Zanechávám za sebou stopy, stačí hledat.

I am happy with friends ♥ ( 13. 3.)

13. march 2013 at 20:59 | Kristy |  Den za dnem
Jsem ráda, že je mám. Díky nim zapomínám tolikrát na problémy, na starosti, co mi nabízí realita, protože najednou jsem s nimy v tom dětském naivním světě, kdy se všem těm problémům a starostem smějeme, smějeme se všem okolo sebe, ale i sami sobě, smějeme se naším ubohým problémům, které mají najednou tak snadná řešení. Prostě na všechno kašleme a utápíme to ve smíchu, které nám ty chvilky nabízí :Oo

Moje kamarádky odjakživa :* Mája, Elča a Míša! fotka od našeho školního fotografa, tak tři roky zpátkyTak dnešek patřil mezi ty dny, kdy už se smát nechcete, protože si myslíte, že Vám smíchy praskne břicho. Jojo, tenhle den by vydal na celou komedii :)).

Hned z kraje: Dneska samozřejmě příležitost nebyla, ale trochu jsem se poptávala okolo a co vím, s nikým nejde, co hůř, ani jít nechce. No, stejně to asi risknu, což znamená, že bych si zítra měla přivstat a jít do školy dřív, abych se ho zeptala hned ráno a měla čas, kdyžtak odpověď přes den pořádně rozdýchat. Bože, já se asi zbláznim! Kde ale je upřímně větší možnost, že dostanu infarkt? Když příjme, nebo odmítne? Sama nevím!

Škola. Ráno jsme hned psali z chemie, na to, že jsem se na to docela učila, tak mě to přišlo vcelku těžký. Ale snad to dopadne dobře. Další hodinu jsme měli ájinu a já si poslechla kázání třídní na téma, jak jsem velmi drzá mladá slečna. Vážně? Nevšimla jsem si! (ironie). Pubertu mám jen jednou a hlavně ; je druhý pololetí 9tky. 8 let mě o něco šlo, držela jsem to v sobě a nemůžu za to, že jsem holt teď upřímná, a že oni nejsou zvyklí. Však si zvyknou! maj na to ještě pár měsíců a pak adios.

Na infošce jsem zažila menší kolaps, když jsem se dozvěděla, že moje video na téma "Peliny" ( přidám to časem na YT a odkaz sem..) se bude pouštět na promítačce před třídou. Ještě s mojí milovanou písničkou od Birdy- Skinny love. Přece jen, trapas, když pustí takovou smutnou, dramatickou písničku před třídou plnou vypatlanců, který poslouchaj úplně něco jinýho. Elča vedle mě zažívala taky kolaps, protože byla na fotce, starý asi sto let, na který vypadala jako culící se buřtík objímající strom. No jo, lepší fotky nemám, promiň.

Dokonce i matika byla v pohodě, možná mě na náladě přidala ta jednička s mínusem z minulý ( těžký, samozřejmě!) písemky, z který jsem byla lehce paf. Z příroďáku jsem si schrábla další jedničku s tečkou, ale na nabádání, že bude učitel zkoušet, jsem trochu nebrala. No a, že bude, já mám fajn den, já tam nepůjdu. No, právě že houby. Poslední, třetí, jsem byla zkoušená právě já. Hm, na to, že jsem se na to vyflákla a mlela blbosti, který kolikrát nedávaly smysl, jsem dopadla ještě fajn. No, říct, že meandr je "zatáčka na řece", stalagmit "rampouch" a podobný hovadiny, můžu říct jen já, když jsem úplně v ... Po pár vteřinách jsem se uklidnila a rychle upravila ty blbosti, co jsem nablekotala a odnesla si další za jedna a s přiblblym úsměvem si sedla.

Zemák. Od naší dočastné ( a milované ) paní učitelky se dozvídám, že na otázku, co jsem za skupinu, jsem "Z" jako zlobivci, jsem byla lehce odhodlaná říct jí, pod kterým písmenkem jí mám já. Nakonec jsem mlčela a s klidnou lhostejností jsem ji řekla, že sice jsem užvaněná, ale makám, tak až tak zlobivá nejsem. No, to byl konec našeho rozhovoru.

Doma jsem do svého hladového žaludku něco hodila a chystala se na cestu ( zase!) do školy. Nakonec jsem po rychlém zvažování vzala kolo a s lítostí, že přijedu do školy s otlučeným zadkem jsem vyrazila na tu ledůvku.

Do školy jsem dojela bez pádu (!!) a včas ( :Oo) přišla do třídy. Zase neskutečně nudná práce na neskutečně lákavym počítači, napojenym na internetu. Takže stačilo trochu mazanosti a z nudný hodiny se stala přežívací s Míšou, s kterou jsme se ládovaly sušenkama, Áňou, která neustále něco mlela, Liborem, kterej upravoval fotky Drvoty do podoby vola a dával si to jako tapetu, po řvoucí Krskovou, ať vypneme ten fejzbok a začneme pracovat. Já si psala / snažila se, s Áňou po ask me, ale Míša mě zkratkou vypínala inťas, takže jsme se jen pošťuchovaly a nic nedělaly. No, vlastně, jako vždy! :)).

Míša dělala zase "Bořka" a Áňa ji fotila. Je docela zajímavý "pracovat" mezi dvěma šílenýma holkama, který se brutálně smějou a já mam bejt vážná. Nakonec jsem se začala smát taky, musela si jít vzít kapesník, a když se vracím a sedám si, sedim na zemi. Samozřejmě se smějou všichni a já se válim po zemi. Děkovala jsem Bohu, že to neviděl on! Takhle mi to bylo putna, jo smějte se, mě je to jedno, ale kdyby tam bylo o jednoho človíčka víc, asi bych se hanbou propadla a Michalu vlastnoručně propleskla.. Jo, měla holt holka štěstí, ani o něm neví..

Na chodbě jsem fotila holky jak dělaly blbosti a obličeje, fotila jsem i Pošťáka a pochechtávaly jsme se. Pak jsme šly na první stupeň na hajzlíky, já tam ( nechtěně samozřejmě!) urvala to cosi, co drží hajzl papír a zase jsme se se smíchem valily dolu. Dole čaply Elču, hrály chvíli na "Zombí" jako když jsme byly malý, schovávaly se před učitelama a uklízečkama, lítaly a chechtaly se. Já se smíchy svalila na zem a začala meditovat, abych se nezblázdnila. Samozřejmě to hned ty obludy vyfotily s tím, že to daj do prezentačky!

Nechtělo se nám domů a někdo vymyslel, že by to chtělo do tý prezentačky něco na konec. Co třeba tak "Opa gagam styl" v našem provedení? Tak vzniklo tancování, Elča s šátkem jako nějaká babča, Áňa s vlasama dopředu jako Samara, Míša s culíkem nahoru jak nějaká štětka a já s šátkem, jak nějakej vrahoun. Ou, skvělý tým, skvělý tancování, hlavně na nádvoří školy, kde jsme potkaly pár lidí a učitelů. Není nic lepšího, než tancovat v zimě v tričku a tlemit se jak cvoci! No, trapas století, ale.. No a?

Pak jsem jela domů, odkud zas rychle na doučko. Samozřejmě bez světel za tmy domů, kde jsem si udělala čaj a zalezla si na blog :)).

Snad to zítra výjde- to pro všechny, kdo jsou do týhle operace (řekněme operace Taboy) zapojeni ;).
Dobrou!

Kristy

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Andy Andy | Web | 14. march 2013 at 17:34 | React

Ahoj,
tak ten den zní fajn :) Upřímně nesnáším učitelky, co si myslí, jak jsou strašně vtipné :D Promiň, ale Z, jako zlobivá? :D Trochu old school ne? :D Já bych asi taky měla chuť jí říct, kde jí mám já :D Jinak ta fotka je pěkná :) Je fajn mít kolem sebe lidi, se kterýma se vždycky zasměješ :) Ty známky ti závidím, fakt, že jo :) Na to, že jsi se ten příroďák neučila a máš 1, jak ty to děláš? :D Jinak jak to dneska nakonec dopadlo? :) Očekávám podrobnou reportáž! :D

2 Kristy Kristy | Web | 14. march 2013 at 19:54 | React

[1]: No ona osobně si určitě myslela, že je náramně vtipná :DD
Díky =)) Jednou jsme se něčemu smály, tak z toho vznikla skvělá vzpomínka ;)).
My jsme z přírazu minulou hodinu psali, tak něco jsem si pamatovala, a přece jen, učím se ho na přijímačky, tak to mě taky zachránilo :)).
Na reportáž jdu k tobě ;))

3 Tvoje bláznivá spolusedící :D Tvoje bláznivá spolusedící :D | 19. march 2013 at 15:08 | React

Máš super blog. Když si vzpomenu na ten den, tak se začnu smát a příští historák z opakujeme (musíme máme už tak málo času, kdy se uvidíme) :)

4 Kristy Kristy | Web | 19. march 2013 at 15:25 | React

[3]: Díky =)). Jo, musíme si ho užít, dokud to jde o.O :**

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement