Zanechávám za sebou stopy, stačí hledat.

Noc z 8/9 února

10. february 2013 at 10:34 | Kristy |  Snář
Další z mých bláznivých Snů, co si pamatuji :-) Až si to jednou budu číst, vážně se pobavim! :-D

Obrázek lze stáhnout ZDEŠla jsem od naší jídelny směrem ke škole. Ale najednou na zemi ležel kus nějakého papíru popsán příklady z matematiky, a tři anglické papíry. Byly podepsány Kramář. Okolo šla nějaká holka a říkala mi, ať to dám do domu, který se objeví naproti chodníku, na kterém jsem šla.

Vzala jsem papíry a šla. Pořád se dívala na protilehlou stranu. Nevěděla jsem, který dům myslela, ale najednou mi to bylo jasné. Naproti se objevil jediný dům, který tam ve skutečnosti nebývá. Vedly k němu schůdky a nad nimy bylo napsané "Zelná", jak nápis na nějaké zastávce!

Vešla jsem dovnitř a chodba vypadala jako recepce. Vlevo byl kluk, který stál za pultem a krmil králíčky. U toho se učil z nějakých listů a já pochopila, že to bude on, kterého hledám. Podala jsem mu je, on je vzal a dál krmil králíky. Zeptala jsem, zda se jmenuje Kramář a on jen pohodil rameny. Připomínal mě kluka, který chodí se sestrou do třídy, tak jsem se ho na ní zeptala. On si jen odfrkl. "Nedoučoval bys jí z matiky?" zeptala jsem se (nechápu proč, matematika jí zrovna jde). On si jen podruhé odfrkl.

Najednou jsme šli po cestě, která vede na Hemže. On měl v ruce hokejku na florball, já měla šaty (?). Byla zima, ale sníh nebyl. Došli jsme na louku a ta byla celá zmrzlá a na ní byly dva týmy. Pochopila jsem, že se tam hrál florball, proto táhl tu hokejku.

Začali hrát a já stála uprostřed. Dokutálel se ke mě míč (nebyl ale florballový, ale fotbalový) a já do něj měla kopnout. Nemohla jsem se rozhodnout, komu víc fandím, tak jsem ho kopla po čaře dopředu.

V jednom družstvu jsem poznala svého spolužáka, Michala L., a v druhém stál onen kluk, který mě doprovázal. Michal se najednou začal vztekat, že minule hráli proti mému bratrancovi, Tomíkovi, a že prohráli. Prý proto, že Tomík a jeho tým podváděli, meditovali a pouštěli si písničky. Zato po zápase byl spokojený, vyhráli.

Kramář na mě volal, Kristy, a já se ho ptala, odkud zná moje jméno. Nechtěl mi to říct, ani jak se jmenuje on jménem. Jen se pořád šklebil.

Poslední kousek Snu si pamatuji, že byla tma a já řekla, že musím domů. Přitom mířila na Hemže. A Kramář mě zval, abych přišla i zítra..
:D Smajlík ke stáhnutí ZDE

Nojo :) Já říkala, že to je další bláznivina :D

Kristy
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement