Zanechávám za sebou stopy, stačí hledat.

Konec začátku?

8. december 2012 at 10:08 | Kristy |  A teď vážně
Nemůže to takhle skončit! Prostě nemůže! Nemá má?

Možná končí něco, ale nekončíme MY dvě! ♥ foto by Nikol N.Jsem donucena ukončit pronájem, dneska to musím říct Leoně. Nemálo slz, ale je to nutný. Už se to na mě valí ze všech stran. Nikdy mi nezáleželo na ježdění, nebo ne nikdy ale od doby. Nezáleželo, prostě NE. Protože kdyby jo, nezačala bych s pronájem. Ale tohle je maximum, víc jsem udělat nemohla a zase na druhou stranu, jezdím tak pětkrát do měsíce, krok- klus. Nemůžu čekat, že mě to naši budou platit dál, vlastně mají pravdu!

Ale mám strach. Strach, že už mě zakáže za ní jezdit, strach, že než bude po přijímačkách, tak mi ji někdo vezme. Odmítám se jí vzdát! Je moje všechno, moje žlutý štěstí, moje potrhlá radost, moje pevný základy pro život. Jestli mě vezmou JÍ nemusím žít. Tak to vidím! A přesto dneska půjdu a budu nucena zmačkat to silný pouto: ten jedinečný pocit z pronájmu, z toho, že je napůl moje. Jenže s přicházejícím prosincem jsem už tušila, že ne. Jenže co mi zbývá? Já potřebuju jezdit, protože až se mi splní nejtajnější Sen tak se mi to bude hodit. Musím jezdit! Je mi to líto, že musím opustit její sedlo, že se už nebudu moct koukat zvrchu na její hřívu a smát upřímně, ale asi to tak má být. Cítím, že jí podvádím, když se těším, až zítra budu cválat na elegantní ryzce pryč. Pryč od všeho! Od reality, od valících se problémů, ale taky od NÍ. A vím, že jestli se na světě najde někdo, kdo mi ji bude chtít vzít, vytrhne s NÍ i kus mého ♥.

Citliví koně si vybírají svě jezdce sami. A jen oni dva vědí, jaké pouto je spojuje ♥ foto by Nikol

Ona byla kůň, který mě dokázal s úsměvem vyhoupnout do sedla. Ona byla důvod, proč zase se těšit na lesní podupávání koňských kopyt, ohnivého cvalu na loukách a důvěrných pokládáních ušlechtilých hlav na rameno. Ona byla důvod! Ona dokázala nemožné a já jí začala nenapravitelně milovat. Milovala jsem naše společný dny, ať už strávený na vyjížďkách, na akcích, na závodech, nebo jen ve stáji. Z jednoho prostýho důvodu: Milovala jsem JÍ! A miluju a milovat budu. Moje Sny se protínají s NÍ. Proč? Protože ONA je můj Sen!

Nebýt JÍ tak to nejsem JÁ. Proč? Protože ONA jsem JÁ! ;* fotka od Nikol

Přesto, že se těším, až zítra poletím s větrem o závod na rezavém hřbetu, až dneska se možná budu usmívat na rychlém koni klusajícím zasněženou loukou, budu si NAVŽDY přát, abych viděla blonďatou hřívu, slyšela hlasitý frkání, pohazování nesouhlasně hlavou a její výbušný nožky, který protestují vždy, když něco není podle ní. Chci zas brát k ježdění bezudidlovku a těšit se, až půjdeme si hrát do lesů. Těšit se, až zničehonic ucítím její hlavu na rameni a budu vědět, že mám důvod, proč žít. A ještě ke všemu: Moc hezký, kouzelný a svý důvod.

Je mi jedno, jak budu vypadat, až tohle někomu třeba jednou budu vysvětlovat. Vysvětlovat, že jsem si před lidmi vybrala JÍ. Ale není mi jedno, až ji dneska s těžkým, co těžkým- nejtěžším! srdcem oznámím, že už není ani na půl moje. Že už jsem zase všech. To potom budu zase schledávat její žárlivá očka, když budu hladit Gvelu, když ji povedu, nebo na ní pojedu. A já zase budu žárlivýma očkama shlížet všechny šťastlivce, kteří si to zařídili líp než já a můžou na ní dál jezdit. Avšak, už jsem to zmiňovala, mě o ježdění nejde. Mě jde o čas s ní a pocit, že mě pořád má ráda. A toho dosáhnu i staráním o naše duše. Musím věřit, že se nenajde nikdo, kdo by nechtěl, aby jsme byli navždy spolu. ♥

Kristy
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement