Zanechávám za sebou stopy, stačí hledat.

Jeden (obyčejný) den (22.11.)

24. november 2012 at 11:05 | Kristy |  Den za dnem
Ráno vstát na sedmou do školy. Úu! Docela síla..
Při zemáku samozřejmě "lehkej testíček"- ták určitě! Hlavně že nad půlkou jsem měla pocit, že vytáhnu sešit a stejně budu řvát, že to tam nikde není napsaný! Mezitím 12 mých drahých spolužáků (kteří měli větší štígro než mi zbylí) zdrhaj kamsi na výstavu vážit králíky. Na nás šest zbylých čekala angličtina a matika, čeština a tělák ve formě koukání na fucal. Úžasnej den!

V polední pauze jsem pro změnu hned po obědě letěla do školy, hodit si fotky z informatiky na flešku, vzít recept, kterej jsem nechala ve skříňce, jelikož jsme měli po poledce praktičky.

Doma jen vzít Sisinku a rychle ven na půl hoďky. Cestou do trafiky, zbytečně, Jezdectví ještě nemaj.
Sísa mi udělala hroznou radost! Po hrozně dlouhý době lítala jak prdloň, vůbec se netáhla jak poslední dny. Chtěla si hrát, hrabala a běhala.. Konečně!
Pak zas rychle do školy, praktičky. S Míšou jsme se rozhodly na poslední chvíli pro broskvovou buchtu. Řekla bych, že sklidila úspěch. Po dlouhý době zas něco k jídlu :P

Doma jsem vzala dějepis a rychle k Eli, jelikož jsem ho zapomněla vzít do školy. Pak jen pobalit sakypaky a se ségrou směr Mejto bazéén:D


http://www.turistik.cz/cz/kraje/pardubicky-kraj/okres-usti-nad-orlici/vysoke-myto/plavecky-bazen-vysoke-myto/galerie/
Hned co jsme dorazily do Mejta tak jsme se vydaly na plavečák. Hoďku jsme byly ve vodě, plavaly, blbly, potápěly.. Zas jednou jsem byla v pohodě, v klidu:)

Samozřejmě jsme si daly naši tradiční čokoládu a kafe, ve spěchu to do sebe hodily a ještě naběhly do Albertu něco k zubu:)
Vláčkem zase dom, přes už potemnnělý park a most, rychle k učení a realitě. Co se dá dělat? Den už končí, tak už snad nezbývá, než si přát, aby jich, takových bezstarostných, bylo jen víc a víc /*

Kristy
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement