Zanechávám za sebou stopy, stačí hledat.

Dominika Mirgova: Nova

19. february 2013 at 19:38 | Kristy |  Review songs
Mám tu první recenzi na písničku! První, u koho si budu objektivně hrát jak na kritičku tak na fanynku, je písnička od slovenské zpěvačky Dominiky Mirgové - Nova.

Obrázek ke stažení ZDE


Zpěvačka

Dominičin hlas se mi moc líbí. Tuhle písničku mám na YT v "Oblíbených" a řekla bych, že se hlas zpěvačky hodí ke slovům a hudbě písničky.

Slova

Slova písničky se nejprve odvíjejí od zlomeného srdce nějaké dívky, které chlapec sliboval navěky věrnost. Ona se cítí zrazená, podvedená a nechce uvěřit tomu, že je konec. Potom nabírá písnička rychlý spád k tomu, že dívka věří tomu, že je změněná a že už zvládne žít bez něj.

Text je fajn, jen je divný onen spád. Možná až moc rychlý, na to, že jednu chvíli bez něj nemůže fungovat a potom už věří tomu, že je všechno v pořádku. Já vím, že se nemůže trápit do nekonečna kvůli nějakému šmejdovi, ale přece jen.

Hudba

Hudba je na můj vkus dokonalá. Skvělé načasování, tóny..

Klip

To je jedna z věcí, které se mě nelíbí. Mě je to vlastně jedno, protože to poslouchám, nesleduji. Ale přece jen, i to hodnotím, tak se vrhnem do toho:
Klip je dá se říci, nudný. Celou dobu tam je Dominika, jak zpívá a kroutí se před kamerou. Scéna s "krvácejícím srdcem" se taky moc nepodařila. Nechápu, proč tam běží lesem pes a kůň, to moje hlava nebere. I scény krajiny, konce a začátku dne.. Nedává mi to moc smysl. Škoda, k takové písničce by šel vymyslet určitě lepší klip.

Celkové hodnocení

Hlas, text i hudba jsou super. Něco je horší, někde je to lepší, ale je to super. Zato klip už je vážně horší.
Takže závěrem dávám klipu Nova od Dominiky Mirgove * * * * / *

A co Vám, líbila se písnička?

Kristy
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement