Zanechávám za sebou stopy, stačí hledat.

Americký sen skutečností :-D

2. february 2013 at 21:45 | Kristy |  Vzpomínky na jednu kapitolu
Americký koňský film s kouskem romantiky? No určitě projížďka na koních na pláži! Tím pádem jsme si my, já + Gvell, Elča + Kess, udělaly Ameriku po Česku :D

Gvell :) fotka od Nikol N.O půl 11 nám jel autobus. Jelikož nám začali pololetní prázdniny, nebyl problém čekat na autobuse. Sice jsme skoro nechali Elču doma, protože dobíhala a skoro nestihla, ale nakonec jsme obě seděly na cestě k řehtáčkům :-*

Na Dolním jsme si šly pro holky, Vandička byla uražená, že zase nemůže ven. Ach jo,..

Gvelluška už v boxe ani moc nepochodovala, spíš zírala do uličky a na Kessku, která byla naproti. V pohodě se nechala nasedlat a už i při uždění nedává hlavu tak nahoru, spíš si jemně vzala udidlo sama, tak jsem měla radost x)

Gveluška v minulé stáji :) Fotka z alba majitelky, Kiki D.

Pěkně jsme si to namířily po bahňatých cestách od stáje. Šly jsme až úúplně dozadu, našly si takovou krásnou písčitou cestičku, do toho začalo svítit sluníčko, v příkopech byl roztátý sníh, tak jsme si dělaly srandu, že jsme na pláží :)

Na pár cestách jsme naklusaly a asi po půl hoďce jsme naskočily. My s Gvelí první,.. Čekala jsem, že bude valit, ale šla úplně v pohodě. Dobře: Ze začátku vyrazila, ale po pár metrech už šla jak beránek. V pohodě jsem jí mohla povolit, jen mít na přilnutí a byly jsme spokojené obě. Bylo to vážně fajn =)

Našly jsme nějaký cesty, který jsme neznaly a objevovaly. Kolikrát už si myslely, že nikam nevedou, ale nakonec jsme se objevily u rozcestí, na kterém už jsme šly a daly zpátečku. Ještě dvakrát naskočily, mezi tím klusaly. Jednou jsme dokonce cválaly druhé (!) a poslední cval si zase vyhutnávaly vepředu :) To už se jí chtělo víc, ale na myšlenku přešla do klusu. Prostě kobyla čarodějka :*

Po vyklusání jsme slezly, ať si holky pořádně odfrknou a na bahňačku zas nalezly ( Elča měla školní boty, tak to jinak nešlo :)). Venku jsme byly přes dvě hoďky a parádně si to užily!

Gveluška v minulé stáji :) fotka z alba majitelky- Kiki D.

Ve stáji jsem jí dala něco na zub za odměnu ( spařenou kukuřici s granulemi) a namazala kopýtka. Ještě jí stihla vzít rýžákem nohy a už jsme je musely odvádět, bylo půl páté a nám jel autobus.

Díky za parádní den, Gveluš :)
Kristy
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement