Zanechávám za sebou stopy, stačí hledat.

Noc z 5/6 února

6. february 2013 at 19:54 | Kristy |  Snář
Další z mých podivných Snů.. A já měla zase to štěstí (?) že si ho pamatuji.

Ke stažení ZDEByla jsem v nějaké místnosti.. Bylo nás tam docela dost, řekla bych tak deset. A já měla za úkol utéct. Bylo to, jako kdybych byla v nějaké hře, věděla jsem, že o nic nejde, že prostě musím za každou cenu utéct a maximálně umřu. Byl to pocit, jako každý jiný. Prostě: O nic nešlo.

Do té třídy přišel nějaký muž, ostatní k němu měli autoritu jako k učiteli, přirovnala bych tak. Všechna okna měla mříž, ale já prostě musela pryč. Šťouchla jsem loktem do nějakého kluka, který seděl vedle mě a ukázala na okno. Chabě přikývl. Čekali jsme. Ani jsem nevěděla na co, věděla jsem jen, že musím utéct.

Uprostřed hodiny kluk vyskočil a vzal mě prudce za paži. Vstala jsem a běžela k oknu, učitel a ostatní se jen nechápavě dívali. Kluk otevřel mříž, která byla výš, než já a vyzdvihl mě do okna. Nepamatuji si, že jsem letěla, ani dopadla. Pamatuji si jen, že jsem se zvedla ze země, kluk byl vedle mě a oba jsme šli v klidu pryč. Okno bylo hrozně vysoko, ale mě nic nebolelo. Věděla jsem, že jsme utekli, že nás budou hledat, honit, ale my šli v klidu dál. Věž jsme nechali za zády a potichu jsme si povídali..

Obrázek ke stažení ZDE

Typický můj Sen :) Od začátku do konce nedává smysl, ale tak co už :D

Kristy
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement