako vždy rozbrečela a po ukončení otevřela internet, který se konečně rozběhl.

Ta paní mě poslala fotky malého Tristánka. Musím vám ho zítra ukázat! Je tak moc kouzelný

Poslala jsem plno dlouhých zpráv: Barunce, Elče, Áně a ještě někomu, ale už nevím komu.. :D.

Teď jsem dokoukala LOL a pustila jsem si "Mezi námi děvčaty". Stahuje se mě konec "Hudbu složil, slova napsal", takže to bude fajn nový den:). Je skoro jedna a já pořád nejsem ospalá.

Zítra už bych se měla začít učit. Za měsíc jsou přijímačky a já jsem se ještě nenaučila přírodopis osmičky. Vážně zítra musím.. Takže vlastně dneska!

No a jinak? Nejen že nesnáším články o tom, jak člověk neví, o čem psát. Což tenhle článek bezesporu je. Už jen ten název je vadnej..

Jo, vlastně mám novinku: Naštval mě další člověk. Tak co, všechny ve svým okolí jsem varovala, ať si to tady nečtou, takže kdo to poruší, ať si pak nestěžuje a nehádá se. Dobře: Elča mě zklamala. Když jí to Mája řekla, chtěla po ní, aby mě to neřekla. Nechtěla jsem před ní mít tajemství, ale nechtěla jsem, aby to věděla. Ne proto, abych byla důležitá, ale spíš, aby si nemyslela, že je sama proti ostatním. No, nepovedlo se. Abych to zkrátila: Přesto, že Ell dala slib, porušila ho, stejně jako Mája. Napsala to mě, já se naštvala na Máju, ale měla jsem se zlobit na obě. Zlobím se na obě. Nechápu, co má Elča z toho, že mě to řekla. Je mě to putna, že ví můj úlet. Vadí mě fakt, že vlastně na Máju bonzla, jak je nespolehlivá. Obě jsou nespolehlivý. Všichni jsou nespolehlivý -_-.

Zase jeden, co se hodí =)). Z FB stránky "Motivační citáty"

Mno. Aspoň vím, komu můžu věřit ;-). Už jsem byla tolikrát zklamaná, že už to asi ani nevnímám. Nemáme čas na hádky, máme tak málo času.. Odpouštím jim, ale nezapomenu o.O

Kristy
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Anička .3 Anička .3 | 25. march 2013 at 20:25 | React

Mno jo, naše hodinový hovory :DD Příště si do tý vany skus dát vodu hele :D

2 Kristy Kristy | Web | 26. march 2013 at 11:56 | React

[1]: Tak zkus si tam dát vodu, když seš vykoupaná:D a nemůžeš takový ty vonný mejdlíčka, pěnu a podobný blbosti, kvůli kterým si já tu vodu normálně napouštim:D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement