Zanechávám za sebou stopy, stačí hledat.

Předsevzetí, které MUSÍM dodržet :*

4. february 2013 at 20:28 | Kristy |  A teď vážně
Chci zas vidět žlutou hřívu, cítit máchání hlavy a slyšet frkání, u kterého se musím smát :*

To jako když je zima bez sněhu a my máme koně a chodíme pěšky :D - zima 2013, foto by Eli K.Už dlouho jsem se přemlouvala, že zhubnu. Ono, když víte, že jste za jeden rok přibrali bezmála 6 kilo, tak vás to ani nepřekvapuje. Ale nepomáhalo nic- neměla jsem vůli. Pak ale nadešel extrém. Už jsem se hnusila představě, že si vezmu plavky, nebo šortky. Do většiny kalhot jsem se nevešla, "S"ko mě začalo dusit a rajtky jsem nezapla. SOS!

S holky, která se narvala do všeho pomalu na tlusťocha.. Fotka od Elči K.

Pořád jsem se snažila zhubnout a zhubnout. Šlo to, ale bylo to tolik odříkání! I když, za to nepatrný odchvění ručičky to stálo. Jenže přišly Vánoce, svátky klidu a míru. No a taky navštěvování příbuzných, všude cukroví, sladký, slaný, jednohubky.. No a já byla už jako kulička..

Chtě nechtě, přiznám barvu, abych se jednou, až budu mít svoji vysněnou váhu, na to podívala a usmála se. Pamatuji na den, kdy jsem vážila nejvíc za svůj život. Na 25.12. 2012 ( 60,5 kg ). Na svoji výšku necelých 170 cenťáků by to prý podle tabulek docela ušlo, ale pro koňáka?

Fotka skoro rok zpátky.. A já o šest kilo hubenější.. S Vandi a Sis :) fotka od Elči K.

A začalo odříkávání nanovo. A já si dala předsevzetí: Dokud nezhubnu na 50 kg na Vandu si nesednu. Už to bylo akutní- ta kobyla se zadýchávala už v klusu a druhý den po naší cvalovce jí bolely nohy. O to krutější je, že pod smradech ne. Ano, ti váží maximálně 40 kilo, těm se rovnat nemůžu, ale já zase vím, jak tu váhu rozložit. Jenže i s doplňkami ( věci, sedlo) mám bezmála 65 kilo. A to už je na 18letou haflingerku vážně příliš. Kor když má špatné nožky.

Ví to jen minimum lidí, protože většina by mě považovala za blázna. Je to ale těžký na ní nesednout. O to víc, že hrozně chci, ale právě proto mě to nutí hubnout. Což je super.

Leden 2013 = 58 kilo

Ještě 8 kilo a budu spokojená! Ani o gram míň, ale ani víc. Slíbila jsem jí to a ona je poháněč do lehčí váhy. Ale zrovna před chvílí jsem se dívala na videa ze závodů a tréninků minulého roku.. Jak já zatoužila jí vzít ve středu ven! Je nevyběhaná, tlustá a těší se. Ale já jsem taky tlustá a těším se. Musím vydržet..

Stačí jen vytrvat.. Prý bude líp, však stačí jen vytrvat!

A tak si z toho tady zase dělám vrbu a svěřuju problémy, s kterými se před lidmi neodvážím.. No není to ironie?

Tak ať je za únor další, minimálně, kilo dole :-)

Kristy
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Bárbí :-* Bárbí :-* | Web | 4. february 2013 at 20:48 | React

Hodně štěstí s tím hubnutím ;D

2 Kristy Kristy | Web | 5. february 2013 at 19:45 | React

Díky =)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement