Zanechávám za sebou stopy, stačí hledat.

Mediální hvězdy? ( 28.11.)

28. november 2012 at 20:23 | Kristy |  Den za dnem
Dneska trochu pozvláštní den :)) Ale tak to má být, ne?

http://blog.peoplecomm.cz/clanek/zkratky-jsou-zvlastni-slovaTákže den pro mě začal v sedm deset. Neobvykle! Měl začít o deset minut dřív, ale dušička chtěla hajinkat. Než jsem se doplahočila ke kolu, měla jsem co dělat, abych to stihla bez pozdního příchodu do školy. Den jako každý jiný?! :D

Ve škole jsem si odseděla hodinku chemie s neustálýma výpadama naší třídní ohledně dalších hodin. Hihi:D mě se netýkaj. Tradá směr muzeum:)

V muzeu máme projekt o 2 světové válce, já mám téma Židé za 2. sv. války. Dvakrát jsem odprezentovala svoji prezentaci a čekali jsme. Měli totiž přijet lidi z České televize aby si nás natočili. Doprovázely to jen haldy smíchu :)

http://zm.topolna.cz/ct1.htm

Natočili si pár scén při hledání informací k projektu, pár otázek nám dali, mrkli na prezentačky a ještě jsme museli jít kolem toho týpka, když uváděl reportáž. Úžasný!

Potom že se trochu mrknu na chemii před soutěží. Usla jsem v půlce loňského sešitu.. Asi to bylo moc zajímavý :)

http://www.ceskaskola.cz/2012/01/nejlepsi-mladi-chemici-zmeri-sve-sily-v.html

Nejsme moc aktivní ročník, řekla bych. Ale tohle? Jasně bylo řečeno, že postupují tři nejlepší. Přišli jsme dva z obou tříd + jeden o pár minut dýl. Hotovo, sečteno, dohromady akorát na postup. Vadí? Né, vůbec! Body na přihlášku zadarmo.. A to mi vůůbec nevadí :)) Čím víc bodů, tím blíž k vytoužený škole :) ♥
http://www.sosvet.cz/index.php?nav1=2&nav2=2&nav3=0&cont=16

Hned potom rychle na bus. Vandička čeká ;** a doopravdy! Hned co zapískám rozejde se k východu a čeká, než otevřu. Jelikož jsem byla jen na otočku (na dvacet minut u kobylky), dala jsem ji hned svačinku (Standart, mrkvičku a jablíčka) a na rychlo vyčistila. Namazal boule na nohou, otlaky a ještě zkusila trochu "hrabání" bez doteku země. Už to začíná chápat :) vůbec se jí nazpátky do výběhu nechtělo, ale co se dá dělat? Bus čekat nebude.. přinesla jsem ji trochu senáže od velkých koní a chtěla jít. Vandička ale šla za mnou.. Jak já nesnáším tohle odcházení, když vím, že chce, abych zůstala!! Přesto jsem mohla dát hudlana na nos a utíkat.. zase do reality ..

Bus mě vyrazil doma, já popadla psici (Sisinku :)) a šly jsme si obejít Choceň. Doma jsem hledala rozdíly mezi kuřecí kostí a obrázku v učebnici (hrabe mi jen trošku :D) a mrkla na televizi, kde jsme vystupovali jako hvězdy dneška:)


a teď? hádám se s nějakou rádoby jezdkyní, která má svýho 3letýho koně 4měsíci obsedlýho, skáče s ním a myslí si, že je to dobře. :Oo?!


Kristy
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement