Zanechávám za sebou stopy, stačí hledat.

Jeden článek, jakožto reklama

3. february 2013 at 20:20 | Kristy |  Všechno a vlastně nic
Ráda bych tento článek věnovala všem stránkám a odkazům, které navštěvuji. Často mi padá systém, takže je mám po různu napsané a když je čas, tak je "obcházím" a dívám se, co je nového =) Takže tento článek nebude přínosem jen Vám, ale i mě, až si zase jednou počítat dá padla :-)
Takže vítejte u mě na počítači :) Hned po přihlášení na mě hledí Sisinka, moje první kroky nejčastěji vedou k vyrušení Skipu, a pak hned šupky na internet :)


Takže, nejčastěji první otevřený odkaz je facebook. Myslím, že zrovna modrá stránka není ta, o které bych měla mluvit :) Nejsem ale ta, která píše statusy v smyslu: "Hrozná nuda!", "To je ale zewl!" atd. Spíš jsem členem různých koňských skupin, kde jsou často hezké fotky cizích koníků a diskuze, kde se něco i přiučím.

Uzavřená skupina "Klub koňských bláznů", která je vážně super =) !

Samozřejmě by jste mě našli i na emailu :) Je to někdy o dost jednodušší než zprávy přes facebook. Prostě mi to ještě připomíná doby, kdy to byl jediný internetový "prostředek" ke zprávám. Ale pak přišla modrá stránka a email padá do zapomnění.. Je to škoda, jelikož je to dost praktické a kolikrát se na face ani nedostanu, jak je přetížený. Za to starý dobrý email funguje vždy..


Nebudu vůbec křivdit blogu, když řeknu, že patří mezi přední :) Je to super stránka, kde je plno možností, takže pak každý blog vypadá jako originalita sama, což u některých servrů, poskytujíc stránky k založení, postrádám. Blog navštěvuji řekněme takových 6 let, takže jsem věrný klient :D

Píšu aktuální článek :-)

Když má počítač dobrou náladu, hned zapnu youtubko. Je to prostě dokonalost, tolik písniček, videí a filmů na jednom místě. Stačí si hodit oblíbený písničky do přehráváče a počítač už nemusím vypínat a mít ho místo rádia :D. Taky si tam dávám svoje videa, takže jsem tam vážně často, když počítač dovolí :)

Videa uživatele SnilekKristy ( mě x-))

Jelikož se mě blíží přijímačky a já už mám vybrané školy, veterinu Hradec a Boskovice, tak kontroluju jejich aktuality. A k tomu, když je čas, taky stránky té naší, základky v Chocni.

Hradecký stránky veteriny :)

Boskovice :)

No a ehm.. Naši učitelé se fotili :D myslím, že no comment :D

Netřeba komentáře k nejchytřejší stránce ze všech- googlu :) Někdy si říkam, že nebýt jeho, tak nevím nic :D Obrázky, vyhledávání, mapy, překladače.. No prostě, google ví všechno :D


Asi před rokem jsem založila skupinu "Zvíře v nouzi". Stránka je věnována ztraceným, nalezeným zvířatům, nebo i těm, kteří hledají domov. Máme složky i v odlehčenějších tématech: Psí abecedu, AIVA- Provazový svět, Symbióza, K zamyšlení a různé soutěže. Nechybí fotky z útulků, ať psích, kočičích tak v přípravě jsou i koňské. Připoj se i Ty a pomáhej! Stačí sdílet..

Mojím budoucím snem je pomáhat zvířatům. Bohužel, zatím můžu jen virtuálně- Sdílením. Ale to mi nebrání, to "rozjet" ve velkém! Buď i ty člen naší skupiny a pomáhaj.

Častým "zákazníkem" jsem i na stránce Krásná. I když mě poslední dobou příjde, že články jsou o ničem a píšou je slečny, které mají z češtiny maximálně za dobře. Neřeším ani tak gramatické chyby, je-li jedna, dvě v článku. Přehlédnout se může každý! Ale vadí mi nesmyslnost. Nepřehlednost. Pomalu se vytrácejí články, kvůli kterým jsem na web začala chodit. Tedy o hubnutí, cvičení, zdravému stylu života. Teď je to samá móda, slavný hvězdy, od chození po sex a šminky. Ne, na tohle čas vážně nemám!

Bohužel, tohle je denní menu v restauraci Krásná.cz . Nic pro mě, takže tato stránka u v očích neustále klesá a klesá..

Před měsícem jsem se přihlásila na koňský tábor do Suché, kam se doopravdy těším! Počítám snad i dny, a už se nemůžu dočkat, až v legendárním hřebčíně na necelý týden zapustím kořeny =). Alespoň parkrát do týdne zkouknu, nejsou-li na webu nějaké aktuality.


Určitě jsem taky nadšená ze stránky Dobyvatel! Je to úžasná vědomostní hra, na které jsem přihlášena tak dva roky. Mám pár účtů a často, když mám se ségrou, kámoškou nebo i s našima čas a je zaplý počítač, dobýváme území ČR na super stránce. Taky myslím, že pro ty, kteří dělají přijímačky z Všeobecného přehledu, je to skvělá příprava. Prostě tahle stránka nemá chybu, nebo maximálně pár chyb ;)

Zrovna dneska jsem poprvé sama hrála miniturnaj a rovnou byla druhá :) Radost nemalá :D

Na tyhle stránku už tak moc často nechodím, spíš jen, když jsem nemocná, nebo je venku hnusně a všechy knížky mám přečtený :-) No a nebo, když něco potřebuju zjistit :D

Tak třeba jsem si teď založila inzerát, že prodávám klec pro hlodavce a další věci. Samozřejmě jsem to dala na bazoš :) Takže kdyby měl někdo zájem, ozvěte se ;) Jinak stránka je fajn, ale když nic neprodávám a nic nechci koupit, tak tam nechodím :-)


Je pravda, že těch pár minut si udělám, i když tam skoro nic není nikdy zajímavého. Oproti časopisu je tahle stránka vážně špatná. No, pořád lepší než naopak :) Bavím se o Jezdectví.


Poslední stránka, kterou navštěvuji pravidelně, tak jednou za týden, je stránka naší stáje. Skoro nikdy nic nového, česko/ anglické stránky, fotky moc ve velkém rozšíření, takže je to celé zasekané, pospamerované komentáři, které jsou ještě ke všemu anglické. No, stránky do péče dostala jedna -náctiletá kamarádka, která asi moc grafiku neovládá, takže stránka není v takovém stavu, v jakém by mohla a měla být. Bohužel.

Takhle vypadá designe dobře, ale majitelka si ho nechávala dělat od profesionálů.. Bohužel, nikdo neví, jak se například vkládají tabulky o dalších koních, jejich fotky atd.. Všimněte si počtu komentářů..

Tak tohle by byla moje osobnost a internet :) S čím se pochlubíte Vy?

Kristy
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Lalu Lalu | 6. february 2013 at 9:14 | React

Ahoj, kdy jedeš na tábor na Suchou ?? :)) já tě sice neznám ale jedu taky, tak by bylo vtipné kdybychom se tam potkaly :D
btw. moooc hezký blog, krásný články ;))))

2 Kristy Kristy | Web | 6. february 2013 at 17:38 | React

Ahoj =) Jedu druhý termín ( od 8.- 14. července) ;). A kdy jedeš ty?
Díky moc :-)

3 Lalu Lalu | 6. february 2013 at 19:53 | React

Tak to já jedu až poslední termín :/ tak nic :D

4 Kristy Kristy | Web | 6. february 2013 at 20:19 | React

Škoda :(

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement