Zanechávám za sebou stopy, stačí hledat.

Budou Vánoce (zase?!) na blátě?

15. december 2012 at 20:13 | Kristy |  Den za dnem
Už je zase obleva! Všude samá čvachta.. Znáte to, něco mezi ničím a sněhem. To nejhorší, co může být..

Obleva :) -> http://hdmag.cz/clanek/doba-ledova-2-obleva-recenze-blu-rayTakže maxi čvachtací období je zde. Hned ráno mě, hodinu před budíčkem, vzbudil déšť. Máme střešní okna a když slyšíte ty velký kapky, jak vám třískají nad hlavou do skla, vzbudí vás to a donutí nespat, nebo polospat. Takže jsem vstala otráveně levou nohou, protože jsem se hodinu převalovala a nemohla zabrat.. No, co víc by si člověk měl přát, že?

Nějak jsem do sebe naházela snídani, se Sis jít nemohla kvůli neustávajícímu dešti a nakonec dosedla ke kompu. Jen tak koukla na novinky po stránkách a do půl hodinky to zase vypla. Hodila jsem Timouškovi, Sabče a Sisi jídlo, vyměnila misky a ohřála si oběd. Ouh, miluju kuskus ♥

Taťka mě hodil na Dolní. Hned jsem pozdravila Vandi jablíčkem a vrhla se na boxy. Po čtvrtém se objevila Míša a po chvilce mi šla pomoct. No, dohromady jsem těch boxů udělala šest a Míša dva. Přivedla jsem si Vandi, ona Norta a šli jsme ven. Dělaly se nášlapy, ani moc jelení lůj, který jsme jim daly do kopyt, nepomáhal. Asi 3/4 hoďky jsme chodili na loukách. Pod Dub a zpátky, čvachta, ale na dvou místech šlo naklusat a Vandičce se doopravdy chtělo :) přesto, že neměla udidlo, byla mooc hodná. I když, studny byly velkými strašáky :)

Ve stáji jsem ji dala odpocku, jenže její tam nebyla, tak Vikiho, a Míša měla hroznou záchvaty. No, přece jen je Viki krapátek tlustčí a Vandi to vlálo kolem těla -> prý vypadala jako oslík, ale s tím zásadně nesouhlasím! :) Dala jsem jí něco dobrýho na zub, namazala boule, nožky i otlaky a zkusila ještě nějaký cviky. Pacan, kopýtko, hrabej, pusinka.. Jo a úsměv přes žrádlo:D je to moje blonďatý štěstí :**


S Vandičkou ve stáji

Potom jsem jen zametla, shlídla úžasný dárek, který Vandička dostane od Ježíška a jela domů. Doma jsem něco zobla, s rostoucím úžasem a náhlou radostí sestoupila z váhy a sedla sem za myšlenkou, že něco napíšu. No, řekla bych, že to stačí :D tak zas zítra.

Kristy

 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement