Zanechávám za sebou stopy, stačí hledat.

I and my friends ♥

21. march 2013 at 12:43 | Kristy |  (P)foto gallery
Každý občas dělá blbiny.. Ale ne každý má to štěstí, že to má zdokumentovaný :D. Všechny fotky, co tu zveřejňuju, mám povolený ukázat světu.. a to přímo od modelů, který jsou na fotkách:))

Pro celý článek platí- foto = autor nebo Áňa J.

Ano, toto je první model- Míša :-DDTohle je Kachna :).. Nebo to, co z ní zbylo :DD komentář, kterej jsme k tý fotce řekli, nebudu zveřejňovat :DD

No.. tohle jsem já x))

Elča, která s náma ze začátku moc neblbla..

Tohle je náš nový spolužák Bořek :DDD

No a tohle je Pošťák :DD Kdo vůbec vymyslel, že se budete fotit takhle? o.O :DD

Když jsem si jí ptala, co kouřila, tak udělala tohle :DD


She He is crazy! ( sorry Bořek :DD)

Taky jsme točily náš super taneček :DD

To jen taková vzpomínka na blbnutí s holkama :)
Mám je ráda, snad to vědí :-*

Kristy
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Machiina Machiina | Web | 21. march 2013 at 12:45 | React

To jsou xichty..upřímně se směju :DDD

2 Kristy Kristy | Web | 21. march 2013 at 12:51 | React

[1]: To nejsi sama xDD

3 Andy Andy | Web | 21. march 2013 at 14:26 | React

Pěkný :))
Tak to pak snad nějak ve škole zvládneš :) Já teď přišla :D No, jsem ráda, že jsem už  doma :D Večer zase bude článek na blogu, jak jinak :) Jinak snad to s kamarádkami dopadne dobře :)
Jinak jak jsem se včera neučila, ale jsem na to dneska při písemce z čj docela doplatila :D Štve mě to, ale hodně :) Teď bych měla udělat referát na hudebku, no asi to nechám na zítřek :D Pátky mám do 11:40, pak se musím donutit! Fakt, že jo.
Jinak jak ses dneska měla? :) Já vlastně dobře, škola utekla rychle :) Vždycky odpoledne píšu na mobilu, tak promiň za ty krátké komentáře :) A taky promiň za to, že odpovídám až druhý den. Já prostě chodím spát teď ve 21 h :D Potřebuji nějak více spát, pak mívám i lepší náladu :) Už víš, co budeš dělat o víkendu? :) Já bych se měla naučit chemii, v po mě bude zkoušet. V úterý písemka z dějáku a ve st z biologie. Drž mi prosím palce, vůbec to nedávám :) Nesmím dostat žádnou 3 a hůř. 17.4. bude rodičák, mamka mě asi zabije :)
No měj se :) Večer čekej na blogu snad článek :D

4 Model Míša Model Míša | Email | 21. march 2013 at 18:58 | React

Kristy v pohodě máš povoleno to  tady nechat a lepší fotka nebyla? :D

5 *Lella_Zee* *Lella_Zee* | Web | 21. march 2013 at 20:05 | React

já bych to nesvedla :D mít až takhle moc šílenou fotku :DDD

6 Kristy Kristy | Web | 21. march 2013 at 21:35 | React

[4]: Míšo máš můj obdiv:) díky, jsi prííma:D. Lepší? o.O tu, jak jsi tam s Áňou mě naše madam neposlala:D takže nee:D
[5]: Což o to mít ji, ale šílenější na tom je, že mě dovolila ji zveřejnit:) Já se jen chlubím, jak bláznivý mám kámošky :* :D

7 Kristy Kristy | Web | 21. march 2013 at 21:48 | React

[3]: Ahoj:) Hned co tu odpovím na všechny komentáře, co nějak podezřele a na můj vkus i nemile, přibívají od lidí, který mají přezdívky typu bgfpw a nevím, co znamanají, a kdo to může být, půjdu k tobě:)
Obdivuju tě za to včasný chození spát, a tak nějak celkově, že dodržuješ to, co sis vystanovila. Já ne, a hrozně mě to mrzí, že si nedokážu přeplánovat den.
My už rodičák měli, ale mamka tam naštěstí nemohla, jinak by se asi dozvěděla věci, který by se jí moc nelíbily :DD
No a jinak? Nálada hrozná, mám chuť se natáhnout pro čokoládu, ale už vážně nemůžu.. Rozepíšu to ale k tobě.. Bude to bezpečnější;)
Jinak se měj:)

8 Andy Andy | Web | 22. march 2013 at 13:34 | React

Ahoj,
tak jak to dopadlo u doktorky? :) Snad dobře, už by jsi mohla do školy :P
Celkem tě obdivuju, že jsi se teda alespoň na něco do té školy podívala. Já jsem dneska přišla ze školy domů s tím, že udělám tu prezentaci na tu hudebku. No, zatím účelem jsem zapla notebook, no nějak jsem se dostala zase na blog a email :D Když mě to tak potěší, když vidím, že jsi napsala :) Takže hudebku udělám asi o víkendu. Dead line mám v pondělí, což jak vidím, tak to budu dělat v pondělí v noci. Jenže, já se pak na ut musím naučit ten dějepis, tak fakt nevím, jak to udělám.

To ti závidím, že už jsi rodičák měla a mamka tam nebyla :D Ta moje mě fakt zabije. Zlepšila jsem si matiku, jenže z čj my teď vychází 3, minulé pololetí to bylo 1-2. Taky jsem si zhoršila o dost informatiku, biologii a chemii. No, snad se, ale pak na blog dostanu. Většinou na  
mě celý večer řve, pak mi řekne, že nikam nesmím, ani na notebook, ven, nic. Jenže, já ven nechodím. Smutný, ale je to tak. No a notebook si stejně zapnu, vrací se až večer z práce. Takže to snad bude dobrý :)

Jinak co jsi dneska dělala? Já teda byla ve škole no :D O škole a tak zase budu psát na blog, klasika. Vždycky večer :D Prostě každý večer cca do 20 h tam je článek no :) Ale dnešek byl v pohodě. Ono kec typu" Počkej na tělák, to ti spadně kořínek" Co? Nemá tam být hřebínek? :D Ajo :D Nebo " To já, kdybych s ním byl 9 let ve třídě, musel by si říkat, jak je možný, že je tak blbý. No a za tu dobu bych si vybudoval super genialitu" Nelze pochopit :D Ale uběhlo to rychle :)

To je hrozný, už zase píšu o sobě.
S tou kobylkou mě to mrzí. Ale bude tu zase nějaký jiný kůň ;) Ale chápu tě, moc. Jinak to s tou čokoládou, jsme na tom podobně. Já prostě mám hrozné nutkání pořád něco jíst. Pořád. Jenže, kéž by to byla jen čokoláda. U mě jsou to chipsy, čokolády, přesnídávky, bonbony. Zabte mě. Už se bojím koukat na váhu :D Nejsem nějaká taková, že bych si hlídala váhu, držela diety. To vůbec, jen mě můj způsob života trochu děsí :D Ráno vstanu, jím, pak jdu do školy. Ve škole jen jím, pak jdu na oběd. Přijdu domů jsem na pc a do té doby než jdu spát jím. Já si fakt nemůžu pomoct :D

Achjo, já fakt píšu jen o sobě. Takže já si ráda zase přečtu, co píšeš ty o sobě ;) Máš nějaké plány na víkend? Já původně měla jít na fotbal, na ten jakože nejdu, protože ten zápas v so zrušili. Mají nějaký "přátelák" v neděli, ale to už jdu s někým ven :) Né, že by mě fotbal nějak moc zajímal, miluju hokej, ale tak když není co dělat :) Né, tak já ráda dělám cokoliv :)
No už končím, neboj :D
Napiš, pa :)

9 Kristy Kristy | Web | 22. march 2013 at 14:21 | React

No nazdárek:)
Už od rána čekám, kdy napíšeš:D ne, jen mám celou dobu zaplej noťas, protože si stahuju filmy, a kontroluju e-mail, kam mě chodí upozornění na nový komentáře z blogu:).
No, u doktorky jsem byla, když to zkrátím, do Čt musím být doma, ale takový menší dodatek jsem se odvážila napsat jen tobě na e-mail, radči, mno.

Jakože, do toho učení už mě dost tlačí matka. Já jsem se hodně učila na přijímačky, protože je to moje vysněná škola, ale poslední dobou přemýšlím, jestli by nebylo lepší jít do Boskovic. Tam jdu bez přijímaček, jen na průměr, takže už tam vlastně jsem, když si budu hodně věřit. No, ono Boskovice je taky fajn škola, ale je pak těžší se dostat dál, musela bych být na intru (což mě ale láká..) a je poblíž jezdecký klub. A taky farma, kam jsem už jezdila. Je tam koník, který mě hodně naučil, teď byl i nemocný, a já mu hodně dlužím. A další koně, který mě vychovali a já od nich pak odešla a opustila je. Někdy mám takovýhle výčitky svědomí..

Já teď spíš mám ve škole problém, než známky, chování. Učitelé mě totiž znali jako tu, která na všechno přikývne, která na sebe nechá řvát  a tak. Celých těch x let jsem se snažila kvůli něčemu- vysvědčení, škole. Jenže teď už je to jedno, co bude, takže říkám, co si myslím a minimálně 3 učitelé by to matce hned vytelili :D. Ta by asi taky koukala, ale naštěstí musela do práce:D. Ale známky už mám taky horší, ale to jsem nějak doma oznámila, že už na to nebudu dávat takový důkaz jako minulý roky;).

Bože, jak pořád můžu psát o sobě? Nechápu. Jinak, nic si z toho nedělej, když mě naši zakázali kompa, tak jsem taky, hned jak vypadli, ho zapínala. A co jsem nemocná, tak už nejsou moji věrní kámoši knížky a učení, ale notbook a filmy.. Nějak moc věcí se změnilo, řekla bych x(

Joj, já bych řekla, že většina z vás, dneska byla ve škole:DD ale ta hláška je náhodou super:D prej kořínek:P. Večer samozřejmě u tebe zanechám stopu:DD

No jo, nedokážu si představit, že další kůň odejde. Kor Gvela. Ale prý mám celý duben na rozloučenou.. Což je ale na nic, protože na konci dělám přijímačky a budu se muset hoodně učit.. Ach jo:(

Já si váhu musím držet kvůli koním.. I když až budu zdravá, tak mě stejně čeká shazovačka.. Ještě jsem se nevrátila na normál, nosím kila navíc ještě z minulýho léta, Vánoc, z týhle pitomý nemoci.. Takže tak 8 kilo půjde dolu:)

Tak to ale budeš mít určitě fajn víkend:) já ho strávím doma.. s blogem, filmama, učením a knížkama:/

Měj se:)

10 Andy Andy | Web | 22. march 2013 at 15:36 | React

Děkuju moc! :)
Zrovna jsem chtěla se na iPodu koukat na nějaká videa a jen vidím upozornění z emailu, že mám nový email a komentář na blogu :D Tak jsem zase zapla notebook a jsem tady :D

Já jsem v druhém pololetí 9 na tu školu celkem kašlala. No, ke konci jsem i měla trochu problémy s psychikou, bylo toho nějak moc. Měla jsem asi sedm 2, jinak 1. Vyznamenání jsem i tak měla, o to my šlo nejvíc. Teď mi jde o to nemít žádnou 4. Minulé pololetí jsem měla z matiky a to mě štve.

Jinak já taky miluju válení v posteli a koukání na filmy. Tip na dobrý film? :D Už asi nemám na co koukat. Teď jsem dokoukala seriál Pretty little liars, další díly budou v červnu. Pak mám rozkoukaný The Carrie diaries, ale musím  čekat do pondělí, než vyjde nový díl a ten bude s titulkami zase až tak ve čtvrtek.

Teď přišel brácha ze školy, nějak mě štve. Řve na mě, ať vypnu notebook. Nakopala bych ho. Je mladší o cca 3 roky a dovoluje si. Nechápu.

Jinak s tou kobylkou mě to prostě mrzí, ale tak snad si ten měsíc společně užijete, bude to fajn :)

Jinak přijímačky snad budou dobrý, přeju hodně štěstí :) Mě na gympl brali jen díky průměru, takže no stress :)

Budu tu večer, měj se :)

11 Kristy Kristy | Web | 22. march 2013 at 19:41 | React

[10]: Já zas neustále kontroluju e-mail, stahuju filmy, tak se to dá :D

Já na to taky kašlu, ale chci odejít s vyznamenáním a jedničkou z ájiny:D. Ta učitelka mě celý druhý stupeň předhazuje, jak jsem hrozná, jak neumím kváknout a tak. Měla jsem tam jednou i samý a jednu dvojku z Unitky a ona mi nabažila dvojku, kravka :D. Takže jsme se s kámoškou hecly a chceme výborný :D

Já mám ségru o dva mladší a buzeruje mě stejně :) Takže si to nesmíš brát osobně  :D vždycky si říkám, mít bráchu, bylo by to jiný.. Ale pak slyším, že to samí říkají holky, který maj ty bráchy, a už nevím, co říct :D ale radči tuhle ségru, co mám, než nikoho :*

To budem užívat:) Už jsem upozornila ji, i majitelku, že se mě celý měsíc nezbaví :(

Tss.. Já chci taky bez přijímaček na obě! :DD se tady někdo má, že? :))

Ty taky:)

12 Kachňák :D Kachňák :D | 25. march 2013 at 20:18 | React

Mám hezkej zadek, co ? ;DD

13 Kristy Kristy | Web | 26. march 2013 at 11:54 | React

[12]: O tom nikdo nepochybuje! ;D

14 Kachňák :D Kachňák :D | 1. april 2013 at 19:54 | React

Mno ještě aby ! :D Můj zadek jednou bude MISS ! :DDD

15 Kristy Kristy | Web | 3. april 2013 at 19:55 | React

[14]: Bude jednou? :O. Se divim, že neříkáš, že už je :DD.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement