Zanechávám za sebou stopy, stačí hledat.

Pes ve městě

29. november 2012 at 20:42 | Kristy |  Pro večery pod peřinou
Nemálo jsem se u týhle knížky tlemila :DD doporučuji všem, co se nebojí číst pár vtipných stránek života kolem pejsánků, ale taky manžela, syna, kamarádek a obyčejného života :)

http://www.bux.cz/knihy/124041-pes-ve-meste.htmlHlavní postavou je pozdní matka (omluvte, vypráví to Ichstylem, takže její jméno je tam zmíněno max. 2 a já si ho nezapomatovala :/), která žije se svým manželem Ivanem Váňou a synem Divišem v městě. V bytečku s nimy pobývá ještě fenka anglického buldoka (zkráceně AB) Fiona, někdy se k ní ještě připojí fenka boxera, když ji dostane na hlídání.

Knížka je plná veselého vyprávění o jinak, normálním životě. Paní se setkává se svými kamarádky, společně řeší nové a nové problémy, mezitím píše dětské knížky, vychovává syna, chodí se psem, ..

U plny kapitol života jsem se smála, až jsem se za břicho popadala :D, proto radím všem, kdo mají rádi pejsky a nevadí jim, že nějaká ta stránka je věnována jim (převážně rozmazlené Fionce), půjčte si a kupte si tuto knížku a uděláte dobře :)

pes ve meste 02
http://www.bux.cz/literarni-kavarna/akce/male-zoo-v-palaci-knih-jak-se-krtil-pes.html
( Autorka se svojí AB fenkou)


Kde koupit?

Heureka radí: Od 161,- seženete tuto knížku na stránkách Knihy až do 349,- ( AZ- Europe). Příjemný kup :)


A dál..??

Kdyby někdo z Vás měl zájem si přečíst jinou recenzi, naleznete skoro jednu a to samou ve formě této - více na KLIKNI SEM :)

Ohodnocení knížky

Knížce dávám 5/5 * ! :)

Kristy
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement