Zanechávám za sebou stopy, stačí hledat.

Noc z 4/ 5 února

6. february 2013 at 19:32 | Kristy |  Snář
Ne vždy se mě zdají Sny, které mají smysl. Když se ráno vzbudím a pamatuji si ho, tak se snažím přemýšlet, co mi ten Sen říká..

Obrázek ke stažení ZDEVíte, normální člověk, který má v jednom dni jenom 24 hodin, si toto asi nikdy nepřečte :D. Já to píšu, abych věděla, co se mi prostě zdá :D Mohla bych to psát do nějakých deníčků a tak, ale na to jsem moc líná :). Takže, promiňte všem, co nad tímto ztrácíte čas, stejně nenajdete pointu, jako někdy i já ;)

Ilustrační foto
Obrázek volně ke stažení ZDE

Šla jsem ulicí ve městě Vysoké Mýto, už padala tma. Nebyla jsem sama- šla se mnou i kamarádka Kačka N. Já měla namíříno na bazén, do kterého chodím často plavat, ona ke své kamarádce Denise K. Už jsem se s ní loučila, šla jsem nahoru po schodech. Jenže dveře byly zabedněné a já zase rychle seběhla a připojila se ke Kačce. Šly jsme docela dlouho, nějakými odlehlými místy, které ani v Mejtě neznám.

Pak jsme tam došly. Jenže vylezl nějaký kluk a začal na mě pokřikovat, že jsem z Chocně a tak tam nesmím být. Otočila jsem se a sama se vydala potemnělým městem pryč.

Šla jsem nějakou úzkou uličkou, která vedla do města. Rozhodla jsem se, že pojedu vlakem domů. Najednou se v uličce objevil jeden kluk, kterému se líbí moje sestra a táhl za sebou tři holky. Já zatnula pěsti. Hajzl! Dvoří se jedné a tři táhne za sebou! On se začal smát a já vystoupala na náměstí, kde byla nějaká obří párty a moje kamarádka na mě křičela, ať se přidám.

Normální Sen? To sotva! Obrázek ke stažení ZDE

Vzbudil mě budík, ale já ho vypla a spala dál. Sen o městěch, tmě a podivných lidí skončil..

Stála jsem v ohradě a byla tam ještě Kája V., jedna kámoška od koní. Lonžovaly jsme koně: Ona Čamika, já Edie. Po skončení jsme se rozmýšlely, které koně vezmeme dál. Ona řekla: "Vandu!" Já si odkašlala, ale ona nereagovala. Samozřejmě jsem nechtěla, aby mi brala Vandičku, tak jsem jí to připomenula, že jí vezmu já. Najednou se tam zjevila Leona a řekla: "Tak znova Edie!" A Kája vzala vodítko a proháněla jím Edie po výběhu.

Eduš :) foto by Anatas

Toť můj Sen. Ale když se nad tím zamyslím, dává smysl.. Ale to je zase jiný příběh x)

Kristy
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement